Najdi forum

čau***stara sem 15 let in imam že probleme z težo. pri 167cm imam 80kg. teža me ovira pri mojem najljubšem športu…treniram 4-5x na teden. ne jem ravno veliko pozna se mi že kozarec vode, zato tudi se veliko stvarem odrekam…jem 3x na dan zajtrk malica in kosilo po kosilu še nekaj sadja to je pa use. zadnje ćase v veliko revijah zasledujem reklamo za svetstyle in me moćno mika. ne vem pa će je to sploh vredno tega denarja in svojega telesa. mi lahko kdo svetuje je kdo že poskusil te ćudežne tabletke??

najlepša hvala…!!

Glede tablet za hujšanje in veliko gibanja. Sem sigurno prej za gibanje, ampak se moramo osredotočiti na tiste ljudi, ki kljub aktivnemu ukvarjanju s špotom, ne shujšajo sploh, ali pa zelo malo. Kar se tiče tablet, seveda da lahko shujšaš, ampak ne brez dodatnega miganja telesa. Vse skupaj moramo združiti. Počasi drage moje. Jaz sem v enem letu pridobila 15 kg. Visoka sem 170 imam pa 80kg ampak ravnomerno razdeljeno, tako da se kljub višku kg, lahko oblečem stare stvari, sevedaa pa se vsaki dan vozim 6 km (v obe smeri skupaj) s kolesom v službo, jem razno suho sadje, zelenjavni sok, kakšno kavo pa ogromno zelenega čaja in koprivinega čaja. Doma tudi nisem kaj prida za hrano, in predem grem pod tuš in spat zvozim še 4km. Pa nič konkretnega. Zdaj pa že po treh dneh jemanja tablet in skupaj z aktivnostmi se že vidi. Sicer pa tako piše da je prehransko dopolnilo,ne pa nadomestek za kakšen obrok.Pač treba se je potruditi in vztrajat. Tako kot na fakulteti, ne končajo jo pametni, preverjeno da ne, ampak samo vztrajni.Srečno vsem.

New Report

Close