Najdi forum

Pozdravljeni,

pred dnevi sem na računalniku naletela na sporočila, kako si oče dopisuje z drugimi ženskami. Šok je bil totalen, ker nisem pričakovala, da se v naši družini to lahko dogaja, saj smo srečni oz vsaj izgledalo je tako!?!? Sicer so bila sporočila bolj komentiranje zunanjih lastnosti žensk, razen pri dveh, ki jih je vabil na kavo (ali je do srečanja prišlo, mi ni znano).

Oče sumi, da vem za sporočila, saj se do mene obnaša bolj priliznjeno (mogoče si celo že domišljam?!?).

Do mame je bil vedno prijazen, pozoren, večkrat potujeta skupaj…

Stiska me v želodcu in mi gre na bruhanje, ne spim, počutim se otopelo. Vedno sva se dobro razumela, zato sem ga kovala v zvezde. Sedaj pa mi je vse padlo dol… ne vem kaj naj storim. Komaj se zadržujem, da ne izbruham vseh besed, ki bi mu jih rada povedala. Ne vem ali naj povem mami. Če bi izvedela resnico, bi jo zelo prizadelo.

V moji glavi in srcu je nevihta, trenutno sem v raziskovanju ali gre zgolj za dopisovanje ali je bilo kaj več…

Hvala za nasvet in lep dan.
Nevihta

Lepo pozdravljeni!

Razumem vašo prizadetost. Vaš “ideal” o očetu je padel…vendar, kar ste doživeli so le vaše domneve. Najbolje za vas in vajin odnos z očetom bi bilo, da se iskreno pogovorita.
Povejte mu, kaj ste videla in da ga prosite za iskrenost.

Vse dobro vam želim,

Barbara Sarić, psihoterapevtka
[email protected]
041 535 555

New Report

Close