Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Osebe s senzornimi ovirami ŠPORTNA TEKMOVANJA GLUHIH

ŠPORTNA TEKMOVANJA GLUHIH

Malo težke besede.
Uničila jih pa že ne bo.
V končni fazi pa moramo vsi enkrat umreti, Matilda pa itak pravi, da vrstni red ni važen. Zanjo seveda, ker itak pride do vseh.

Morda je res kretanje lažji način. Komunicirajo pa le. Kolikor komunicirajo. Vsaj med sabo.
In to je pomembno.
Po drugi strani me pa moti,če se ne izkoristi vseh možnosti, ki jih človek ima, da se čimbolj vključi v main stream lajfa.

O nemosti imaš pa verjetno v znatni meri prav.
Sicer pa sem tud sam doskrat nem, in ostanem brez besed, ko vidim drvenje v brezno. Noja, vzdihnem pa le ob tem. A sem pol še nem.

Mi pa ni jasno a je padla v sloviti basni oslova senca na desno al na levo stran osla?

Eh, zdaj pa smo tam. Klicaji, pike, vprašaji, podpičja itd imajo svoj pomen. Vsaj do danes sem mislil tako. Kot kaže sem se zmotil – važna je vsebina, torej klicaji, pike, vprašaji podpičja itd ne uplivajo na vsebino saj je po vaše “Molči.” enako “Molči!” ali “Molči?”
Kdor lastnega jezika ne ceni, ga tudi vreden ni. Nobenemu ne škodi poznavanje Toporišičeve slovnice, še več, ravno znanje domačega jezika pove o omikanosti pisočega. Pa četudi mislite drugače in lahko zaradi tega vreščite do neba, dam še kako prav Mihinemu profesorju.
Oblika upliva na vsebino! Kaj naj si mimoidoči misli, ko bere naš kvazijezik? Želimo si pravičnosti in podpore ostalih državljanov, izpademo pa kot bebavi klošarji, ki še lastnega jezika ne znamo.

New Report

Close