Najdi forum

srecanje-Maribor

Lep pozdrav !

Skupina v Mariboru se bo prvic
srecala v petek 25.06.04 ob 18 uri.
Seveda je srecanje v okviru drustva za fibromialgijo. Vabljeni ste vsi iz stajersko-prekmurske regije. Tako bolniki z FMS in SKU kot tudi ostali z nepojasnjenimi misicno skeletnimi bolecinami. Ker imam samo tel stevilke ( z nekaterimi sem ze govorila) vas prosim, da mi vsi ,ki bi se zeleli kadarkoli udeleziti srecanj in imate el.naslov, da mi ga posljete za lazje podrobnejse obvescanje. Vse ostale bom obvestila o tocnem
kraju srecanja po telefonu konec naslednjega tedna.
Na prvem srecanju se bomo predvsem poblize spoznali. Skusali bomo ugotoviti zelje in potrebe udelezencev. Dogovorili se bomo tudi o pogostnostih srecanj. Za vecino najprimernejsih dnevih in uri srecanj.

Za tiste, ki morda ne veste ; samo kliknite moje ime na vrhu spporocila in se vam bo odprl postni predal.

Se enkrat lepo pozdravljeni in prisrcno vabljeni

Vesna Kotnik

p.s. se opravicujem za napake. Imam probleme z tipkovnico.

Ne hodi pred mano ,ne bom sledil, ne hodi za mano,ne bom vodil, hodi ob meni in bodi moj prijatelj. (Albert Camus)

zelo lepa misel
LP
Smiljana

POZDRAVLJENI!

Sem iz Celja in nadvse si želim, da “pripeljemo” Društvo tudi v Celje.Po informacijah ga.Vesne nas je ravno pravšnje število za eno skupino.
Upam samo, da se nas bo srečanja v Mariboru udeležilo čim več, več ljudi-več informacij-več idej.
Za konec pa še lepa misel:

Koliko vsega je za nas na tem svetu;
če le imamo oči, da to opazimo
in srce, da to vzljubimo
in roko, da to stisnemo k sebi…

lep pozdrav!

Srecanje bo zagotovo 25.06.04 ob 18 uri.
Prostor imamo zagotovljen. Naslov in nacrt, kako se do tja pride dobite na el. naslov, ce ga boste posredovali.
Ga. Bojana zelo lepa misel.
Vesna

Lep pzdrav

Pozdravljam tako hitro organizacijo. Udeležite se v čimvečjem številu, saj je to najboljša medsebojna pomoč. Povejte še ostalim bonikom, ki mogoče niso seznanjeni s sestankom. Po zadnjih podatkih št. bolnikov v vaši regiji narašča.

Lp Metka

New Report

Close