Najdi forum

Spustila sem tja, kamor se ne bi smela


A sedaj bodo pa še prijatelji krivi. In kaj naj bi ji prijatelji rekli, kar sama še ne ve? Nič, saj sama ve čisto vse. No običajno ko prijatelji povejo kar ji gre, potem postanejo prijatelji najbolj tagrdi, kaj se vmešavajo, kako morajo tako grdo govorit o njenem zlatem tipu…..
Z drugim delom tvojega posta se pa povsem strinjam.

pa si v resnici moški ? Yep ! 🙂

Marija29

Moški, ki je v zvezi, ga prava prijateljica odvrne od tega, da bi se čustveno-odvisniško navezoval nanjo in njej poročal in tožil ter trosil informacije zelo zasebne narave, kako mu je ‘hudo’ s partnerko, ampak ga usmeri na pravi naslov – da se o perečih partnerskih problemih pogovori izključno s svojo partnerko. Zakaj imaš potrebo, da ti to pripoveduje? On nima kaj nositi informacij ‘ženskim željnim ušesom’, ki rabite dramo, in se odvisniško oklepati neke 3. osebe, tudi če je prijateljica – v tem primeru tebi, ki se nekako ‘čustveno hraniš’ z družinskimi zgodbicami kvazi ‘trpečih moških’… ki jih boš, kaj, ‘odrešila’, tako da bosta skupaj ‘udarjala’ po njegovi partnerki, ki je seveda kriva za vse? Ti ga imaš tukaj na čustvenih vrvicah kot marioneto, da caplja za tabo, ker očitno ni dovolj moški, neodločen, da bi se česa konkretno lotil in zaključil.

On pričakuje otroka, naspol medel je, in jasno, da se ne bo odločil za razhod, saj zakaj pa se je v prvi meri odločil za družino, da si premisli že v njeni nosečnosti, da si pa ti ljubezen njegovega življenja po enem telefonskem klicu ali nekaj SMS-ih in jo mora pri priči zapustiti?

Seveda je ne bo.

Torej ti nimaš tu kaj iskati in se vpletati. Pika.
Ko se zveza konča, ne skočimo nazaj na ‘zgodovinske rezervne opcije’, ker od takrat je preteklo že veliko vode in so se življenjske smernice spremenile. Torej najbrž ni prav, da ‘medeš’ moške in se greš te igrice, če dobro veš, da ti niso (več) na voljo.

Ti si najdi samskega moškega, on pa se naj posveča družini kot bodoči očka.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Še moje skromno mnenje. Ne vem zakaj so forumi vedno polni takšnih in drugačnih svetniških izjav. Vsi smo krvavi pod kožo, vsi kdaj kaj zeznemo. Vsi, ki ste tko brihtni, dejte pogledat svoje življenje, koliko “pravih” odločitev ste doslej sprejeli, ki so bile prave za vse??
Marija, jaz te popolnoma razumem, da te je tip pač očaral, da si imela občutek, da je pa to tisto pravo in da se morajo le še okoliščine urediti, pa bosta skupaj. Ker mogoče sta res za skupaj. Tudi nisem začutila iz tvojega pisanja, da se sama ne bi znala odločiti, kaj boš naredila. To si že dokazala s tem, da si tipu postavila ultimat, in kasneje, ker si prekinila stike.
V lajfu je včasih tako, da se stvari časovno ne poklapajo. Nikoli ne veš, kaj bi se v resnici zgodilo, če takrat ne bi zavlačevala s prejšnjim tipom in tega takoj odslovila. Vidiš, ravnala si moralno, ker si bila v zvezi, in najbrž je tako prav. Vendar – prav za koga? Prav je za tistega tipa, ki te je varal, ti pa si bila do njega fer. Zate pa mogoče ni prav, ker zna biti, da si prav takrat spustila pomembno priliko. Nikoli ne veš.
Tako da, svetujem ti le, da pustiš času čas, se ne obsojaš v zvezi s preteklostjo, kaj bi če bi. Če tip ne naredi konkretnega koraka, to sploh ni več tvoja stvar. Od tu naprej poskrbi zase (saj to pravzaprav vsi počnemo ane). Manj kot boš obremenjena, večja bo verjetnost, da “nabašeš” na novega “pravega” zelo kmalu.
Srečno.

