Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Revma Stillova bolezen

Stillova bolezen

Pozdravljeni, zdravniki so pri bratu postvili diagnozo Stilova bolezen .. na podlagi vnetih sklepov, povečane temparatue, povečana vranica, bezgavke, okvare jeter.. ali mi lahko kdo kaj več pove o tej bolezni

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Pozdravljeni,

stara tema, a se morda vseeno kdo najde. Svak ima prav tako diagnozo Stilova bolezen (ca. 10 let). Zelo si želi navezati stik s kom, ki ima enako diagnozo, da bi se o življenju s to boleznijo in izzivi lahko pogovorjal tudi s kom, ki gre tudi sam skozi to.

Če se najde kdo, ki bi pripravljen navezati stik, bom zelo hvaležna.

Lep dan

 

Pozdravljeni,

sama se s to boleznijo srecala pri 31ih letih in z njo zivim slabih 6 let.  Imam zapleteno obliko, verckrat zdravila niso delovala, pri okuzbah imam zaplete in izbruhe in ravno sedaj sem zopet v zacaranem krogu izbruhov.
V kolikor se zelite povezati, sem vam na voljo

Vse  dobro in zelim mu cim manj izbruhov

lp, M

Pozdravljena.

Tudi sama se zdravim za Stilovo bolezen že tretjo leto in imam precej težav. Bi pa želela vaš kontakt, če lahko.

Lp. M

Pozdravljeni,

Tudi sama sem zbolela za Stillovo boleznijo pred 3 leti … Sem na bioloških zdravilih ( vsaki dan injekcija Kineret anakinra ) Bolezen je v mirovanju, se pa trudim zanositi, vendar naravno ne gre in ne gre ..sedaj sem v IVF postopku .. V kolikor ima katera podobne težave se prosim naj javi …

New Report

Close