Najdi forum

Imam problem o katerem vem,da mi boste dragi forumci pomagali.

Z fantom ki sem ga zelo ljubila sva se razšla po 9 mesecih najinega skupnega življenja.On je bil tisti kateri mi je dal THE END.

Vsake toliko časa se vrne ,kliče tudi intimne odnose še imava občasno.

Ker ga še imam vedno nekje v srcu seveda to kr tko odobravam,da se mi vednomer vrača.

Zelo si želim, da bi bilo spet kot je bilo nekoč.Kako naj reagiram?Občutki moji so zelo dobri kar se tiče njega.Tudi vidim,da ko se srečava preskoči iskrica..

Naj vam še to povem, da je bil svoboden brez težačenja in kakršnegakoli kričanja če je odšel ven s prijatelji v glavnem vse kot treba.

Ugotovila sm tud, da je sedaj komaj nastopila tista strast med nama kaj se tiče sexa.Prej tega ni bilo..če me razumete

Kaj naj storim pomagajte ne morem si pomagat sama?

Bodite srečni!

Natalija

večina moških, ki se noče vezati in sprejemati odgovornosti se zahvaljujejo bogu, da obstajajo ženske, kot si ti

zakaj ?

zato, ker si ena trapa, ki ne zna spregledati in videti, da je odnosa konec, saj ti je to sam rekel, še vedno sanjaariš in si mažeš oči z svojimi ”ugotovitvami”, ker se bojiš spregledati in ugotoviti, da je odnosa konec ter da te on iskorišča za občasni sex

kot je rekel, je konec in se ne bo vrnil, mu pa zelo paše, da ima na strani eno tepko, ki jo lahko hodi nategovati, medtem ko mu njegova trenutna ne da in če je sposoben, ima na strani več takšnih tepk, in veselo sexa naokoli

kako to poteka ?

zelo enostavno:
pride, prinese (če ?) kakšno rožico, popiha na dušico in se spravi na češpljico in na koncu odide

in kaj je tu še najboljše:
prišpara 50-100 evrov za kurbenhaus

ti pa se utapljaš v svojih iluzijah, ga kao ljubiš in mu nastaviš kosmatuljo, vsakič kot pride, dobro da nimaš repa, da mu še pomahaš z njim

daj ženska, spravi s k pameti !!!

daj ga dokončno na čevelj in najdi si moškega, ki te bo ljubil in spoštoval !

to, kar ti misliš, da je ljubezen, je samo hrepenenje po nekom, ljubezen pa je med dvema osebama, ki si ljubezen vračata

torej, naslednjič ko pride na obisk, ga pošlji v tri …, nehaj si domišljati stvari, uštimaj se in pojdi v lov za moškim, ki te bo predvsem SPOŠTOVAL, in le tak te bo tudi LJUBIL, kot si zaslužiš

pa brez zamere

“Full servise….all inclusive”, kadar želi in ko želi in če želi….
Kaj pa ti želiš?
Ti on to daje?….torej?!?

p.s.Še vedno lahko živiš v iluziji in sanjarjenju na lepši jutri, ki ga po vsej verjetnosti v realnosti z njim ne bo!Odločitev in odgovornost za tvoje življenje je ami in le tvoja!

SrečnO!

dragi “…” zelo grobo in na momente neokusno

že, že, ampak resnično

in resnica boli, kaj ne ?

odlično napisano.
se popolnoma strinjam, ni kaj za dodat.

“….” in še kako prav imaš!!zelo dobro povedano!!!

Si tako lep odgovor dobila pred mano,da se popolnoma strinjam z njim.
To,kar imaš ti za ljubezen,je eno samo izkoriščanje.
Prej si boš na jasnem,prej bolje za tebe.

Reci Čao in si najdi nekoga,ko bo stvar obojestranska.
Zanj si samo zastonjkarca in on to spretno izkorišča.Bodi pametna!

Draga Natalija,

bi se kar strinjal z dosedanjimi odgovori. Fant je tisti, ki je predlagal, da zaključita, vi pa ga imate še vedno v srcu in upate, da bo tako, kot je bilo nekoč. Ne, tako ne bo nikoli več! Tudi če bi bila s tem istim fantom ponovno skupaj, ne bi bilo tako, kot je bilo.

Tudi jaz vam predlagam, da daste fanta “na hladno”! Povejte mu, da ne želite več imeti stikov z njim, saj sta vajin partnerski odnos zaključila (na njegovo pobudo!). Naredite to odločno in z notranjo močjo, četudi vas bo nekje v vaši notranjosti bolelo! Bolje je, da daste sedaj skozi čustveno prebolevanje, kot pa da nadaljujete s svojim sanjarjenjem še naprej, on pa to veselo izkorišča za zadovoljevanje svojih (sebičnih!) želja.

Spoštujte samo sebe, svojo notranjost in svoje telo! Verjamem, da boste ob pravem času našli nekoga, ki vas bo zares ljubil in spoštoval. A ne hitite v novo zvezo!

Srečno!

Boštjan Trtnik Šola čustvene inteligence http://www.cdk.si/sci

To ste pa malo preveč napihnile ni vse tako kot menite!!

Sem bil v podobni situaciji in vam povem da sva danes srečna skupaj.
Zgodilo se mi je podobno nisem še vedel kaj bi resnično rad in sem dal svoji punci konec.Nakar sva se dobivala in po nekem času spet prišla skupaj!

Moram vam povedat da sem jo v tem času resnično spoznal,prej tega nisem vedel in sem se tudi bal njenih reakcij!

želim vam vse dobro!

…Sem vesela za vas, da se vam je izšlo!:))))
Tudi vam vse dobro!

p.s.Kaj pa če on natančno ve, kaj bi rad???

ja očitno še ne ve kaj bi rad.Bo ga že srečala pamet.Mogoče še potrebuje nekaj cajta da si proba še druge deklice.
Ko bo pa uvidel,da ni to to pa se bo vrno a ne!?

Pri men je bilo vsaj tako.

Lep dan

Ti si pa res KR EN… in to mogoče od 1000…

To kar doživlja Miškolinka je pa ostalih 999 primerov….

Tip se pride občasno olajšat, najbrž ker drugje ne dobi in ve, da je zaželjen in bo lepo sprejet. Če bi mu Miškolinka dala ene parkrat na prav neprijazen način nogo, ga tudi ne bi bilo več blizu.

Zato pa Miškolinka,pamet v roke.
Za tisto uro ali dve potešitve, ki jo menda doživljaš med njegovim obiskom, potem trpiš in se najbrž tudi utapljaš v solzah.
Mar ne veš, da je ta “strast”, kakor ji ti praviš, samo težko pričakovanje, ki se nabira v tebi dneve in dneve v upanju, da bo prišel. Potem pa pride z njegovim prihodom vate veliko olajšanje, ki si ga napačno razlagaš kot strast.
Resnično ti je “…..” zelo dobro napisal, sicer na malce grob način, ampak to ne spremeni dejstva, da te grdo izkoriščajo.

New Report

Close