Najdi forum

SŠTS ŠIŠKA

kako morate gospod primož iz uredništva biti neumen in napisati tako neumnost da nas oziroma jih bodo ujeli arnesovi klienti in še to nobeden ni uporabljal arnesov dostop do interneta in ne mi klamfat o tem.Ljudje pač govorijo resnico o šolanju in ne laž kot politiki o svoji stroki

Pa še to vam svetujem da se malo pozanimate za datum in pozdrav, to se navazuje na srečnga pa zdravga v maju A!!

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

lepo pozdravljeni, kot predsednik dijaške skupnosti srednje tehniške šole šiška vam zagotovim da je šola ful uredu da ful odneseš in da takih šol kot je ta na litostroju ni dosti. je pa res da je od tega kakšen si ti odvisno tudi kako ti šola gre.res je na šoli veliko dijakov katerim bi se lahko reklo slaba družba garantiram pa da jih je še več ki to niso. letos je bilo v prve letnike prvič omejitev na vse progame kar pomeni da strahu pred izgubo dijakov ravno ni, je tudi res da nova ravnateljica dela veliko bolše za dijake kot je delal stari ravnatelj. sanitariji na šoli so povsem novi(nekatiri) šola ima nov čistilni servis in tudi razpuščenosti med profesorji več ni. šola je dobila na izgledu in garantiram da se dijaki na tei šoli naučijo več kot na vegovi. ker tam morjo znat same neke standarde za use živo.. pa to najdeš na netu povejo nj ti iz izkušen p te praktično kj navadjo….
je pa tudi res da če sodeluješ z profesorji lohk visok zlezeš. obiskujem peti letnik in sm š 2 leto bil izvoljen za predsednika. če ti kaj ni všeč glede šole se zglasiš pri ravnateljici. na pobudo razreda sem to storil tudi jaz in zagotavljam vam razlike so očitne da se sodelovat

predsednik divjaške oziroma dijaške skupnosti SŠTS Šiška povej kolk si dubu od ravnateljice denarja oziroma kolk si podplačan da to pišeš in ne omenji bivšega ravnatelja Zdravka Žalarja kot slabo oseba. On je dvignu šolo v uspeh in ga je treba spoštovati ne ta kurba od ravnateljice. Ta ravnateljice je samo za krajo denarja in zajebavanje učencev in laganje staršem o sistemu v šoli. Prav si imel samo za vegovo, da se tam sam učijo standarde in ni nobene pametne prakse kot na SŠTS . Dobr treba sodelovat s profesorji ampak te ob sodelovanju dobro za hrbtom uničijo. Eni profesorji te šole so za pohvalit oza njihovo delo ene pa treba samo dat na streljanje, ker so zelo pokvarjeni v dušo in vlečejo nezasluženo plačo iz države. Jaz sem imel izkušnjo s tem problemom in mi ni uspelo brez udarcev po telesu profesorjev.

SPOŠTOVANI!

Povem vam naše skupno mnenje razreda ki je sledeče:

Nikar se ne vpisujte na slednjo šolo samo na kratko povemo da je šola milo rečeno v KURCU!., Profesorji nimajo nikakršnega občutka za predavanje in dijake…izsiljevanje oz. znašanje profesorjev nad dijaki…dijaki potemtakem zato še hujši z odnosom do same šole in njih. Na šoli obilo droge (predvsem trave, tudi kaj hujšega); slabe družbe še več…orožje nosili določeni s seboj v šolo…Na veliko potrebo boljše da sploh ne greste (Školjke posrane dobesedno!)

Pohvalili bi samo profesorje za športno vzgojo, ki sicer nevem kako so pristali tukaj, vendar so zelo vredu!

Pozdravljeni!

Tudi sedaj leta 2014-15 je šola kot tudi drugi pravijo v razsulu, tako v “novem” sistemu in opremi kot tudi mentaliteti v dijakih ki prihajajo v šolo in profesorjih(velike večine seveda)..

Zmeraj več je nasilja, celo v našem letniku je nekdo prinesel očetovo pištolo s sabo in grozil da bo “kr enga” ubil, samo zato ker je živčen.

Toliko o tem.

Je pa res da je prakse 2 dni(v 1 tednu) po cel dan in to je ena dobra stvar, medtem ko ostale… ne bom omenjal.

Profesorji, nekateri podkupljeni dijaki ter

Toliko za osveženo informacijo,

Lep pozdrav,

Anonimnež

POVEM VAM VSEM, NE VERJAMTE, VSEMU KAR PRAVJO, SM DIJAK KI HODIM V 1. LETNIK TEHNIK MEHATRONIK. POVEM VAM, DA PO TREH DNEH NISM NČ GROZNGA OPAZU, SAM PROBLEM MAM, KER SI NE ZNAM NAROČIT TOPLE MALICE, BI MI KDO POMAGAL PROSIM?

