Najdi forum

strah

Začel bo potekati 4 teden,odkar sem si izvila gleženj. Moja noga je še vedno v slabem stanju oz.zelo slabem! V bolnišnici mi niso dali gibsa,niti povoja ampak so mi dali samo napotke za zdravljenje. Kadar sem si kaj poškodovala kot npr. zvito zapestje sem dobila gibs. Ukrepala sem hitro,zato je bila roka vredu že v dveh tednih. Najbolj me moti,ker tega ne dajejo več. Zaradi noge sem bila na bergljah, ki sem si jo mogla sposoditi od sosedov. Glavni vzrok je,da mi noga še vedno zateka in težko hodim s čevlji. Poleg tega ne morem več rolati-drsati,plesati,plavati,teči kar delam najraje. Zmeraj bolj me je tega strah,ker si ne predstavljam takega življenja. Spoznala sem nekoga,ki se mu je pripetilo enako kot meni. Ta oseba je že v letih in še do danes ji zateka noga. Rekla mi je,da je izvin hujši od zloma-kar čisto verjamem.
Pomislila sem že,da bi hodila na terapijo če je še kaj upanja. Vendar nevem kam bi lahko šla in koliko stane.
Prosila bi vas za nasvet,ker enostavno ne najdem rešitve.
Že vnaprej se vam zahvaljujem.

Klavdija

Spoštovani!

S tekočim dušikom namočeno paličko zdravnik pritisne za kratek čas ob bradavico. Pod vplivom mraza, ki se pri tem sprošča, poroženeli deli kože (bradavica, otiščanec, hiperketratoze) zmrznejo, s tem odmrejo in kasneje odpadejo. Živa koža pri tem praviloma ni poškodovana, ker ima boljšo prekrvavitev.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

New Report

Close