Najdi forum

Star sem 30+, samski in brez otrok

Star sem 36 let in od novembra samski. Ko pogledam nazaj ugotovim, da sem imel v redu zvezo samo s prvo partnerko, ki sem jo spoznal pri svojih 23. letih. Z naslednjimi so bili križi in problemi ter vsaka naslednja je bila hujša od svoje predhodnice.

Drugo partnerko sem po komaj dveh mesecih dobil na laži, ugotovil, da se drugim moškim še naprej predstavlja kot samska. Da ne omenjam, da niti enkrat ni hotela priti k meni, ker ji je bilo škoda goriva.

Pri tretji sem prvih mesec in pol dni bil cel njen svet, zame je bila pripravljena skočiti na Luno in nazaj. Nato se je čez noč spremenilo, naenkrat jo je na meni motilo kup stvari. Sumim, da je tedaj navezala stik s še nekom in ni vedela, kako naj se me znebi.

S četrto sva imela zvezo na daljavo (razdalja okoli 1000 km) in na prste obeh rok lahko preštejem, kolikokrat sva se videla v 3 letih in 4 mesecih, kolikor sva bila par.

Z zadnjo je bilo šele katastrofalno, problemi so se pojavili že takoj na drugem srečanju. Bolestno posesivna, ljubosumna, iz disfunkcionalne in nenormalno revne družine. Mamo je oče spravil v grob. Ta sedaj bivša živi v Ljubljani, njen oče in avtistična sestra pa v razpadajoči hiši brez vode in sanitarij v okolici Nove Gorice. Da ne omenjam, da oče izgleda kot brezdomec z ljubljanskih ulic. Tako toksičen odnos bivše do mene kot stanje njene družine so pripeljali do tega, da sem imel vsega dovolj in jo pustil.

 

Torej vsaka nova je bila slabša od predhodnice. Zadnja partnerka mi je rekla, da bo naslednja kvečjemu še slabša od nje, ker da je to pravilo. Njene besede me malce skrbijo. Poleg tega bi lahko pri svojih letih že imel družino, a ne vem niti, kje naj spoznavam ženske. Na spoznavnih portalih od žensk ni odziva kljub temu, da imam vplačano polno članarino in s tem neomejeno uporabo portala.

Pred skoraj 10 leti sem v regionalni časopis dal oglas, da želim spoznati žensko za resno zvezo. Odzvali so se samo babji šusi (kakopak vse samske); bodisi zanosile pred 18. letom, bodisi paranoične in so jim pristojne službe odvzele skrbništvo nad otroki. Največji biser je pa bila tedaj 29-letnica, ki me je v prvem sporočilu vprašala, če bi se preselil k njej. Komunikacija je sicer kolikor toliko stekla, a kar se je zgodilo dne, ko naj bi se srečala, je samo za nagrado; je ni bilo na dogovorjenem mestu, ker je morala na pogreb.

Leta 2019 sem poskusil hitre zmenke in zmenke z ujemanjem pod okriljem Nine Slapnik – oboje neuspešno. Pol leta kasneje sem zasledil objavo nekoga iz leta 2012, ki ima očitno vpogled v celotno zadevo, saj je opisal kakšna lisica je Nina, kako je celotna zadeva zastavljena in da so ženske tam nastavljene.

 

Torej kje naj pri svojih letih spoznavam ženske?

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Pusti kontakt

si morda pomislil, da je s tabo nekaj narobe…..

Odgovor na objavo uporabnika
Igor85, 10.05.2022 ob 18:49

Star sem 36 let in od novembra samski. Ko pogledam nazaj ugotovim, da sem imel v redu zvezo samo s prvo partnerko, ki sem jo spoznal pri svojih 23. letih. Z naslednjimi so bili križi in problemi ter vsaka naslednja je bila hujša od svoje predhodnice.

Drugo partnerko sem po komaj dveh mesecih dobil na laži, ugotovil, da se drugim moškim še naprej predstavlja kot samska. Da ne omenjam, da niti enkrat ni hotela priti k meni, ker ji je bilo škoda goriva.

Pri tretji sem prvih mesec in pol dni bil cel njen svet, zame je bila pripravljena skočiti na Luno in nazaj. Nato se je čez noč spremenilo, naenkrat jo je na meni motilo kup stvari. Sumim, da je tedaj navezala stik s še nekom in ni vedela, kako naj se me znebi.

