Najdi forum

..

RAzsvetli nas, kako je potekalo soočenje in tvoj triumf. Po toliko odgovorih je zgodba nedokončana. 🙂

Na moje veselje je ni bilo.
Zadeva se je malo drugače obrnila. Bilo je le srečanje… sploh ni prišlo dost ljudi.

Tako, da menda bo ta predstava nekje bolj v jesenskem času:)

********************************************* We all know that cats rule the world!

Še enkrat – maja_, s tabo je RES NEKAJ NAROBE.

Pišeš tako, da osebe iz tvojega pisanja lahko prepoznaš, na to so te že večkrat opozorili in ti je očitno vseeno, ker s tem veselo nadaljuješ.

Tudi tvoji problemi…spoznala bom bivšo…IN?????? Ne vem zakaj tak halo. Malo je takih, ki nima bivših, pa iz tega ne delajo takega cirkusa.

Jaz ti predlagam strokovno pomoč, ker si jo potrebna.

Daj malo se ohladi, očitno ti je v življenju zelo dolgčas nimaš družbe in si zamorjena, ker se spravljaš na stavri, ki se te ne tičejo in peniš tukaj po forumu.

Pa kaj za vraga nekaj govoriš v tri dni, ko pojma nimaš zakaj se gre in zakaj po tvoje zvan HALO!!

Najdi si nek hobby ali kaj podobnega, da ne boš nekaj stresala numnosti.

Tukaj nisem napisala v odgovoru nič!!!! Samo, da je zadeva prestavljena!!

Če ima kdo probleme jih imaš definitivno ti!

********************************************* We all know that cats rule the world!

“………., ker se spravljaš na stavri, ki se te ne tičejo in peniš tukaj po forumu.”

Če o stvareh razglablaš na forumu, se me tičejo toliko kot vsakega, sory. Če pa ti nisi pripravljena sprejeti različnih mnenj, pa drugič ne prosi za njih, ne pa da potem šiziš, da tudi pišeš ne prav. Kaj si mislila s

“…………….zakaj po tvoje zvan HALO!!

Mogoče imam res jaz problem, ampak to ne izniči tvojega, pa lep dan.

Maja_, res pretiravaš. Prav na vseh forumih te opozarjajo, da puščaš preveč podatkov in da so določeni ljudje prepoznali tako tebe kot ostale udeležene v tvojih zgodbah. Če želiš razkriti kdo si, to napiši, ni pa prav da pišeš o drugih, ki si tega ne želijo.
Enake nasvete bi dobila, če bi v zgodbi spustila nekaj podatkov, ki razkrivajo identiteto določenih oseb. Če boš s tem nadaljevala, se ti zna zgodit, da bodo začeli tvoje poste brisat.
Saj poanta je tvoj problem in ne razkritje oseb, ki so v njem udeležene, ni tako?

Ja je, imaš prav.
Res sem malo preveč napisala.

Ampak ti pa res zagotavljam, da me ni nobeden prepoznal, ker skoraj ni mogoče….

********************************************* We all know that cats rule the world!

maja_, jaz pa ti zagotavljam, da te prej nisem poznala sploh in da te tudi zdaj v živo ne poznam, o tebi pa iz medoverneta in še kakšnega foruma vem malo morje podatkov, od tvojega priimka do imena tvojega fanta do tega, kaj počne fantova, hm, babica menda (ali mama, no saj nima tolko veze), kje živita in kje mislita živeti v prihodnje, nekaj je pa tudi bolj pikantnih podrobnosti.

Nimam prav nobenega namena to izkoriščati, ker mi je popolnoma vseeno, dobronamerno pa ti povem, da začni internet uporabljati malo bolj z rezervo. Ker če lahko iz tvojega pisanja vse to razberem jaz, ki te ne poznam, ki živim 200 km stran, sem popolnoma druga generacija in me tvoje življenje v bistvu sploh ne zanima (čeprav ne me narobe razumet, čisto simpatično dekle si, le malo preveč odkrito tam, kjer ne bi bilo treba), koliko šele lahko razbere nekdo, ki bi ga morda kdaj kaj zares zanimalo …

Samo dobronameren nasvet, kot že rečeno.
LP

Hja vrjetno imaš pau 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

maja maja….bolj te berem, bolj si mi ….ne vem kaj naj rečem:)))
prvič, tvoj nezrel post ne spada v rubriko čustvene inteligence, ali pač….mogoče v poduk, kaksna je oseba z nizko čustveno inteligenco, kar ti gotovo si.

Zgleda da tvoj fant še ni opazil, po prebranem pa…upam da on kdaj prebere tvoje prispevke, pa da…ti ne bo treba spoznavat več njegovih bivših.

pa še nasevet: DOMA BODI!!
nikogar ne poznaš, slabo bi se počutila, nimaš samozavesti da bi se soočila z dekletom ki je 6 let nazaj nekaj imela s fantom in ki ga je rabila še potem…mogoče je uvidela svojo napako, če ga je res prizadela…
v glavnem….maja…mal se zamisli!!

če boš pa šla, pa da odgovorim na osnovno vprašanje…sicer to se je že zgodilo, ker odgovarjam na star post:)…ampak, js bi ti svetovala, da pač niti on niti ti posebno ne skačeta okol bivše, jo pač pozdravi on, ti osaneš v ozadju, če ga vpraša če je sam, reče da je z dekletom in te predstavi, če ne pa….a mora ona nujno tebe spoznat?? čemu? kaj ima ona še z vama? ti je pomenbno, kaj ona čuti? jo hočeš prizadet, premagat, pokazat da ima zdaj lepšo, bolj prsato?? al kaj?? ne vem v čem je poit, da se dela iz nekega slučajnega srečanja oseb iz preteklosti tako dramo!

Pa upam da se res nisi šla kako maškarado s frizerji in oblekami….ker…si šla samo na neko predstavo…ni bil to dogodek namenjen zdravljenju tvoje samozavesti!!

žališ pa ti veliko naokrog po forumu, zato …nebi smela biti sedaj preveč užaljena, če drugi mislijo drugače kot ti! pa ti kako povedo direktno:)

New Report

Close