Najdi forum

Probajte in se prepričajte sami,to je še vedno najboljše kar lahko storite.Mnenja drugih niso vedno pravična,pa tudi saj poznate tisto:sto ljudi,sto čudi ali pa vsake oči imajo svojega malarja.
Če ne drugega,boste doživela nepozabno srečanje z človekom,ki okrog sebe širi pozitivno energijo in ljubezen.Moji spomini na njega so nepozabni.Srečno!

jaz sem šel tudi parkrat na njegove prireditve pa nisem nič čutil, razen ražje denarnice.

Pred leti sem bila pri njemu. Me je globoko pogledal v oči in rekel da premlo verujem in seveda fajn računal. Skratka, mislim da je bolje da greš na en fajn izlet in verjameš vase. Pa naj te kdo drug globoko v oči pogleda pa pove da te ima rad, bo bolj koristilo.

Eni mislijo da bojo dali 65 evrov in nekdo jim bo zbrisal vse težave. Potem se bojo vrnili domov in živeli po starem. Živeti po starem te spravi v bolezen zato je treba začeti znova. Odgovornosti za svoje težave prelagati na zdravilca ali zdravnika je res bedno.

Bil sem pri Turoffu 2x. Dal sem vsakič po 65 evrov. Na fizičnem nivoju nisem zaznal sprememb stanja a sem kljub temu vesel da sem ga spoznal. Človek je res en ljubeč deda ki ne sodi nikogar. Zdaj me spet vleče da bi šel na terapijo na Bled kar bom tudi naredil.

Tisti ki nimate izkušenj z njim brezveze serjete po forumu in pišete kako je nek vaš znanec umrl potem ko ga je obiskal. Včasih se reče da je bila operacija uspešna in pacient je umrl. Nekateri ljudje ne zmorejo ponovnega fizičnega okrevanja si pa lako pozdravijo dušo in v miru umrejo. Vse bolezni se ne zdravino najprej simptomatsko.

Po prvem in zadnjem obisku mi je bilo jasno, da gre za nateg. Tako kot pri vseh drugih samooklicanih vsemogočih zdravilcih. Kako naivni in obupani smo ljudje v stiski, da slepo verjamemo, da nam bo raka ozdravil nekdo ki mogoče še osnovno šolo ni bil sposoben narediti, ne verjamemo pa zdravnikom in strokovnjakom, ki svoje življenje posvetijo preučevanju ene bolezni. Toliko zdravilne moči kolikor jo je v vseh teh samooklicanih zdravilcih, je tudi v nas samih. Denar, ki ga zapravljate pri njih raje zapravite za dobro hrano, izlete ipd. – tisto kar vas zares osreči in pusti pozitivne vtise v vas samih – vas naredi zares srečne in zadovoljne – pa tudi, če je to zadnje kar naredite v življenju. Raje denar zapravite zase, kot pa da ga dajete prevarantom. V primeru bolezni pa se obrnite na strokovnjake – tiste ta prave in dokazane strokovnjake, ki vam ne obljubljajo ozdravitve čez noč, seveda pod pogojem, da jim zapustite vse premoženje. To je najboljši nasvet, ki ga lahko dam komurkoli.

tudi mene je ob prvem obisku šokiral s svojimi psihičnimi operacijami ko je v paciente zaril škarje ter nekaj krvavega izvlekel podobno miši si ogledal odkimal ter zadevo vrgel v stekleno posodo v katero pa ni priletelo nič ker se je v luftu že razletelo nato je pacientu obrisal kri na trebuhu s brisačo katera je za čudo ostala čista vendar pa sem se pozneje spomnil iz medijev da takšne operacije masovno izvajajo domači zdravilci na filipinih tudi dokazano je da je vse skupaj dobro izpeljan trik ki pacientov um lahko prepriča v ozdravljanje če je bolezenski vzrok v njegovi psihi oz njegovemu umu kateri gospodari torej obstaja pozitivna možnost ozdravljanja kar je moje osebno mnenje in za vse druge copernije v tej povezavi ki se predstavljajo na fotografijah kot čudežne sam nimam izdelanega mnenja in morda je res da je nekaj zmazkov svetlobe ali BOŽJI sij ob njegovi glavi ali svetleča in prozorna roka z vidnimi kostmi in dalje beli golobi in izrisana glava JEZUSA na steni jame v socerbu ki morda niti nima povezave s tem čudodelnikom in še osebni občutki lahko pustijo zmeden vtis na posameznika in kar se tiče čudežnega ali čudodelnega ozdravljanja zatrjujem ga boste prej našli v svoji iskreni ljubezni do BOGA da VAS usliši v prošnji za zdravje na duši in telesu

“Ko je učenec pripravljen mu Mojster pride nasproti.” Neizmerno hvaležna ,da sem ga spoznala , Neskončno hvaležna za učinke njegovih terapij , tako individualnih ,kot svetlobnih krogov , ter predavanj ,ki so polna ljubezni .

