Najdi forum

Stanovanjska skupnost?

Mi lahko kdo da osnovne podatke o stanovanjski skupnosti v Podgradu?
Kako je s psihiatrom, psihologom….vidim napisane le socialne delavke.Kako z osebnim zdravnikom, če si recimo iz Ljubljane, Bleda….kako s stalnim prebivališčem?
Kje in kaj lahko dela nekdo, ki ima sicer visoke intelektualne sposobnosti, veliko znanja a zaradi psihoze zelo zmanjšano sposobnost koncentracije. Ki mu v slabih dneh priprava obroka pomeni projekt NEMOGOČE?
ki večino dneva ni sposoben drugega kot strmeti v prazno, puščati cigaretne ogorke in umazanoijo za sabo, ker ni sposoben poskrbeti za osnovno higieno, in bi potreboval ves čas suport, ki pa ga obenem zavrača in z inteklektualnim razglabljanjem odvrača pozornost od resničnih težav: skrb za samega sebe!

Draga “zaskrbljena sestrica”!

Glede na to, kar si napisala in kar potrebuješ, bi ti predlagala, da pokličeš v Maribor gospo Zdenko Koser, ki se na Ozari ukvarja s stanovanjskimi skupinami: 02/33-00-446. Prepričana sem, da ti bo znala marsikaj svetovati v zvezi s tvojo stisko.

Če bi te še kaj zanimalo, pa mi spet piši. Upam, da boš dobila odgovore na vsa svoja vprašanja.

Maja

New Report

Close