Najdi forum

Hej, mogoče bi bilo kul, če bi pogovor, resen pogovor, načel ob kakšni nevtralni situaciji, oziroma, ne tik po tem, ko si doživel zavrnitev zvečer, ko sta oba malo znervirana zaradi tega. Skušaj ji lepo razložiti, kaj čutiš, kaj želiš, da si recimo pripravljen razumeti njene razloge, vendar, da želiš vedeti, za kaj gre in kako lahko pomagaš, da bi se ona bolje počutila in se sprostila. Naj pogovor ne vodi v prepir. Bodi iskren glede svojega razmišljanja, izrazi željo, da je ona tudi. Zaenkrat to, morata se pogovoriti. Kot sem rekla pred časom, ni dovolj, da ti reče, da ne potrebuje seksa. Ta izjava zahteva obrazložitev.
Srečno…

TikPredPrepadom

Tvoja prva objava je bila malce skopa, se pa vseeno opravičujem za do tebe neopravičene predsodke.
Tale “ko njej pride je konec” zelo spremeni ton.
Jemljem nazaj, kar sem napisala in se iskreno opravičujem – nadomestnega nasveta pa ob novih informacijah nimam.
Lp

Pozdravljeni g Anonimni. Brati ste kot trezen a ljubeč moški. Moški, ki ima rad svoje otroke, rad svojo ženo, in (k sreči, bi jaz rekla) rad tudi sebe. Meni so vaše misli povsem razumljive, in ocenjujem kot dobro vašo odkritost. Nič, popolnoma nič ni narobe z vašimi občutki, ki vas vodijo v razmišljanje o odnosih z drugo(-imi). Spolnost je za kvalitetno in srečno družinsko življenje, pa tudi za osebno zdravje, zelo pomembna! Tako zadostna, kot zadovoljujoča. Kaj bi vam torej svetovala? Pogovore. Odkrite. Brez obsojanj. Brez občutkov napadenosti in zanikanja odgovornosti, če bi do tega prišlo. Pogovarjajta se o spolnosti. Ne zakaj ji ni do intimnosti (no tudi to) ampak zakaj je spolnost dobra, kakšne volje si po spolnosti, povejte, opišite ji kako se vi počutite in ne pozabite povedati (in to seveda sprakticirati) da vi ne samo da seksate (torej telesni del ljubljenja) ampak da se z njo ljubite. Da ste v spolnosti z občutki. Da ste samo zato, ker se jo dotikate, ko drsite z roko po njenem telesu (in vse ostalo, boste že znali povzeti, kako vajina spolnost poteka) , ne samo vzburjeni, ampak srečni, ker imate radi vse tiste krivulje in vdolbine in… (opišite kaj vse, tudi njene strije, če jih ima, saj so znak njenega materinstva, vajinih otrok, ki jih ljubite…) Bodite nežni in strastni. Naj vas čuti (izražajte občutke, tako z besedami kot z dotiki kot je božanje, objemanje) že čez cel dan. Zapeljujte jo. Pošljite ji kak sms iz službe, samo zato, ker se spomnite nanjo, ukradite ji poljub ko se na hitro srečata med delanjem vsak svojega dela, povejte svojim otrokom (ko je vaša žena kje blizu da vas sliši pa tudi ko ni) kako imate radi njihovo mamico, in še in še… Naj se enostavno ponovno zaljubi v vas. In če še vedno ne bo šlo, potem pa predlagam partnersko terapijo. Če imate FB je ena skupina Sočutno partnerstvo, kjer lahko izpostavite težave in psihoterapevti odgovarjajo…. Srečno!


Lahko se še naprej greste dopisni Ping-Pong.. ali pa greste na terapijo in rešite odnos ter spolnost.

Izbira je vaša (dopisna jamrarija?).

De omnibus disputandum..

