Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Osebe s senzornimi ovirami ŠPORTNA TEKMOVANJA GLUHIH

ŠPORTNA TEKMOVANJA GLUHIH

Miha je pa THE BEST!!! a ste vidl, kako je vse dal od sebe!!?? kar vriskala sm po sobi…hihi…ta 4. tekma je bila najboljša doslej ;))
lp

Zakaj naj bi se zbrali in se pogovarjali o domnevni aferi Don-Planinc-Slatinšek-Veršič, ker nimamo nobenih dokazov,d a bi sploh govorili o tem. Kar ste vi pisali, je samo vaša beseda proti njim. Sicer sem za to, da se marsikaj spremeni kot sprememba statuta do spremembe ljudi na vodilnih položajih. A mi vemo, da ne bo iz tega nič kaj spremenilo, če že vztrajamo ali karkoli borimo proti njim. Oni kot vdno imajo glavno in zadnjo besedo. In kaj mi od tega koristi bomo imeli, če samo izgubimo živce in pri tem nič ne pridobimo. To je moje mnenje.

Podpisujem zgornji post !!

jZ sem tudi gledala včeraj na tv tekmo, Miha je bil zares EKRATEN!!! Dobra igra, kar kurjo polt sem dobivala ko je igral perfektno!!! Le tako naprej, Miha

Čestitam Ptuju! Pa Mihi za včerajšnjo dobro igro. Gec pa…. takšno mnenje kot ima Flecker sem tudi sama takega mnenja.

Tudi jaz sem gledal fenomenalno igro Mihe Zupana in pa sijajno igro vseh Slovanovcev!!28 točk proti Union Olimpiji ni mačji kašelj samo včeraj je imel svoj dan!!Bravo Miha!!

p.s:Gec,za tema je samo za dopisovanje o športnih tekmovanj,ki sodelujejo gluhi!!Predlagam,da si v Avstraliji ogledaš odločilno tekmo po TV SLO 2 med zgoraj omenjenima tekmeca,če pa ne moreš pa pač ne moreš!!Kar pa ti hočeš v zvezi z don Redžepovičem in ne vem koga še pa moraš iti drugam!!

Pa lep pozdrav!!

Držim pesti za danes in da bo naš Miha Slovane popeljal za naslov državnega prvaka !!! MIHA , ČIMVEČ KOŠEV DAJ ZA NAS GLUHE PRIJATELJE !!! VSI TE NAVIJAMO … MIHA MIHA MIHA ….

Slovan izgubil, Olimpija zmagala….in kaj potem?? v 3.četrtini smo videli pravo igro Miha Zupana…vzdušje v dvorani je bilo zelo super!!!sploh nisem razočarana, da sem prišla navijat…
MIHA IS CAR and THE BEST!!!

Pozdravljeni vsem ljubiteljem športa!!

Sam sem res ljubitelj športnih tekmovanj,ki sodelujejo gluhi športniki med slišečimi!!Kmalu bo velik spektakel na ALL STARS-u,ki bo 29.12.2005 v Kopru in med naštetimi igralci košarke bo tudi naš MIHA ZUPAN,ki bo začel v prvi peterki v ekipi ZAHOD(če se ne motim)!!Sam sem za njega seveda glasoval!!Prav tako bo Miha tekmoval v zabijanju košev in mislim,da si bom ogledal v živo!!Zato Vam priporočam ogleda tega spektakla,ker vprašanje kako bo naprej!!

Vsem pa seveda želim vesele Božične praznike ter srečno,zdravo in seveda športno Novo leto 2006!!

Lp

Včeraj je bilo državno prvenstvo v balinanju v Kranju,ki pa sam se nisem udeležil zaradi nesporazumov med mano in trenerjem(je tudi funkcionar,ki sovraži gluhoneme člane) in bi VAS prosil za rezultate in pa končno uvrstitev!!

Hvala

Če ti gluhonem ti ne piši tu. Ti gluh samo. Gluhonem ne pismen, ne govori, ne samo gluh.

cadsk ti si CAR,tako se zabijajo zeblji.

čadsk…preslabo mene poznaš!!Imam mnogo prijateljev,ki so gluhi ali gluhonemi!!!Ti žal ne razumeš kaj sem pisal nazadnje!!

