Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Optika Spraskana stekla

Spraskana stekla

Pozdravljeni!

Zanima me, ce spraskana stekla skodijo ocem dolgorocno gledano? Ocala imam 3 leta in so kar spraskana. Moti me ne.

Imam pa dioptrijo (-5.0 in -5.5)

P.S.: Ce je kdo iz MB: Katera optika ima najbolj ugodne cene stekel/okvirjev v Mariboru ?

Direktno ne, posredno da. Torej v vsakem primeru priporočam menjavo stekelc….

Glede cen morate sami preverit, paziti pa morate, kaj vam ponudijo glede na kvaliteto in ceno (znamko, stanjšavo, antirefleks, itd…).

Hvala za odgovor ! Imam pa še eno vprašanje:

Danes sem bil na pregledu za očala, kjer sem imel izmerjeno dioptrijo (-5.25 desno , ter -5,25 levo z Axis 1 Pris 130 na levem očesu).

Katera stekla se priporočajo za taksno dioptrijo ? Koliko bodo priblizno stala (maximum stanjsana – 1.74 verjetno ?) ?

Vem tudi da je vrednost, ki mi ga krije zavarovalnica odvisna od sifre, ki je na narocilnici in me zanima seveda kaksen je ta znesek pri šifri 1905 (da se pripravim psihicno na cifro 😛 )

Torej glede na dioptrijo ste izbrali pravilno stanjšanje. Katero znamko, pa je vaša izbira (tu se ne moremo osredotočit na določeno znamko). Mi imamo najvčjo ponudbo različnih znamk vseh cenovnih razredov (9 različnih znamk).

Če vam ponudim najugodnejšo bi vas stekla z montažo in odštetim ZZZS-jem (pod šifro 1905) stala samo 160,68 €!

New Report

Close