Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Strokovni izpit iz socialnega varstva

Strokovni izpit iz socialnega varstva

moja izkušnja s socialno zbornico nasploh, sploh pa z izpitno komisijo je izredno negativna in zaradi tega se mi je vse skupaj kar malo zagravžalo, in mi je škoda, ker imam drugače rada svoje področje dela. neprijazen in neprofesionalen odnos komisije do kandidatov daje zelo slabo sporočilo glede strokovnosti, profesionalnosti, predvsem pa prijaznosti v socialnm varstvu, ki je že tako v slabi luči, sploh csd-ji. Grozen občutek, ko pomislim, da taki ljudje, ki so v izpitni komisiji, delajo z otroci v občutljivih življenskih situacijah, z ljudmi z motnjami v duševnem razvoju in ostalimi ranljivimi skupinami, ki predvsem potrebujejo toplo besedo in prijaznost, toplino, občutek varnosti.

Pa ne ga lomit punce. Je pač izpit ki se ga naredi. Itak so stvari dnevno na tapeti, pa uporabiš zdrav razum pa je. Ne pa paničariti, to res nima smisla. Saj je zadeva čisto lušna in ni treba stvari znat na pamet ipd., zato pa so zakoni napisani. Da veš kje iskati in za kaj gre podrobnosti pa pogledaš.
Sama sem ga naredila prvič, učenje 2-3 ure, 14 dni. In to je to.

Res ni enakovredne obravnave tukaj, tako da tisti, ki ste imeli sreco raje pomislite na cas, ko je bilo drugace…ja,to je sociala..

živjo!

lepo prosim za odgovore. sem diplomirana delovna terapevtka in želim opraviti strokovni izpit s področja “socialna oskrba”. baje imam priznan osnovni/splošni del tega izpita, saj imam opravljen strokovni izpit iz zdravstva (zakonodaja, prva pomoč, socialna medicina + delovna terapija).
mi lahko prosim kdo pove, kako ta izpit zgleda? kje dobim literaturo?
nekaj sem brala o tem, da poteka v dveh delih, 1. dan naj bi bila pisna naloga, 2. dan pa ustno.

lepo prosim za odgovor tiste, ki imate relevantne informacije.
Hvala!!

Živijo ! … zdele sem študentka 3.letnika FSD, pa sem dobila informacijo, da zgolj z diplomo na koncu 4.lenika še ne morem iti opravljati strokovni izpit iz socialnega varstva, ampak da rabim narediti še magisterij in imam šele po tem možnost, pa me zanima kako ste vi informirani glede tega 😀

Zaposlimo osebo s strokovnim izpitom iz socialnega varstva Zavod Ars Viva, Podcerkev 24, 1386 Stari trg pri Ložu
041 741750

Objava čaka odobritev

New Report

Close