Najdi forum

živjo,
tudi jaz sem začela danes z 3MD in upam, da bo šlo. sem še sestro potegnila zraven, tako da bova na daljavo se skušale koliko bo katera shujšala.
naj pa povem, da sem pred 8 meseci rodila in mi ni ostal nobeden kg in imam 1 kg manj, ampak sem velika 163 cm in težka 66 kg. obljubila sem si, da bom dala dol 10 kg, seveda če bo šlo.
sem pa tudi danes začela bolj aktivno migati na orbitrku, tako da bo tudi malo celulita šlo dol.
imam pa nekaj vprašanj:
1) ali lahko vseeno pijem zjutraj kavo z mlekom?
2) ali lahko prvi dan jem pečenice in kislo zelje?
3) tiste, ki še dojite in hujšate, ali imate mleka še vseeno zadosti?

hvala za odgovore in spodbude

lp patricija

pa še to:
4) ali mi lakho katera poda statistiko, koliko je shujšala 1 teden, 2 teden, 3 teden,…

no pa ti bom kar jaz odgovoril če lahko p@tricij@

1) ali lahko vseeno pijem zjutraj kavo z mlekom?
zjutraj kavo lahko piješ če ne gre drugace , zato ne bo ne vem kolko škode

2) ali lahko prvi dan jem pečenice in kislo zelje?

če imaš prvi dan B dan potem lahko ješ zgoraj omenjeno

3) tiste, ki še dojite in hujšate, ali imate mleka še vseeno zadosti?

kar se tiče pa dojenja točno ne vem , mislim pa da ga imajo da ni bistvenih sprememb
preberi si ta post
pa pod iskanje napiši še dojenje , pa ti bo še kaj ven vrglo

aja kar se tiče kok gre kog dol je precej odvisno koliko kg moraš zgubit , več imaš za zgubit več gre v prvem mesecu dol , mislim da pri tebi k si dost blizu idealne teže ne bo šlo tok na enkrat kot recimo meno ki imam kar ene 20 kg prevec nad mojo višino , drugace si pa oglej statistiko na mačkini strani ki je
pod mojim podpisom

Lep dan

Lep dan

bay Medi _________________________________________________________ Naj vam znotraj vedno sije sonce, ne glede kakšno vreme je zunaj... Prijatelj je človek, ki ve vse o tebi, in te še vedno ima rad.” Elbert Hubbard

Živjo marika, tudi jaz mam zate nove podatke, čeporv je ze kar slaba 2 tedna po vadnem dnevu… nova teža je 83 kg… jupiiiiiiiiiiii 🙂

papac

Marika pozdravljena!

..danes sem se tehtala in pokazalo je 65,5 kg…zelo sem zadovoljna…ni veliko, a je…dobro se počutim, to mi všeč…

…vodni dan, bi bil za mene jutri, a sem se odločila, da ga prešpricam.

LP :c))))))

Ne, ne, ne, takole pa ne bo šlo! Jutri je vodni dan in špricaš lahko samo z vodo po grlu!
No, a smo skupaj al nismo!?!

Nikoli ti niso dane sanje, ne da bi ti bila dana tudi možnost, da jih uresničiš.

…kamelja seveda smo skupaj, saj se vsak dan srečamo….

…sem doječa mama, moj sinček pa se je komaj začel privajati na gosto hrano….zato sem se odločila, da vodni dan prešpricam….časa za takšne dneve bo še….sedaj mi je na prvem mestu sinček…a, mi oprostiš???

LP :c))))

Špricanje opravičeno.

V VSAKEM PRETEŽKEM ALI PREDEBELEM ČLOVEKU ŠE VEDNO TIČI VITKO BITJE. LE ZBUDITI GA JE TREBA. Pozdravček Marika

Tudi jaz imam nove podatke za statistiko. 64,2 kg

New Report

Close