Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija tabletke daylette

tabletke daylette

Pozdravljeni,

Tablete daylete jem ze eno leto, prvic se mi je zdaj zgodilo, da se menstruacija sploh ni pojavila. Tudi zadnje so bile zelo sibke. Nosecnost je malo verjetna ( imela sem le 1 nezasciten spolni odnos 9. Dan od pricetka zadnje menstruacije pa se to ni prislo do izliva v noznico ). Je nosecnost kljub temu mozna. Naj se omenim da tablete jem dosledno, vedno ob istem casu, nikoli pozabila tablete.

Tablete daylete uporabljam 6mesecev. Od kar jih uporabljam še nisem imela niti ene krvavitve. Redno jemljem, nikoli izpustila nobene. Test nosečnosti negativen. Ali je kaj narobe da ni krvavitve?

Lp

Pozdravljeni!

Tabletke jemljem že dve leti in se mi tudi večkrat pojavljajo vmesne krvavitve večkrat po spolnem odnosu. Bila sem pri ginekologinji in ni opazila nič nenavadnega.
Prejšni teden sem imela menstruacijo ki je trajala 5 dni kot običajno. Dva dni po končani menstruaciji pa se mi je spet pojavila krvavitev ki je podobna menstruaciji in traja že 5 dni.
Kaj bi to lahko bilo? Bom mogoče rabila menjavo tablet?

Zdravo,

Že več kot 2 leti jemljem tabletke Daylette. Zadnjo menstruacijo sem imela v začetku Aprila in je trajala okoli 6 dni. Sedaj že en teden krvavim tako da npr. zvečer pride nek val krvi in potem spet naslednji dan nič. Zanima me ali je to zaradi tablet? Ene punce pravjo, da naj vzamem po dve tableti dokler se to ne neha?

New Report

Close