Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Hormonske motnje spremenjen telesni vonj

spremenjen telesni vonj

Pozdravljeni!

Zanima me,kakšni razlogi bi lahko bili za spremenjen vonj znoja,ki se zazna najbolj zjutraj na pižami in tudi posteljnini?Bi lahko bil vzrok v hormonih?Tak vonj čudno smrdeč je prisoten kakšen mesec dni..Drugače pretirano potenje ni prisotno ne čez dan in ne ponoči.

Hvalla za odgovor in lp!

Spoštovani!

Vzroki za spremenjen telesni vonj so različni, prehrana, stres, različne metabolne motnej, kakor tudi hormonske sprfemembe.

LP

************************** Asis.dr. Edvard Pirnat, dr. med., spec. internist - tirolog

Hvala!
Kakšne preiskave bi bilo smotrno opraviti? Do zdaj so mi pregledali krvno sliko vključno z ledvičnimi in jetrnimi testi,ter urin in ščitniške hormone..vse preiskave so bp..

Spoštovani!

V prvem postu niste navedli koliko ste stari in ali imate reden menstrualni ciklus? Morda bi bilo potrebno določiti FSH in estradiol.

LP

************************** Asis.dr. Edvard Pirnat, dr. med., spec. internist - tirolog

Stara sem 32 let in imam reden menstr.ciklus..Jemljem kontracepcijske tablete Yasminelle že 8 let..In kaj se določa s temi parametri katere ste mi svetovali da preverim? Hvala in lp

Spoštovani!

Glede na to, da prejemate Yasminelle določavanje hormonov ni potrebno.

LP

************************** Asis.dr. Edvard Pirnat, dr. med., spec. internist - tirolog

New Report

Close