Gluhonemih je bolj manj, v vašem društvu bi rekla da ni veliko, morda eden… Pisal si, da s trenerjem ne razumeta, ker sovraži gluhoneme. Ali pa si ti gluhonem? Lepo bi bilo prav napisano, da sovraži gluhe. V naši populaciji je komaj gluhonemih, saj gluhi tudi uporabljamo glasove pri pogovarjanju, ali pa tudi ne, in samo kretajo. To pa še ne pomeni da je gluhonem. To so tisti, ki ne morejo govoriti, ne pa ki ne znajo. In še ena pripomba, moti me, da zmeraj po koncu stavka napišeš klicaj. Kakor tudi sem opazila tvoj članek v IST, največ klicajev. Prosim uporabi piko, če pa kaj zahtevaš pa klicaj. LP

Prepametni ste in nima smisla se več dopisovati na forum!!Čao

Mene ne ime gluhonem. Jaz gluh.

Od tebe sem pričakovala, da vsaj rečeš, da si se zmotil ali pa kaj drugega. Hitro se jeziš, nisem mislila s tem kar sem napisala, žaljivega, samo pojasnila sem ti in te lepo opozorila s tvojim načinom pisanja (klicaji). Piši še kaj, pritožuj se kaj, sodeluj,… brez zamere! LP

Čuj zard mene laho pišeš klicaje kadar nekaj želiš, pa ko te kaj razburi, pa tudi kar tako.
Pač nekdo se zapiči v vejico in nevidi drevesa, da o gozdu sploh ne govorim.
To bedovanje o gluhonemosti mi ne potegne.

Mislim, da je beseda sovraži malo pretežka. Reči da jih ne mara, da se jih ogiba, da je neprijazen z njimi… Sovraži jih pa ziher ne.

Moti me to, da nisi zapisal, a je blo to prvenstvo gluhih, slušno prizadetih al pa kar prvenstvo vseh počez.

Namreč, če je bilo prvenstvo gluhih, mi ni jasno kaj tak trenerski prdec išče sploh zraven. Naj trenira koga drugega.
Sam bi rekel da je dvoje možno – da je ta trener naglušen al pa slišoč.
In da so v ekipi povsem gluhi pa tudi naglušni.

In verjetno si mislil, da ne mara takih ki samo kretajo?

Kar se pa tiče klicajev, samo izvoli. Tudi sam jih imam rad. Pa vprašaje tudi, in podpičja.
Mi pa ne potegne, al jih pošeš pomensko ali kar tako.
In niti najmanj mi ne pade na pamet da te bi popravljal al kritiziral.
Ti kar daj, kot ti srce poželi!

Mi je v gimnaziji prof slovenšne cele zagabil predmet, ker ti je nonstop popravljaj slovnico, pa besede ipd.
Ogabno.
Zaradi oblike je spregledal vsebino.
In zato imam takih piko(klicajo)lovcev poln kufer.
Alergičen sem nanje.
Pomanjklanje vsebine skušajo nadoknaditi z obliko.

Koliko je meni znano beseda GLUHONEM se ne uporablja vec od leta1960.
Ce se motim me popravite.Definirani so pojmi Gluh,oglusel,naglusen in gluhoslep.Medicina pozna samo dva pojma Gluh in naglusen.Ako je clovek gluh,v vecini primerov ima zdrave organe za govor.Gluhega otroka se da nuciti govora,ampak to je strokovno in garasko delo.Pri gluhem otroku se naredi vse da se izkoristijo vsi preostanki zmoznosti za ucenje govora(totalno gluhi otroci so redkost).Vse se to konca do tretega leta starosti.
Kretnja je pomozno sredstvo za ucenje govora.Znakovni jezik za gluhe je lari fari,modna muha,katera bo unicila generacije gluhih v imenu evropskih clovekovih pravic.LP

Se opravičujem no zaradi besede ” gluhonem”….bom od zdaj napisal gluh!!

Mihau…sva pa popolnoma enaka po čemerosti do raznih “umazanih in nesposobnih običajev” kjerkoli so….hehe

New Report

Close