Najdi forum

Spoznavanje novega partnerja

Če se dva začneta spoznavat, ne bosta svojega pogovora začela o bivših zvezah, kajti s tem si že na začetku vse zajebal. Lahko nekaj malega omeni, to je pa to. Skozi spoznavanje človeka vidiš, če je ta na mestu in takrat niti ni pomembno, če je imel prej koga ali ne. Vsaj jaz tako dojemam življenje.

Pri moških je tako, da večinoma ne dobijo dekleta, ker so nesamozavestni, imajo slabše razvite komunikacijske spretnosti in ne poznajo psihologije žensk ter se napačno odzivajo na njihove znake. Tako minejo leta in če nič ne narediš na sebi, da bi postal boljša oseba, je rezultat na zasebnem področju še vedno porazen.


Eh, bo že dobila “izkušenega” s temper problemom in srbečimi pestmi. Potem bo pa spet jok na MON-u. 😀
Ja potem ta tip že ve, da s takšno nima kaj, bi mogoče pa imel šanse, če bi znal svojo pozicijo/stanje argumentirat/predstavit. Samo seveda, če imaš opravka z intelektualnim mrtvilom, potem se res ne splača.
Itak se lahko zgovoriš, da si se v kariero vrgel (naprimer).


Oni bi lahko isto rekli za obratno – celo hordo prejahanih ljudi s kopico čustvenih travm (ki potem jokcajo po forumih). Stvar perspektive, čeprav sovražim ta izraz – politično korekten preveč.


Ja to je pa res argumentiran komentar – care 2 elaborate ?


Za eden in drug spol je lahko vzrokov cel kup. Kot že prej navedeno, lahko so verski, lahko so socialno pogojeni (revščina), psihološko (spolna zloraba) in miks med temi. Mogoče so pa tudi vaša pričakovanja preveč takšna, češ da bi moral že pri 13-ih imeti katero on. ona koga. Saj vidimo preko reklam na TV-ju (Alpsko mleko, Fructal), da je seksualizacija otrok tudi pritlehen ton, ki je povsod prisoten.
Žal sam ne morem imeti apetita do ženske, ki se realno oblači kot moški, je potetovirana, ima piercinge, goreče zagovarja feminizem/enakopravnost spolov in ima bogato “zgodovino”. Nič ženstvenega tukaj. To je tip (če odvzamem očitne vizualne biološke parametre, ki ustrezajo ženski; obline torej).


Vse lepo in prav, če tip sploh dobi priložnost. Tisti je ni dobil, ker je ženska na podlagi tega, da ga še nikoli ni videla s kakšno sklepala, da je on šitroba. In zdi se mi, da takih žensk ni malo.


Torej če je tip preverjena roba (beri: dobra roba), je apriori tudi bolj “temperamenten”?
Pa ne vem, če bi izgovor na kariero kaj pomagal. Namreč karieristi in tisti s cilji v življenju niso šitroba in so že bili z ženskami. Žensk ne moreš kar tako lagati, imajo one dober nos.


To je druga skrajnost. Tukaj govorimo o sredini, Gaussovi porazdelitvi, torej da je nekdo že bil v zvezi in to v zdravem odnosu. Take zveze so še vedno v večini zato so tisti, ki v zvezi niso nikoli bili, toliko bolj odklonski.


In če napišem, da ta ni bila edini primer? Da vem za kar nekaj žensk v rangu 25 – 35 let, ki še niso bile v zvezi, mnoge sploh še nikoli bile s kakšnim tipom. Vsem je skupno to, da so odklonske. Niti ni treba da jih bolje spoznaš, že po enem ali dveh druženjih postane jasno, koliko je ura.


Spet skrajnost. Seveda je absolutno prezgodaj za spolne odnose pri 13., toda pogovarjamo se o dvakrat (+ nekaj let več) starejših ženskah.
Pa ko smo že pri argumentih, ena od pirsov in tatujev počečkana ženska ni ravno argumentiran primer. Sprehodi se od Mosteca preko Šišenskega hriba in skozi Tivoli, po Čopovi preko Tromostovja na grad pa opazuj, koliko takih “pisanic” boš srečal.

Ampak ti, različno, sam praviš, da se ti je ženska, ki še ni imela tipa, zdela usekana. Ne vem, čemu se pritožuješ, da ženske isto razmišljajo o moških.

General glanzkopf, bova o slamnatih možeh? Podal sem primere, ki potrjujejo to kar praviva js in Korl.

Tema je, če dobro vidim, stara 6 let, ne zdaj Korla uporabljati kot argument, ker vprašanje, če on še sploh bere forum. tebe sprašujem, kaj bi zdaj rad. Po eni strani jamrajija, kako ženske ničesar nočejo s tipom, ki nobene še ni imel, po drugi strani sam trdiš, da so ženske, ki še niso imele moškega, usekane.

Pojasnjeval sem 12th_DNA, da če tako tip kot ženska še nista nikoli bila v zvezi, je to znak nekih težav, problemov. To vedo (bodisi zavedno, bodisi nezavedno) tudi ženske, zato se takih tipov izogibajo. In enako velja obratno, sem uvidel da nekaj ni čisto v redu z ženskami, ki pri teh letih še niso imele tipa.

