Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza starost

starost

Pozdravljeni….

Čist tako me zanima koliko ste stari in kako dolgo že imate MS?

Najlepša hvala in lep sončen dan še naprej…

CAV
Stara sem 32 let, diagnozo suma na MS imam od aprila 2003. Lep dan vsem

Stara 28
diagnoza avgust 2003

… pa tako ste mlade 🙁

Zdravo!

Stara bom 30 (oktobra); diagnoza julij 2000.

LP. P.

stara: 26
diagniza: junij 2004

starost 38,diagnoza postavljena pri 18-tih, torej dvajset let obolevanja ;))))))))) nekoliko starejša od vas vseh
pozdravček Tanča

se opravičujem ko se kar tako vtikam, ampak vseen me zanima, kako ste vedele, da nekaj štima??

Kakšni so bili prvi znaki?

Tud js sem približno vaših let (24let) pa me malo zanima…

LP
Alenka

Ola
jaz sem mlada 28 let, diagnozo pa imam postavljeno od lanskega aprila.

Jaz sem že kakih pet al šest let nazaj vsako tolko moji zdravnici težila da se nekaj čudno počutim-vrtelo se mi je, včasih me je po dolgi hoji malo zanašalo… Dolgo časa mi je govorila da so to verjetno teževe “živčnega” izvora. Prejšnje leto pa sem sama začela sumiti če ni to MS.
Ti imaš MS? Kako si?

pozdravček

Živijo…

Dobro sem, hvala. Pa ti?

Nimam MS… me pa vseen zanima kaksni so znaki…

LP
Alenka

Vroč pozdrav s Štajerskega konca!

Mene so “napadli” mravljinci v prste na nogah prvi dan. Drugi dan sem imela občutek, da hodim po iglah. In tako se je nadaljevalo po telesu navzgor vse do prstov na rokah. Potem pa glavoboli, bolečine v križu. Stvari so mi padale z rok. Roke pogosto zaspale…. Potem pa že ne vem točno kako se je nadaljevalo. Zdaj so pa te moje težavice in še kup drugih že tako “moje”, da kar ne vem kako bi bilo brez njih. S časoma se navadiš živeti z boleznijo.

Vsem skupaj želim čimmanj težav ob tej grozni vročini.
P.

Stara (mlada) 31 let
diagnoza februar 2000

Jaz pa 34.
Diagnoza MS julij 2003.
Od marca na inj.Avonex.

OJLA!¨!!!!!!!

JST MAM PA 16 LET DIAGNOZO SEM ZVEDLA PRI 13 LETIH ::::::::::::::::::::::::::::((((((

Ahoj!
Stara sem 26, prvi zagon 1995, mravljinci po spodnjem delu telesa. Diagnozo so mi potrdili 1997.

A je za MS karakteristično, da zbolijo mladi ljudje. Groza.
Lep dan še naprej vam vsem želim, IRIS

New Report

Close