TikPredPrepadom

Tvoja prva objava je bila malce skopa, se pa vseeno opravičujem za do tebe neopravičene predsodke.
Tale “ko njej pride je konec” zelo spremeni ton.
Jemljem nazaj, kar sem napisala in se iskreno opravičujem – nadomestnega nasveta pa ob novih informacijah nimam.
Lp
[/quote]

Ja, ženske mislite vedno isto. Kriv je moški, ki je po defoltu nasiln in svi*nnja. Pol ugotoviš, da ni glih tko ampak škoda je narejena.
Ja, sramota je, da si ga mora na roke. On se trudi za družino, njej pomaga kadar more in glej glej – se celo umiva in ukvarja z otoki.

tik_pred_propadom
tvoj problem je, da te ima žena zdravo za gotovo. Zanjo si tam vedno, si inventar v njenem življenju. Očito te zna vrtet po svoje in kadar kaj hoče, to dobi.
Imaš dve možnosti. Delaš naprej tako kot do sedaj, si pridan mož in ji ustrežeš vse, zraven pa si najdeš eno razočarano, tako kot ti, da se zadovoljita in greta po tem vsak domov k družini. Druga možnost pa je, da se lotiš športa, se začneš rihtat in ob vsaki priliki, ko bosta skup kje zunaj flirtaš z drugimi in ženi pokažeš, da si drugim ženskam zanimiv. Garant se ti bo sex u domači postelji pojačal.

Če se je ženska odločila proti, potem se je zadeva izpela. Seveda je lahko za to cel kup nekih težav in vzrokov, ampak to sem že videl in doživel. Preprosto prideš do točke, ko ni več kaj reševati. Če ni intime, potem živim s cimro, cimre pa ne potrebujem.

Nekaj vprašanj zate: ali imaš občutek, da se žena sama sebi zdi privlačna, ima rada svoje telo?
Si kdaj (sploh po porodih, ko se ve, da telo ni več takšno, kot je bilo) izrazil odpor ali razočaranje nad njenimi oblinami, ki niso več tako čvrste in pokončne, kot so bile? To ni kritika, je le moje razmišljanje.
Druga možnost: je morda tvoja žena v otroštvu bila mogoče spolno zlorabljena in se ti zato ne more docela predati? Kaj pa če jo privlačijo bolj ženske kot moški, pa je tradicionalno vzgojena in ji je težko priznati ali pa te noče prizadeti?
Kako to, da se potem, ko si jo pripravil do orgazma, ne potrudi še zate?
Ima morda nizek libido ali kakšne hormonske motnje?
Kako pa sicer vajina intima: seks ni le ven pa noter, a ne. Se kdaj v postelji samo objemata, pogovarjata, crkljata, smejita? To je zelo pomembno. Kot ženska razumem, da se težko stisneš k njej, ne da bi hotel iti do konca, toda mogoče žena rabi tudi to, da jo ljubiš s smehom, dotiki, besedami, ne da bi ji “težil”, kot ona to dojema. Ženskam nam je pomembno, da se čutimo v celoti ljubljene in sprejete, da se lahko predamo, zares predamo, ne le nudimo svoje telo, da bi “ustregle” partnerju. Takega seksa, ko bi ti ženska samo ustregla, si najbrž ne želiš, ali pač?
Po tvojem pisanju sodeč si rahločuten moški in tvoje potrebe so naravne. Pravico imaš do seksa, tvoja žena pa enako do neseksa. Vprašaj ženo, kdaj bo pripravljena se o tem pogovoriti, brez očitkov in obsojanj, kot človek s človekom. Če gre za nekaj, kar je za enega partnerja zelo pomembno, je sebično od drugega, da pogovor o tem zavrača. To pomeni, ali mu partner ne pomeni dovolj ali pa so v njem tako hude zavore, da jih ne more premagati. Vendar rešitev se najde, če se oba potrudila, ker tako večno ne bo šlo. Poiščita kakšno kvalitetno literaturo na to temo, pomagala pa bi lahko tudi kakšna dobra partnerska terapija. Seveda pa bi bilo v tem primeru pametno vnaprej se pozanimati, kje, pri kom, kako… Škoda bi bilo, da bi se vajina zveza razdrla zaradi težave, ki ni nerešljiva. Vse dobro vama želim.