Darwin ti se pa beres kot en zelo zafrustriran moski. V bistvu kot ena neprivlacna prevarana zena ali kot jezni mozek, ki se ne more pobrat
.od res moskega ne bi pricakovaka taksnih komentarjev..ne vem no☺

Darwin gor, darwin dol… V bistvu ga razumem. Gradiš, se trudiš, se poročiš, dobiš otroke, potem ti pa oseba v katero si vlagal ves ta čas reče, da je pač bilo dovolj in da gre dalje brez tebe.
No, tole kar sem napisal velja takrat, ko gre za fer odnos, ampak tega je malo. Več je prevar…
Pa poglejmo še enkrat iz druge perspektive:
Gradiš, se trudiš, se poročiš, dobiš otroke, potem ti pa oseba v katero si vlagal ves ta čas priredi mehiško žajfnico po kateri izgubiš zaupanje vase, ugotoviš, da te je ljubljena oseba ves čas imela za tepca in te je samo izkoriščala. Zraven pa še našunta tvojega lastnega otroka proti tebi in ti pobere velik del tistega v kar si 10 ali 20 let vložil vse kar si imel.
Zdaj pa ohrani distanco do takega početja in do oseb, ki jim je tako početje blizu. Redki to zmorejo. Redki so sposobni vreči čez ramo toliko let in iti naprej neobremenjeni.
Vsako novo doživetje po tem nosi v sebi nek grenak spomin, vsaka nova znanstva nek strah. Stara izkušnja te vedno znova pahne v skepso in v spraševanja tipa “Kaj pa če….?”
Pobrat se iz tega je težko, nekateri se ne poberejo nikoli več. Mislim pa da se tisti, ki svoje frustracije prelijejo v jezo, poberejo prej in si nikoli več ne nadanejo rožnatih očal.

Z vsem dolžnim spoštovanjem, ampak po pisanju sodeč niste ne Francoz ne Anglež, kaj šele Slovenec?

Sicer pa imate kar prav. Preseneča me, da avtorica govori o svinjariji varanja, vendar je ne zmoti, ko sama postane “druga ženska”.

Vesoljec ! Na tem tretjem kamnu od sonca sem samo začasno…. 🙂

Marija 29.! Nisi najstnik, ki bi to nalašč počel…?

Se mi je zdelo vse nekako…. izmišljeno. Sedaj sem prepričan, da je izmišljeno. 🙂 Ženska ne bi niti v snu naredila dvakrat zapored napake, da se ji pomotoma zapiše, da je moški, torej, , da ni najstnik ki bi to nalašč počel :-), če bi imela res jajčnike že od rojstva. 🙂

Čemu tebi služijo takele s saharinom pocukrane izmišljene zgodbice?


Pošteno in realno napisano.

Našla si ta pravega moškega….not. A ti ni bilo že na začetku čudno, da si se kar takoj z njim ujela, kot, da se že od dolgo poznata. Kako ste lahko ženske tako slepe, kaj pa intuicija v tem primeru??? Majster je dobro znal igrati na ženske strune, hehe. Ne gre to tako na hitro, moški bodo vse naredili, da vas poseksajo, tisti najbolj ne zadržani in sladki, so ponavadi taki kot tista poceni roba, ki bi naj bila vrhunske izdelave ;). Ti padaš ravno na tak karakter moških, ki so barabice, tistih, ki pa so zadržani in energija ne steče takoj se pa izogibaš kot gnoja. Taki tip moškega ne bo nikoli zvest, razen če si res presežek njegovih sanj ;). Eden od problemov žensk, ki samo čakajo, da bodo osvajane, namesto, da bi dale kdaj tudi same namig, zato pa privlačiš samo tiste drzne barabice.

Pozdravljena Marija29.
Vidim da se tudi meni zdi iz. vem da ta tip išče pri tebi le zadovoljitev potreb, ki jih doma mogoče ne dobi…In njegova to ve praviš? OMG…Čudno da ta dec še lahko sex. saj po moje niti jaj.. nima 🙂
Predlagam ti naslednje da ga stestiras…Obrni ploščo in ga enostavno ignoriraj..To pomeni brez kontaktov čisto…
Me zanima kolikor časa bo vztrajal oz kako zelo te bo “pogrešal”…Po moje kak teden, dva…Ker te ima samo za sex in čisto nič drugega…
Drži se

New Report

Close