Najdi forum

STVAR OKUSA

zanima me kaj je tipom (med sexom) najbolj všeč pri ženskah…katere stvari jih totalno spravijo v tilt…In katere stvari jih motijo? So jim bolj všeč podredljive ali dominantne pupe?
Hvala!Pa UŽIVAJTE!!!!

Jaz mam rad vse igrice. Bici, lisice, to mi ni kej prvec usec, ker dost boli, sam drgac pa obozujem seksanje na bl nerodnih mestih. Zadnjic sem seksal v kinu med charlijevimi angelcki. sicer je bil kino bolj prazen, ampak seks je bil cudovit. tudi v avtu, na obisku, na jasi…to mi je use usec.
drugace mi je pa usec, da je predigra dolga in da seks traja dolgo. zelo rad zadovolim dekle z lizanjem njene muce, pa tudi s prsti si pomagam. to me ful vzburja.
naboljsi seks, ki sem ga dozivel, je trajal pa je nekaj ur. Imela sva zelo dolgo predigro, naprej sva se oralno zadovoljila. Prisotna je bila tudi hrana in sicer stopljena cokolada, ki je pristala na njenem telesu. Potem, ko sva seksala, je bilo nebesko..seksala sva na postelji, pod tusom, na jedilni mizi in na balkonu…
drugace mora bit pa zenska zelo sproscena…to je najpomembnejse.

hehe

naprimer…ena od variant ki bi mene verjetno pokopala…..

da bi bil privezan na pojstlo…samo roke, tko da se ne bi mogel nicesar dotikat…

moja punca bi pa izvajala kaksno drzno samozadovljevanje z vibratorjem, kaksnim eroticnim plesom oz ritualom….al pa da se ti z bradavickam (ne z joski) dotika telesa…kjerkoli, oziroma samo s konico jezika, ali mogoce samo s sapo…..tezko opisat, al pa da ti z joskami sari po jajckih in fazanu…….moras imeti domisljijo….zenska mora imeti domisljijo … to bodo razumele samo tiste ki jim domisljija dela, ostalim se bo zdelo perverzno…nemoralno

druga varianta je …da pripelje se kaksno kolegico in skupaj izvajata kaksne rituale….ali pa te skupaj obdelujeta…, tako da na zacetku samo gledas, kasneje se prikljucis igri in obe pokavsas do konca….potem bi se pocutil kot zmagovalec 🙂

naprimer….ful tudi sede da ga cimdlje ne vtaknes in pol ko sta ze ful zakurjena ga das na toplo pocas pa z uzitkom…mogoce sploh ne celga samo mal pikas in se sprehajas po hricku in ga das noter sele pol ko je taka poplava in je garaza ze tok odprta da ze ne ves vec a ga mas noter ali ne 🙂 ….

pa seveda , obdelovanje z usti kot je to v flmu deep throu, … ps za dobro obdelovanje si moras predstavljati da imas scegetavcek v grlu in da si ga hoces zrajcat….

Ravno kar gledam eno oddajo 50 ways to tease your love

v tej oddaji so navodila kako naj zenske zrajcajo svoje tipe…..ena ki se je meni zdela najboljsa je ta…da daj tipu kako svojo fotko….eroticno seveda….preden gre v sluzbo in naj jo tam odpre…da bo vedu kaj ga caka ko pride domov….vmes ga lahko se mal poklicas in zrajcas po telefonu….. Verjem da to ful seka…pri men samo ce pomislm na to…..

ammm ja za konec je bilo receno da lahko vse to poskusis doma samo pazi da te ne aretirajo…:), pa da ce zadeva ne deluje ne zahtevaj money back….:)

pepca…ce beres…si to dobro zapomni

lp.

…….kaj pa ,če mi zadeva uspe…in to dobro….zelo dobro…boš v zameno ti kaj zahteval?….

seveda….najmanj to da poves kako je bilo…..:)))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close