Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Svinc v krvi

Svinc v krvi

Danes so me obvestili iz podjetja ker naj bi šel delat da imam zelo visoko količino svinca v krvi n mene zanima če obstaja kako zdravljenje glede tega svinca

Spoštovani!
Potrebno je prekiniti vašo izpostavljenost svincu, torej ugotoviti, od kod je prišel v vašo kri! Iz telesa se postopno izloči sam, vendar iz različnih tkiv različno hitro (če mu seveda niste več izpostavljeni). Od kod torej svinec? Delovno okolje? Stare vodovodne cevi, stare barve na stenah kjer živite? Domača okolica?… … …
Lep pozdrav!

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pred vsem domača oklica kjer pač živim v mežiški dolini tam pač predelujejo svinc delajo akumolatorske batarije mogač daje vzelenjavi nevem zato mrm še enkrat dat kri, menda če bom še mev svinc nad naromalo bom menda mor jit na neki preizkave kje ji pa delajo če mogoč veste da bi se vzrok ogotovil

Kje vam bodo delali preiskave žal ne vem, vsekakor pa se je svinec v krvi znašel nekje “od zunaj”. Koliko je vrednost svinca v vaši krvi?
Lp.!

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Količina svica je v krvi več kot imajo zaposleni tam ko delajo ozeroma mnogo več izvidov nisem sam povedali so mi po telefono rekli so mi da takega še dolgo niso videli.

koliko se pa svinec čisti iz telesa koliko časa

Svinec se kopiči v posameznih tkivih in se iz njih “čisti” različno dolgo. Natančno ne vem, mislim da je razpon od 1 meseca pa do več let.
Lp.

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Res,da v bolnici če imaš visoko kličino svinca v krvi dobiš neko infuzijo

Pri zastrupitvi s svincem lahko.
Lp.

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close