Najdi forum

Js sem bla operirana na srcu,mitralno zaklopko,mela sm pa insufienco.Zdj kadim travo pa je vse ok,nikol ni problemu.Zdj me pa zanima ka lahk nardim,da bo bol varno ce vzamem extazy al pa popers?Zdravniki recejo da je s srcom vse v redu,da lahko normalno vse pocnem.Ceprav to nj ne bi vklucevalo tud drog baje

edino stvar k jo lohka nardediš je to, da ne vzameš Eja
glede “baje” pa….. droge (katerekoli) niso štete med normalne dejavnosti ljudi, sploh pa srčnih bolnikov, odvisno kolk se maš rada;)
lp

niny–imel sem prijatelja,ki je bil operiran 2 na srcu in imel kar nekaj težav–sicer točno ti ne znam razložit kaj.no ker je bil uživalec vseh vrst drog in alkohola,so mu zdravniki svetovali naj se izogiba vsega škodljivega–kar je tudi normalno,predvsem pa so mu odsvetovali in zabičali stimulativne droge kot,cocain,crack,speed,extasy….in nekaterih tabet.ampak kot je bilo za njega značilno,ga to ni oviralo in se ni zmenil za vse to.kot posledica,ga je mama našla na pisalni mizi,z glavo položeno na mizo,modrega in hladnega,torej mrtvega.poleg njega je bil zavitek cocaina,2 grama heroina,trava,zdrobljeni apaurini za uživanje”na nos”vzrok smrti -zaustavitev srca,na grobo povedano,zdravniških in patoloških spiskov pa nisem videl torej natačnega vzroka ne vem,v glavnem srce je bilo vzrok in to pri 33 letih.tako,da imaš eno zgodbo v primerjavi z srčnimi problemi in posledicami,mgoče ti bo prišla prav,drž se-žio
++revolucion++

Ti si tk neumna, če maš probleme s srcem se moreš izogibat vsem poživilom (tudi kavi priporočeno), pol pa o ekstaziju tuhtaš. Mona pod vlak se fukni

Pa saj to ne morš verjet,.,,,.halo kje so vaši možgani,če jih sploh še kaj imate??????
Droge ne morejo biti dobre za nobeno stvar razen,da postaneš nenormalen

New Report

Close