HVALA

PS: PA V RESNIC SE Z UČITELJI ZELO ZABAVAMO, SE ZNAJO HECAT 🙂

KAJ PA ČE HOČJO, DA SE NEBI VPISVAL V ŠOLO?

Proti nobenemu nimamo nič proti vpisovanju novincev na šolo, vendar je res.


@DIJAK
ti si šele mogoče 1 teden tm, čaki mal pa bos pol povedal kako je…

“in sm š 2 leto bil izvoljen za predsednika”

predsednik dijaske skupnosti ssts, to pravš kt de bi mogl bit dobr. Vsi so preveč leni de bi bli predsednik, zato so izvolil unga k ma največ šans de je izvoljen, pa k bo mislu de je to dobra stvar.

Naj poudarim, da je sola in sam izobrazevalni program v redu in ‘lahko’ veliko odneses, kot dijak, seveda, ce ti je to v interesu. Sola je povsem OK. Je res da je kar nekaj slabe druzbe, ki pa se ji prostovoljno dijak pridruzi, ce hoce – spet pa ni to neka huda narko druzba, pac samo malo posebna mularija. Sola je torej OK.
Druga laz pa je o zaposlitvah. Stvar je taka, da sola poucuje verjetno najbolj zaposljive, uporabne in univerzalne kadre. Ce si dijak ni sposoben poiskati kaj boljsega kot varnostnik preko studentskega servisa si je pa sam kriv. Sola je dobra odskocna deska za solanje naprej in za takojsnje dobre zaposlitve, pod pogojem, da si seveda dijak predstavlja o cem se je tukaj izucil.

No, zdaj je nova ravnateljica, kot slišim. A je zdaj ta šola kaj boljša? Sin se približuje odločitvi za srednjo šolo..

Samo ta trenutna ravnateljica Darinka je pa resnično eno samo sranje, napihovanje tako profesorjev kot tudi staršev. Saj v eni smeri dela ok, vendar v drugi da ne govorim. Sam sem zelo razočaran nad šolo in celotnim sistemom.
Definitivno ne priporočam…
lep pozdrav

poglej sebe malc

Mene oa resno zanima kako je tam? Sin nima dovolj tčk za drugam, pa me zanima ali je znosna družba.

LEJTE TA ŠOLA JE NAJSLABSA SOLA V CELI SLOVENIJI CE VAS MULC ŠE NI DROGERAS BO POSTAL PRFOKSI IMAJO TOK ZNANJA D SI ŠE ČEVLOV NEZNAJO ZAVEZAT TISTGA KAR JE BLO NA INFORAMTIVCIH NEBOJO NIKOL VIDEL TISTI UČENCI KI KAO PREDSTAVLJAJO KOK JE DOBRA SOLA SO TAM POD PRISILO SAJ JIM GROZI POPRAVEC RAVNATELJICA JE PODEN OD PODNA 90% OSEBJA JE LENIH ALI UMSKO PRIZADETIH ZATO CE GA IMATE RADI GA VPIŠTE NA VSE RAZEN LITOSTROJ

Pozdravljeni, ima kdo kakšne novejše podatke o srednji šoli v Šiški, Litostroj, ker vidim, da so vsi napadli, kako slaba šola naj bi bila, me zato zanima ali se je v teh 10 letih kaj spremenilo ali je še vedno isto.

 

Zanima me smer mehatronike in kako ste kaj zadovoljni, če obiskujete to šolo ali vaši otroci. Pa prosila bi brez kreganja, le vaše izkušnje iz prve roke.

 

Hvala

Pozdravljeni,

sem bivši dijak, končal dve leti nazaj program Tehnik računalništva. Glede šole je pa tako, da je vsega od super družbe s katero se še danes družim in pa tudi tako imenovanih ‘problematikov’. Če se znaš kot človek prilagodit se lahko družiš z vsemi in neboš imel težav. Moraš pa biti dovolj zrel da ne zapadeš v droge, alkohol… mislim da drugod na šolah ni kaj dosti drugače. Profesorji na šoli so načeloma ok, nekateri katastrofa, nekateri pa dejansko strokovnjaki na področju, ki ga učijo. Naučijo te predvsem osnove, ki jih pa moraš sam doma nadgraditi če želiš s tem znanjem kaj početi, sam nisem imel težave z iskanjem zaposlitve, trenutno delam kot programer je pa res da sem v šoli prodobil mogoče 15% vsega znanja programiranja, vse ostalo sem se moral sam naučiti domo. Daleč od tega da je šola najslabša ampak tudi nek presežek ni, je pa res da imaš veliko časa popoldne in čez vikende, da lahko delaš ali pa se izobrazuješ za stvari ki te zanimajo.
Vpišite se samo če vas stvar zanima.

New Report

Close