Najdi forum

Pikica, ne vem al sva se morda kej narobe razumele: jst bom na srečanje prišla iz drugega konca, ne iz LJ, in bom zagotovo prišla in v Senožečah počakala, če kdo pride, če ne pa sama preživela dan po programu. :)Ostali pa, če imate namen prit, se med sabo dogovorite od kje je kdo in kdo bi lahko s kom prišel.Srečno.

Zainteresirana,

zadnji post je bil namenjen Ne vem, ki je iz Mb. Midve pa se zagotovo vidiva. 🙂

Pozdravček.

O, lepo, sm vesela.

ej,štajerke!!!!

bi še mene vzele v družbo v ljubljani pa nadaljujemo pot…bi precapala iz dolenjskega konca…..povejte

Ja, ni problema, se bomo dogovorili tekom tedna.

Sem pa pogledala vremensko napoved za soboto in bo zmerno do pretežno oblačno z malo sončka. In cca enajst st. C.

Ne glede na vreme; imeli se bomo fajn. 🙂

Ej, Pikica, ti veš vremensko napoved že za naslednjo soboto??? Veš kaj:če se bomo zbrale same sončne bejbe, bo kar dosti sonca. 🙂 🙂 🙂 In bomo pregnale oblake…

Zainteresirana.. ti si zelo lepo napisala..”sončne bejbe”..

Olympia, če ti je besedna zveza “sončna bejba” padla v oči…si zagotovo ena izmed nas…:)

Joj pardon… sem sam na hitro prebrala vabilo…
Ok.. v tem primeru se vam jaz pridružim na naslednjem srečanju.
vam pa želim en sončen (tako in drugače) dan!

Saj, zares ni važen koliko in kdo bo prisoten.. Mislim, da je lepo spoznavati nove ljudi….

Ja, na eni spletni strani je napoved za štirinajst dni naprej. Ne vem sicer, koliko ta napoved drži, zagotovo pa drži, da se bomo imele fajn.

In popolnoma se strinjam z Olymmpio: Lepo je spoznavati nove ljudi… še najbolj pa “sončne bejbe”. 🙂

Me veseli, da je “akcija” tako hitro stekla in vas je kar nekaj takšnih, ki vas zanima druženje tudi v “živo”. Žal v soboto ne bom mogel priti – ne, potice ne bom pekel :-), so pa druge stvari na mojem urniku.

Še to: v Šoli čustvene inteligence smo že imeli občasne izlete za naše sedanje in pretekle slušatelje ter tudi za njihove sorodnike, prijatelje, znance … Razmišljam, da bi povezali izlete s foruma MON z našimi izleti s slušatelji Šole čustvene inteligence. Lahko bi se enkrat v maju ali juniju nekam skupaj odpravili – povabljeni pa bi bili vsi obiskovalci foruma Čustvena inteligenca in tudi vsi naši sedanji in pretekli slušatelji (vabilo bi razposlali po e-novicah Šole čustvene inteligence).

Lepo se imejte v soboto in vsem sončen pozdrav!

Boštjan Trtnik Šola čustvene inteligence http://www.cdk.si/sci

Ufff, ne sledim najbolj temu; a je to srečanje samih tet, al smo onospolni tudi zaželjeni. V svoji sramežljivosti nabiram korajžo… naj me kdo spodbudi.

Predvidevam, de je srečanje neformalno, da se lahko tudi v kak kot skrijem in vas opazujem 🙂

Lp, z upanjem na uspeh (srečanja).

Jaz, osebno nikogar ne poznam na forumu.. Mislim, da to ne bi smelo biti ovira iti in popiti kavico, pijačo ali celo kosilo s še eno ali več “sončnih oseb” .. pa naj bo tista oseba moški ali ženska.. okoli 20 ali celo 60 letih.. Važno je, da se bomo zbrali in se spoznali… in se fajn imeli.. A ni tako Zainteresirana ?

edo!!!
ti bom že dala tetke…,imamo še zobčke,če ne pa proteze::::))))),veš,poleg tega…hmmmm…kuku….prepričaj se..
Pa nevem ste gospod ali striček???
lp

Dragi Edo, zaželjen!!!

Sam ne zdej začet izgovore iskat…. 🙂

Ma valda olymmpia, ti vse kar napišeš je res! 🙂

Hm, punce…mislim…zdej so tudi fantje mal poprimli…tku da prosm: nej pride naša čustvena inteligenca skoz to dopisovanje do polnega izraza, da ne pogrnemo že na prvem( javnem) izpitu, ha ha ha

Ha-ha-ha… copatka.. tako sem se nasmejala tv. sporočilu..

Hvala, Zainteresirana…. mislim, da si bila zelo pogumna, da si sploh napisala Povabilo… in lepo bi bilo od nas, da bi se povabilu odzvali..

Fajn bodte.. vsi…

Gospod ne (ne oblačim in ne obnašam se tako).
Striček? Stric sem že, ja (če bi bil kriterij nečak).
Striček – ponovno; zahteva pojasnilo proti “tetam”: izraz “teta” smo pred mnoooogimi leti dodelili vsaki, ki je bila starejša od partnerja _ izhaja iz tega, da je takratni kolega pri 20-tih letih se zapletel z “gospo” pri 40-tih letih in smo ga “jeb-i”, da ima “teto”.
Prosim, mladenke, dame, gospe, tete – ni bilo mišljeno žaljivo.

🙂

O izgovorih pa – tole:
Kadarkoli si kaj časovno planiram, mi zmer neki pride vmes.
Zato – nisem si zadal plana, da pridem (tja). Vzel sem na znanje in…

Sicer sem že v precepu; nič ne dam na (o)barvana jajčka, ampak, če je ta vikend dolga noč (svetla, al kaj že), potem moram stisniti zobe in iz spoštovanja do starejše žlahte, mojo ljubo mamo (itak jo – zanjo preredko – obiščem in vidim) vozit okol (ja, do njenih tet in podobno), v tem primeru prosim forum za presojo o ustreznosti datuma (termina).

Če me ne bo (po nevemkaki Murphyjevi zaslugi), bom pa v prihodnje se toliko razdal, da bom organiziral (seveda, po posvetu z vodstvom in moderatorji) srečanje, ki bi vključevalo kako ribo in ladjo (ladja je dobro okolje, ker mi ne boste – tete – nikamor zbrisale – morje bi bilo še prehladno za pobeg).

🙂

Z dobro voljo in dobrimi nameni do… družbe sebi enakih?

New Report

Close