Najdi forum

Pozdravljeni, z.m mozem sva porocena 2 leti. Iz prejsne zveze imam otroka in on tudi. Njegova otroka zivita z mamo, moja z nama. Skupno otrok nimava. On oddaja svojo.hiso, v njej ima 2 app. Mesecno da za stroske in hrano. Ves dohodek od app.ima on, vcasih kaj meni kupi, lani je kupil klimo za v naso hiso. Svojo hiso obnavlja, moja bolj ko ne  razpada, ker nimam financ za velika popravila. Doma naredi bolj malo,za osnove se moram z njim skregati, ko se spor razneti, dobim pod nos, da hisa ni njegova, da saj  otroci lahko kaj naredijo. Ocitam mu, da bi tud jaz zivela pri njemu, nic delala in sluzila z mojo hiso, ki jo oddajam.  On pravi, v besu, ali naj ti dam polovico od zasluzenega oddajanja?..App sem res cistila par x, ker imam tako sluzbo in doma ze celohiso, otroke,da mi.ne znese. Cisti jih on oz bolj.njegovi starsi. On sluzi, starsem da za cisenje. Kaj menite, kaj bi “morala” jaz zahtevati v tem primeru. Ce ne bi zivel pri meni, 1app ne bi mogel odajati, se pravi, je to polovica zasluzka, ki ga ima. Moje mnenje je, da ce zivi pri nas,mora imeti za hiso skrb, financno tudi kaj prispevati za njo,ne da ulaga samo v njehovo.on skrbi samo za njehove luksuze hvala

New Report

Close