S četrto sva imela zvezo na daljavo (razdalja okoli 1000 km) in na prste obeh rok lahko preštejem, kolikokrat sva se videla v 3 letih in 4 mesecih, kolikor sva bila par.

Z zadnjo je bilo šele katastrofalno, problemi so se pojavili že takoj na drugem srečanju. Bolestno posesivna, ljubosumna, iz disfunkcionalne in nenormalno revne družine. Mamo je oče spravil v grob. Ta sedaj bivša živi v Ljubljani, njen oče in avtistična sestra pa v razpadajoči hiši brez vode in sanitarij v okolici Nove Gorice. Da ne omenjam, da oče izgleda kot brezdomec z ljubljanskih ulic. Tako toksičen odnos bivše do mene kot stanje njene družine so pripeljali do tega, da sem imel vsega dovolj in jo pustil.

 

Torej vsaka nova je bila slabša od predhodnice. Zadnja partnerka mi je rekla, da bo naslednja kvečjemu še slabša od nje, ker da je to pravilo. Njene besede me malce skrbijo. Poleg tega bi lahko pri svojih letih že imel družino, a ne vem niti, kje naj spoznavam ženske. Na spoznavnih portalih od žensk ni odziva kljub temu, da imam vplačano polno članarino in s tem neomejeno uporabo portala.

Pred skoraj 10 leti sem v regionalni časopis dal oglas, da želim spoznati žensko za resno zvezo. Odzvali so se samo babji šusi (kakopak vse samske); bodisi zanosile pred 18. letom, bodisi paranoične in so jim pristojne službe odvzele skrbništvo nad otroki. Največji biser je pa bila tedaj 29-letnica, ki me je v prvem sporočilu vprašala, če bi se preselil k njej. Komunikacija je sicer kolikor toliko stekla, a kar se je zgodilo dne, ko naj bi se srečala, je samo za nagrado; je ni bilo na dogovorjenem mestu, ker je morala na pogreb.

Leta 2019 sem poskusil hitre zmenke in zmenke z ujemanjem pod okriljem Nine Slapnik – oboje neuspešno. Pol leta kasneje sem zasledil objavo nekoga iz leta 2012, ki ima očitno vpogled v celotno zadevo, saj je opisal kakšna lisica je Nina, kako je celotna zadeva zastavljena in da so ženske tam nastavljene.

 

Torej kje naj pri svojih letih spoznavam ženske?

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Js mam isti problem s tipi… Pa sem isto samska, brez otrok, ampak se mi zdi, da oba prevec zagreto isceva in na vsak nacin zato pa je pol tko… Ni nujno, da bo vsaka slabs… Sam pusti si čas, ne iskat pod nujno, ker nima smisla… Ker pol se resnicno limajo samo taki, da bi clovk najraj zbezal stran na drug planet

In seveda so za vse bejbe krive, kaj? 😉
Na tvojem mestu bi oobrskala za psihološkimi vzorci, ki botrujejo razpadlih zvezam.

Premisli o o tem, kake odnose ste imeli doma in kak odnos je imel oče do mame. Iz tega se lahko veliko naučiš. Čisto verjetno vzrok za razpadlo zvezo ni v partnericah, ampak v tem, kak odnos si imel do njih.
Pa srečno!

Sej ne vem, a je slabše, da danes ne moreš najti “normalnega” partnerja ali je slabše to, da vztrajaš v toksičnem razmerju?

Kje bi naj iskali partnerko ne vem ker ne vem niti kje bi ga iskala jaz🙈🤣🤣

Priporocam ti,da nehas iskati…ce najdes najdes….drugace ostanes sam…..ce ni taprave….mogoce te zivljenje vseeno preseneti

Nam samskim nic ne ,,fali” …..

 

vzemi mene 😉

Ne obupaj bodi pozitiven. Išči še vedno na portalih in vztrajaj se izplaca

Star pregovor pravi “za vsakim bedakom, je še večji bedak” lahko to obrneš na ženske tudi, ja. Predlagam, da ne iščeš bedaka(inje) in pol bo šlo navzgor.

Res pa moraš pogledat tudi sebe. In išči sebi par. Ne pa nekih visoko letečih ciljev imet, če ti ne zadostujes kriterijem.

