Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost statistika – v katerem poskusu je uspelo?

statistika – v katerem poskusu je uspelo?

UNA-tudi jaz sem se zdravila zaradi nepojasnene neplodnosti.Pa sem v 2 IVF pridelala samo 1 nerazvito celico (ista zdravila kot ti),potem pa naravno zanosila takoj naslednji mesec.Prej pa 5 let nič.

dori

DORI hvala za tole informacijo 🙂 Malo upanja ne škodi.

Kako pa si reagirala na zdravila v 1. postopku?

Tudi jaz slabo reagirala na zdravila suprefact + menogon 2ampuli pridelala 5 foliklov od tega dve celici ena se je oplodila druga ne. Je pa bil to moj prvi ICSI postopek pri dr.Rešu, sem pa brez jajcevodov ker sem naravno zanosila 2x in oboje IMN :((

Bom napisala še izkušnjo moje prijateljice: 1 IVF, 6 foliklov, 2 celici, 1 dobra in vstavljena, iz te 1 pa sta nastali danes 7 mesečni enojajčni čudoviti deklici!

Joj, ne vem več, pozitiven je bil 7.ET pa potem še en, pa potem 15.ET, ko sem kasneje žal predčasno rodila, sedaj me čaka ET(18.-mislim da sem prav štela in ni kašen več) in upam, da sem zopet na vrsti!

škratek

Joj škratek 2 čestitke za pogum in en kup dobrih želja, da si zdaj res tudi ti ponovno na vrsti 🙂
Ko preberem takšne zgodbe se vedno sproti vprašam od kje vam volja in pogum? Enkrat se mora poplačat!

Zanosila pri drugem ICSI, nas soncek star 2 leti.
Sedaj sem v novem postopku za novga soncka.

živijo zanosila sem v drugem poskusu icsi moj srček je star pet let! od takrat sem mela enega zamrznjenčka,štiri postopke prek zavarovalnice,enega samoplačniškega.Neuspešno.Ponovno začenjam in upam na najboljše!

No pa še jaz 🙂

7 postopkov + 2x zamrznjenčki,pa še vedno nič.Zdaj zopet čakam,da pridem na vrsto z zamrznjenčki.Do danes še vedno nič 🙁

9 postopkov (ICSI) + vsakič po 2x zamrznjenčki, pa še vedno nič. Vmes je bil test sicer 2x pozitiven, vendar se ni pravilno razvijalo in je sledila abrazija (7 teden in 10 teden). Na terapijo vedno reagiram odlično, saj imam do 8 zarodkov od teh skoraj vse blastociste. Prvotni probelm je bil pri mojem partnerju (premalo semenčic), vendar očitno je največji problem pri meni, ker ne pride do vgnezditve. Vsi postopki so bili pri dr. Rešu.
Naslednji teden imam posvet za naslednji postopek po enoletni pavzi in upam na najboljše.
Se pa prvič javljam na forumu, čeprav ga spremljam že kar nekaj let.
Srečno vsem borkam!

New Report

Close