Če pogledamo malo v kakšnih časih živimo, da nam je pravzaprav cel svet na dlani. Da sploh ni problem spoznati partnerja tudi na drugem koncu sveta, recimo preko interneta. Da so se razdalje zelo skrajšale, da v bistvu ni več problem če je eden recimo iz Celja drugi pa iz Maribora. Tako da se je po mojem mnenju izbira tako zelo povečala, ampak ljudje vedno težje najdejo partnerja, to je paradoks današnjega časa. Vedno bolj hodimo mimo drugega, vsak nekam hiti..Če gledam z moške strani, pa lahko rečem, tisti ki ima namazan jezik, bo stalno lahko dobil žensko pa tudi, če je ne vem kako velik kreten, pa na koncu tudi ne slabe. Če pa si bolj tihe sorte pa imaš veliko manj možnosti, čeprav si lahko dober človek.

Saj problem moderne tehnologije je ta, da so ljudje čedalje bolj asocialni. Generacija naših očetov in dedov je bila generacija pravih osvajalcev žensk, saj so se morali znajti v realnem življenju in nekem omejenem prostoru. Tehnologije niso imeli nobene, še hišnega telefona ne, vse kar so imeli so bili oni sami in ulica. To kar želim dopovedati mnogim je, naj ne iščejo izgovorov, češ sem bolj tihe narave in nisem tako uspešen v komunikaciji, zato bom raje uporabil internet. NAROBE!! Če ne znaš plavati, se tega ne boš naučil na suhem, ampak se boš moral vreči v vodo. Treba si je marsikaj prebrati o socialni komunikaciji in osvajanju deklet, treba si je vzeti čas in razmišljati o sebi, da se sploh poznaš in treba je vaditi v komunikaciji z drugimi osebami. Ko si enkrat samozavesten, pozitivno usmerjen, ko si dovolj vešč v komunikaciji z ljudmi pa pride na vrsto vaja z mnogimi dekleti. Ponekod bo izpadlo tudi grdo, vendar to je del zgodbe, zavrnitev si ne smeš gnati k srcu.


Katero literaturo konkretno priporočaš (naslov, avtor)?

Še naprej bodi aktivna pri iskanju partnerja, imej odprte oči … To je vse kar lahko narediš. Ko bo prišel pravi čas, bo prišel tudi pravi moški. V vmesnem obdobju pa tudi max uživej!

Nekako internet dandanes najbolje dela. Tule precej uporabnega na to temo[/url].

+ tole prihaja konec tega meseca, če imaš raje spoznavanje v živo:
https://www.ona-on.com/dogodek/5248-najvecji-zmenek-na-slepo-v-s-love-niji-7-z-radiem-antena

Kaj pa Dogodki za samske? Poišči njihovo spletno stran, naroči se na njihove e-novice in pojdi na kakšen njihov dogodek.

V knjigi 8 moških zakaj pa ne piše o spoznavaju moških po internetu.

Živjo,

Tud jaz sem 3 leta ločen in je res težko, ko nimam nikogar s katerim bi šel kdaj na kak izlet ali na morje. Po naravi sem zelo družabna oseba in mi ni fino, ko zvečer sam sedim pred TV. Imam svojo hišo, sem redno zaposlen v dobri firmi, izobražen, nekadilec in nealkoholik, “odvisen” sem pa od tenisa. V kratkem bom 42 let, edino kar bi znalo večino žensk zmotit je moj višek kilogramov. Kljub temu upam, da bo nekoč tudi zame sonce posijalo. Nova veza zna bit tudi odlična motivacija pri hujšanju 🙂

ti si res 40? lovišče z samske? kaj tebi se je zmešalo? kaj pa recimo celi planet?? ojojoj kot si sama ugotovila, ne zgledaš dobro. verjetno je to problem. pa kolko čitam samo kaj si napisala, me že mine. že ko samo čitam, tvoje, to je užas. če se družiš samo z kolegicami, si najdi partnerko. kaj ti misliš, da nobena teh tvojih kolegic ni lezba! da ne sanja o tebi? kaj pa če bi ti to vedela? ha? vprašaj bivšega, zakaj ga je minilo? naj ti pove po resnici. hribi, potovanja? kje pa imate otroke? uredi se, treniraj, naredi kulturno frizuro, itd. itd. če ne znaš povej. ti bom jaz pokazal kako se uredi, da boš vaba. tak te bom teral da bos drugo leto imela na hrbtu tarčo.

iGOR kot ponavadi zunanjost ni vse. Za skupni life je pomembno kj drugega ko pokončen smoki pri njem.Pomembno je kakšna oseba je, dobra, brihtna, ujemajoča, iskrena, zanesljiva, prijetna. Mene materjalizem in zunanjost ne zanimata. Vem da so tisti, ki so se zapletli zaradi materjalizma, da zdaj živijo v peklu. ( zato so deca tako nevzgojeni, nemarni, v glavnem katastrofe so eni – tako jih učijo starši s svojimi dejanji)

pridi na kavo in sprehod in mi boš malo več povedala pa ti bom povedal v čem je problem. kot si sama napisala. nisi zelo vizuelna. to je pač zelo pomembno. če pri teh letih tega ne razumes, žalostno. hirbi in gledališče? kaj bi ti rada geja al deca? hribolazci so smrduhi. tko je. v gledališče hodijo čudaki. tvoja pričakovanja so previsoka.

New Report

Close