Najdi forum

Prvošču si si tako doooolg izgovor…da je že zdej jasno…da te bomo pogrešale….morda celo bolj kot bi te mama…sploh ker maš zanjo na voljo še nedeljo in pondelk, ki sta še bolj velikonočno obarvana…

Si res dobro vse premislil?:) 🙂

Ej…..
Ej…..
Nobena ni ti zamerila,sem pa ti v šali mal napisala,upam,da nisi resno vzel:):):)

No vidiš kako mlade smo,pa za hece:):):)
Ja pol pa moraš priti,da spoznaš zlobno copatko…hihi
lp

Tudi jaz včasih pišem neumnosti.. Smo pač ženske.. Lepo bi bilo te videt na srečanje.. Vendar ne glej nas iz kakega skritega kotička 🙂 Bodi korajžen !

Copatka…zdej mormo Edkota pr miru pustit…ima na eni strani vage tetke iz žlahte…na drugi pa nas, nepoznane tetke….ja težka bo!! 🙂

Edko, jaz pa te držim za besedo glede ladje. Ta bi pa bila res močna. 🙂

ja, ta bi bla res močna….zato ga drži močno! 🙂

Klinc, moja ladja registrirana samo za pet tetk; pa sej je še ena mš na forumu k ima jadrnico in ni vrag… pa kak gumenjak pošlepamo in bo poln morje tetk.
Ribe pa v jok 🙂

Dopoldne sm 2 x odgovarju, pa me ni spustil notr (admin sux!), zatorej:

Na vaši strani je blaaazno dobr argument, ker se Martine kuhinje niti slučajno ne branim (mljac in še tistga terana od Širce iz Godenj ima, ahhhh, kaj še manjka do popolnega užitka… tetke, ja).

Po drugi strani se manjšine (sebe) bojim napram moštvu tetk. Zato; a je že kje kak seznam eventualno najavljenih? Zase definitivno sporočim v petek, da ne bo zamer – in razočaranj?

Sej res, kt začarane gospodinje ste tle 🙂

Ja, bi rad prišel in bom hudo pobiral koščke korajže d se skp spravm.
Sej sploh ne vem, kwa mi je, d silm tja 🙂
Nekaj je v vas, nekaj…

Več ko nas bo.. lepše in bolj zabavno bo.. Saj, nikomur ni potrebno ničesar naredit, če ne želi.. Lahko le popije pijačo, malce poklepeta in je…
Vsaj par uric si lahko vzamemo.. spremenimo okolje…

Jaz ta vikend žal delam. 🙁

Sm te “najdla” na forumu Spoznajmo se, torej po eni strani iščeš nova poznanstva…po drugi ostajaš v starih tirih…v prispodobi kot bi istočasno pritiskal na gas in zavore…hecam se…:-)

Dobrodošel.

Jaz sem videl post na svet-je-lep in sem prišel sem pogledat. Mi je zanimivo in bi bil zainteresiran priti, ampak sam pa se ne bi vozil iz Maribora ker je malo daleč in pol dolgčas.

Pa vidim da je nekaj kandidatov/kandidatk pa me zanima če se bomo kaj zmenili.

Lp,
Peter

Peter,

tudi jaz sem iz Maribora in zagotovo grem. Lahko počakava do petka, če se še kdo pridruži, potem pa se fiksno dogovoriva.

Pozdravček vsem!

Ne, ne, si zadela.
Imam probleme s psiho; da jih tle ne opisujem, jih lohk najdeš na psiho strani, uradnja diagnoza je “spremenjeno osebnostno stanje” – priznam, da se skrivam tam pod imenom “avm”:
http://med.over.net/phorum/read.php?f=6&i=20492&t=20492

In kot tak, razkrinkan, verjetno ne bi bil (za)željen?

Sorry, tetke, samo dober namen sem imel.

Dragi Edko,

Diagnoze me niti najmanj ne zanimajo, ne tvoje ne moje, zanima me samo ČLOVEK in filing, ki ga ob njem doživim. To je to.

Saj lahko delo s seboj vzameš…
🙂 bomo pomagal(i).

Pikica, a tista stara vremenska napoved za to soboto še velja? Al si jo kej polepšala? 🙂

Vremenska napoved za soboto:

V soboto bo na zahodu pretežno oblačno, drugod bo še večinoma sončno vreme. Pihal bo jugozahodni veter.

Ampak glede na to, da se dobimo, bo zelo sončno. In vroče. 🙂

Glede na to, da v soboto zjutraj peljem širšo družino (in še koga) na Obalo – se zna zgoditi, da se ustavim tam, ali pa pribremzam ko jih oddam glede ure bom bolj nedoločen, zato prosim, če mi (ne)kdo na privat napiše kako zasilno kontaktno telefonsko – če boste ušli proti Vremščici (da ne bi na poti napadel napačno grupo tetk).
Je že kaj seznama?
Ali nas je (pre)malo in orga(ni)ziramo drugič?
Meni bo zneslo težko, trudim se pa – kolikor bo šlo.

Dragi vsi,

kdo bi si mislil, da bo namig po skupnem druženju obrodil takšne sadove 🙂
Vsem, ki greste, želim čudovit spoznavni izlet – naj vam bo res lepo in naj vas prava energija povezuje!

V Šoli čustvene inteligence pa že razmišljamo, da bi maja res organizirali skupni izlet za vse (sedanje in bivše) slušatelje ter vse “forumovce”.

Prosim, poročajte, kako ste se imeli. Prijetne trenutke želim vsem!

Boštjan Trtnik Šola čustvene inteligence http://www.cdk.si/sci

New Report

Close