Najdi forum

živjo.
Vidim da nisem edina s problemi v zakonu. Prosim, če lahko še meni pošlješ predlog za sporazumno ločitev.

hvala
[email protected]

Midva nisva imela nobenega muštra, le napisala sva podatke obeh (ime, trenutni naslov, rojstne podatke, emšo), podatke o poroki (kraj, datum), ter da nimava premoženja in otrok. Pripisala sva še da želiva ‘brez naroka’ in oddala na sodišče ob Miklošičevi. Zdaj čakava na štampilko sodnika, ko boma pri njem na vrsti…

Pozdravljena zarja5

Prosil bi, da še meni pošlješ vzorec predloga za sporazumno ločitev. Moj naslov je: [email protected]

Hvala lepa

Pozdravljena zarja 5
Če bi bila tako prijazna pa še meni poslala vzorec predloga o sporazumni ločitvi prosim. Moj naslov je: [email protected]

Hvala lepa

Pozdravljeni vsi, ki me prosite za vzorec predloga za sporazumno razvezo zakonske zveze. Dolgo že nisem prebirala tega foruma.
Spomnim se, da je bila nekaj časa dostopna vsem, ker jo je Primož objavil, ne vem zakaj jo je umaknil, saj ni nobene spremembe, jaz je pa žal nimam več shranjene.
Ni težko napisati takega predloga, saj ni potrebno pisati zakonskih podlag, napište vse kako ste se dogovorili glede skrbništva in višine preživnine v primeru mladoletnih otrok, premoženja,…in predlog vložite na sodišču.

Lp, Zarja

POZDRAVLJENI DALI JE POTREBNO IMATI OBRAZEC ZA SPORAZUMNO LOČITEV ILI GA KER LAHKO SAMI NAREDIMO CE PA JE MI POSLJES VZOREC NA MAIL [email protected] hvala unaprijed

kaj mi lahko kho pošlje obrazec za sporazumno ločitev

[email protected]

Zarja ,a lahko tudi meni pošlješ obrazec za sporazumno ločitev moj mail je [email protected] in hvala

Ali bi lahko tudi meni poslali vzorec za sporazumno ločitev na naslov [email protected]

Pozdravljeni,

prosila bi če lahko tudi meni nekdo pošlje vzorec za sporazumno ločitev na [email protected].

Vnaprej najlepša hvala,

Mara

Pozdravljeni,

tudi jaz bi prosila za vzorec za sporazumno ločitev. Pošljete mi ga lahko na [email protected].

Hvala in lep pozdrav,
Katja

Ali bi lahko tudi meni poslali vzorec za sporazumno ločitev na naslov [email protected]

Pozdravljeni, tudi jaz bi zelel imet vzorec sporazumne ločitve. Hvala in lep pozdrav vsem,

email: [email protected]

prosil bi za vzorec [email protected]

če to še kdo bere. Bi mi res veliko težav prihranilo če bi ta vzorec lahko poslali tudi meni na [email protected]

Zdravo. Tudi jaz bi prosila za vzorec na mail: [email protected]

New Report

Close