Najdi forum

Che, nisi debel, vendar tudi ne presuh na to visino, tko da ti se nic sekirat=) Lp, Sanja

Moj moz ima 178 cm/64 kg, je res presuh, meni so bolj vsec telesa a la Pete Sampras – ampak to sploh nima veze. Ce vse ostalo stima, to ne igra nobene vloge!

Meni so bli vedno suhi všeč, pol se pa sekiram, da sem bolj “polna” od njih.

Ma ti se nič ne sekiraj, niti se ne lopatat :-), men je pa to res čist vseen, al je fant suh ali debel, še bolje bolj suh, kot debel. meni osebno je bolj pomembno, da ni manjši od mene, sama sem namreč velika 175 cm in mi je hudo, če moram pručko sabo nositi.

ti se nič ne obremenjuj s tem, vse v življenju enkrat prav pride. tak si in pika.
pozdravček.

Mene odbijajo takšni.

marija s cim se vi ukvarjate  ta forum je ze isti k slovenske novice. jz mam pa pri 39.ih letih in 165 cm 53-55 kg. pa sem naravno slank de ne bo pomote nikoli problemov s kilami. tisti tip k je pisal ma vse normalno in ni presuh. jz se v postave ljudi sploh ne vtikam. pokojni maradona je pri moji visini meu 100 kg. a mislite de se je obremenjeval s tem? kje pa dol mu je viselo. vsi bi mogli bit tazdga mislenja kot on pa se nihce vec ne bi obremenjeval s postavo in svojimi kilami. jz mam drug problem de sebe ne sprejemam. sicer je malenkost boljse kot prej se zdelec pa ni idealnega napredka pa se s sabo ze zlo dolgo ukvarjam s svojo psiho namrec.

 

New Report

Close