Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost SVA TIK PRED IVF POSTOPKOM

SVA TIK PRED IVF POSTOPKOM

Živjo punce!

Danes je tretji dan mojega dajanja injekcij…prvo mi je dala zdravnica,ostala dva dneva pa sama,me pa nekaj zanima…ali vam je kdaj ratala po injekciji Diphereline na mestu vboda rdeča lisa v premeru 3cm?

Danes je to prvič in mi ne izgine,boli pa nič in trda koža tudi ni…

Reakcij na zdravila pa nimam nič:)pa sem se bala..hehe..jemljem jih do sedmega dne,zjutraj osmi dan nič..imam UZ..ali je možno da bo takrat že stopka..zakaj se ta dan ne vzame zdravil?ali katera to ve?

Živjo,

te lise, modrice in celo črnice so povsem običajne po enekcijah. Pač malo preveč primeš ali malo nesrečno zbodeš in je to to 😉
8 dan imaš UZ na katerem vidijo kako se odzivaš na dozo. Enekcijo dobiš tam in nadaljna navodila glede špikanje, stopke pa zagotovo še ne 😉

hvala Vesna,

verjetno sem bila danes malo bolj nerodna ja..hehe..je že minila rdečica seveda:)

zanima me,a si ti imela kaj stranskih učinkov…meni se zdi kot da mi nekaj raste že sedaj…jej kaj še bo;)))

Pozdravljeni

prosim za obrazložitev Vag. UZ v 13 dnevu cikla

– Eterus je v AVF 71x28x38mm. Miometrij je homogen
– Endometrij 5mm B-C
– Cerviks ehografsko b.p.
– Desni ovarij 29×21, AFC je več kot 10. največji folikel meri 10mm
– Levi ovarij 31x18mm, AFC okrog 10
– Vodilnega folikla ne vidim
– Sakto ne vidim
– V CD ni proste tekočine
– Kavum uteri ne izgleda septiran

Hvala in lep pozdrav
Lucija00

Pozdravljeni,

S partnerjem sva domov prejela vabilo za pregled na kliniki in sicer naj bi se pričetek priprav za OBMP pričel v mesecu novembru ali decembru.
Ker sva v tem postopku prvič me zanima kakšen je potek priprav? Najprej sledi jemanje hormonskih tablet kakor sem informirana, zanima pa me koliko časa se jih jemlje?
Kdaj se nato prične dovajanje hormonskih injekcij?

Hvala za vse informacije,

Coco898

New Report

Close