Koliko sem gledal statistiko se veliko vara in loči, tako da nisi edini. Jaz v takem toksičnem okolju niti ne razmišljam o kaki zvezi. Ko se bom preselil potem. Pa tistih prevec izobrazenih in “elitnih” poklicev se izogibaj, ker samo komandirajo, vedno imajo prav, dlakocepske in hočejo da je vse po njihovo.

Glede na to, kakšne si pritegnil in jih samo kritiziraš, verjetno tudi ti nisi baš neka terna. Enkrat, dvakrat je smola, če je pa že skoraj vsaka taka, kot praviš, je pa to vzorec. Najprej sebe počekiraj. Aplikacije si najbrž poskusil vse, se pravi nekaj novega tam ni. Pa vztrajaj, hodi v družbo, ven, na kakšne zabave. V živo je možnost precej večja.

Odgovor na objavo uporabnika
simpaticna, 13.05.2022 ob 18:58

Pusti kontakt

Maili in podobno ne bodo objavljeni, zato me kontaktiraj preko zasebnih sporočil. Moraš se registrirati tudi ti.

 

Odgovor na objavo uporabnika
al_m268, 13.05.2022 ob 22:08

In seveda so za vse bejbe krive, kaj? 😉
Na tvojem mestu bi oobrskala za psihološkimi vzorci, ki botrujejo razpadlih zvezam.

Premisli o o tem, kake odnose ste imeli doma in kak odnos je imel oče do mame. Iz tega se lahko veliko naučiš. Čisto verjetno vzrok za razpadlo zvezo ni v partnericah, ampak v tem, kak odnos si imel do njih.
Pa srečno!

Nikakršnega odnosa očeta do mame ni bilo, ker očeta ni bilo. Mama je bila samohranilka.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Rosalinda, 18.05.2022 ob 10:29

Glede na to, kakšne si pritegnil in jih samo kritiziraš, verjetno tudi ti nisi baš neka terna. Enkrat, dvakrat je smola, če je pa že skoraj vsaka taka, kot praviš, je pa to vzorec. Najprej sebe počekiraj. Aplikacije si najbrž poskusil vse, se pravi nekaj novega tam ni. Pa vztrajaj, hodi v družbo, ven, na kakšne zabave. V živo je možnost precej večja.

Sem poskusil zahajanje med ljudmi, toda na razne dogodke grem sam, ker nimam družbe. Tam ne uspem navezati stikov, vsakič se sam vrnem domov. Predlog pri meni ne deluje ravno. Še kakšna ideja?

Pozdravljeni, če si lahko izposodim temo, moj namen ni kritizirat punc, ki sem jih spoznal zadnja 3 leta, ampak mislim WTF je to za enih časov? A so še punce, ki so čustveno inteligentne, ki imajo predelane stvari za nazaj, ki so osebnostno močne, vedo kaj si želijo v življenju.? Ne zaman, da rečejo “vse so enake”, pa naj je stara 25 ali 30+..

Zadnja leta se družim, ne iščem aktivno zvez, tu pa tam spoznam kakšno po naključju ter po nekaj časa dopisovanja greva na pijačo, kino, preživiva več časa skupaj ampak po par mescih, ko maska pade pride vse čisto nasprotno od nje kar je govorila. Da ne bo pomote, ni problem, če omeniš preteklost, če omeniš stvari, ki te spremljajo, vsi imamo nekaj, ampak pri tem bodite iskrene.

Spoznavanje prek forumov in interneta je težko, verjamem, da nekakšna fizična privlačnost mora bit obojestranska, ampak lahko pa poskusimo, sem iz okolice MB, 33 let, brez otrok, javi se na [email protected]

Iz kje si pika389  .Tudi sam sem samski in imam podoben problem kot ti. Star pa 34 let.

Jaz tud iscem pa dozdej brez uspeha iscem  ne zahtevam dosti kot v normalnem odnosu  ase kera javi lahko pise

Ze 20 let na forumu, z istimi tezavami, istimi “forami”, od dalec se vidi, da imate kup nepredelanih stvari in da ne vidite dlje od svojega nosu.
Ti, ki si ze na drugem zmenku punco ocenil za bolestno ljubosumno, kaj si sploh sel “v vezo”? Zato da jo lahko pustis in se pocutis superiorno….

New Report

Close