Vsak pa dobi točno tisto ,kar potrebuje.

prebrala sem forum in se strinjam z tistimi, ki menijo da je vse skupaj en nateg in to dober za cca 65€ ….kajti če bi bilo vse to res … bi gospa Breda V. ne umirala za težko boleznijo, ki jo je žal včeraj pobrala … R.i.p. Breda in vse dobro ……

Žal mi je za zdravitelja S. Turoffa ko prebiram žaljivo pisanje in pluvanje po človeku, ki se ljudem nesebično razdaja. Poleg pozitivne energije ki jo izžareva mi je pozdravil artrozo kolka tako da mi je bila prihranjena operacija. Če bi za njegova zdravljenja vedela nekaj let prej, mi ne bi bilo potrebno operirati prvi kolk. Pomagal je možu pri težavi s prostato in občutno se je izboljšala psihiatrična bolezen pri moji hčerki. Vsem ne more pomagati tako kot medicina ne more in to tudi sam priznava. V kolikor so vpletene karmične zadeve kar predvidevam da je bilo na žalost tudi pri njegovi sodelavki gospe Bredi V. ostaja nemočen. Sicer pa poizkusite sami in ne pluvajte po ljudeh vse povprek, ker nekaterim delate veliko krivico.

Tudi ogromno ljudi gre k klasičnemu kirurgu in čez nekaj časa umre,pa nihče ne reče,da je kirurg en brezveznež.Kakršno koli zdravljenje,klasično ali komplementarno,”prime” samo v primeru,ko človek z svojimi mislimi,čustvi,lahko rečemo z svojo dušo “dojame”,kaj napačnega je počel v tem življenju,ali pa prejšnjem,kdor verjame v to.To mora predelati in ne več početi.Drugače tegobe in bolezni niso nič drugega kot poravnava za nazaj,Nekateri poravnave opravljajo večkrat,v enem ali pa celo v več lajfih kot eni verjamejo.In šele ko nehaš biti trmast,neveden ali pa hudoben,in se resnično želiš spremeniti,in tudi stvari za nazaj kar je možno poporaviš,šele takrat zdravljenje “prime”. Komplementarno ali pa klasično ali pa najbolje oboje.Je pa res,da se je za vsakokakršnega zdravnika prej potrebno pozanimat.Turoff zdravi že skoraj 50 let.On noče,da se mu reče alternativni zdravnik.On ni alternativa nobenemu,posebno pa ne klasičnemu zdravljenju.On zase pravi,da je komplementarni zdravnik,torej še nekdo poleg,zraven…On nikoli ne reče nobenemu,nikoli, naj opusti klasično zdravljenje.In ne mi omenjat oz ne padat na fore o tistem bazenu,ki je mini bazen.Tudi dosti je angleških provokatorjev in ljudi,ki brez pravega vzroka poskušajo diskreditirati vse,kar je oz. ni znotraj njihovega vrednostnega sistema.Turoff se ne ukvarja samo z komplementarnim zdravljenjem,ampak tudi z čisto navadno dobrodelnostjo-ljudsko kuhinjo z brezplačnimi obroki,kajti tudi v Angliji ni vsem z rožicami postlano.Je garač in dobronameren zdravilec z velikimi darovi.Preberite kako njegovo knjigo,tudi on se je učil in se še uči,je človek kot jaz in ti,rokodelskega poklica po klasični izobrazbi.Ampak ima dar,ki ni dan vsakemu,oz.kot on sam pravi, ljudje se ne potrudimo dovolj,da bi tudi sami poiskali ta dar v sebi,to je dar in sposobnost zdravljenja.

Kaj pa če ne bi sodili nečesa kar ne poznate….

Vsem kritikom in negativcem, ki le balitjo in pluvajo čez vse, bi postavila par vprašanj?

Opazil(a) sem, da pogosto izražaš kritiko in vidiš stvari v negativni luči. Bi lahko delil(a) svoje razmišljanje ali občutke glede tega?””Kako se počutiš, ko se osredotočaš na negativne vidike situacij? Ali morda obstaja nekaj, kar te trenutno teži?”

Morda bi skupaj lahko razmišljala o pozitivnih vidikih ali rešitvah v situacijah. Kako bi lahko skupaj prispevali k bolj konstruktivnemu pristopu?”

Ali se zavedaš, kako vplivaš na vzdušje okoli sebe s svojimi komentarji? Morda bi bilo koristno razmisliti o vplivu svojih besed na druge.”

Morda bi lahko skupaj prepoznala(ta) tudi pozitivne plati in možnosti v situacijah. Kaj meniš?”

New Report

Close