Že to, da nekoga potrebuješ, je slabo, kaj šele to, da te oseba zavrača in zavračanje se začne z intimo…

Pozdravljeni g Anonimni. Brati ste kot trezen a ljubeč moški. Moški, ki ima rad svoje otroke, rad svojo ženo, in (k sreči, bi jaz rekla) rad tudi sebe. Meni so vaše misli povsem razumljive, in ocenjujem kot dobro vašo odkritost. Nič, popolnoma nič ni narobe z vašimi občutki, ki vas vodijo v razmišljanje o odnosih z drugo(-imi). Spolnost je za kvalitetno in srečno družinsko življenje, pa tudi za osebno zdravje, zelo pomembna! Tako zadostna, kot zadovoljujoča. Kaj bi vam torej svetovala? Pogovore. Odkrite. Brez obsojanj. Brez občutkov napadenosti in zanikanja odgovornosti, če bi do tega prišlo. Pogovarjajta se o spolnosti. Ne zakaj ji ni do intimnosti (no tudi to) ampak zakaj je spolnost dobra, kakšne volje si po spolnosti, povejte, opišite ji kako se vi počutite in ne pozabite povedati (in to seveda sprakticirati) da vi ne samo da seksate (torej telesni del ljubljenja) ampak da se z njo ljubite. Da ste v spolnosti z občutki. Da ste samo zato, ker se jo dotikate, ko drsite z roko po njenem telesu (in vse ostalo, boste že znali povzeti, kako vajina spolnost poteka) , ne samo vzburjeni, ampak srečni, ker imate radi vse tiste krivulje in vdolbine in… (opišite kaj vse, tudi njene strije, če jih ima, saj so znak njenega materinstva, vajinih otrok, ki jih ljubite…) Bodite nežni in strastni. Naj vas čuti (izražajte občutke, tako z besedami kot z dotiki kot je božanje, objemanje) že čez cel dan. Zapeljujte jo. Pošljite ji kak sms iz službe, samo zato, ker se spomnite nanjo, ukradite ji poljub ko se na hitro srečata med delanjem vsak svojega dela, povejte svojim otrokom (ko je vaša žena kje blizu da vas sliši pa tudi ko ni) kako imate radi njihovo mamico, in še in še… Naj se enostavno ponovno zaljubi v vas. In če še vedno ne bo šlo, potem pa predlagam partnersko terapijo. Če imate FB je ena skupina Sočutno partnerstvo, kjer lahko izpostavite težave in psihoterapevti odgovarjajo…. Srečno!
[/quote]
draga avtorica meni se ne ljubi nekomu lesti v rit in špilati hinavca prej ali slej dobiš kajlo v ksiht

takoj se ločit in si poizkat drugo partnerico
Komu na čast?
Zakaj bi se ločil????????????????
Zakaj bi moral spoznat novo partnerico???????????????????????
Zakaj bi si moral s tem sranjem nakopal probleme pri ločitvi in delitvi premoženja??????????????
Zakaj bi si moral poizkat drugo partnerico in prenašat njene tegobe iz preteklosti?????????????
Zakaj bi rinil iz enega sranja v drugega?????????????????????
Meni osebno so se ženske zasrale in ne mislim z njimi imeti več pi zd arij kot so (prilagajanja ,slinjenja hinavščine vljudnosti ritolizništvo)

Mislim, da bi bilo iz njene strani korektno, če bi povedala, v čem je problem. Po navadi se o tem partnerja ne pogovarjata, ampak se zgolj pogljabljata molk in nezadovoljstvo. Vprašaj jo, kaj se dogaja, ali je v stresu ali misli, da je izgubila šlo in se potem skupaj lotita reševanja. Če ni kakšnega zdravstvenega razloga, se bo hitro obudila po enem dobrem seksu. V kolikor pa ni pripravljena niti na diskusijo o tem, pa jo opozori, da v takšni zvezi ne moreš biti in ne boš. In če ne želiš varati, ostane samo ena možnost. Vsekakor pa se ne rabiš počutiti krivega za razhod, ker je partner aseksualen, večina ljudi rabi seks in 15-letna zgodovina tega ne bo spremenila. Otroci pa bodo tudi srečnejši z dvema srečnima (spolno zadovoljenima) staršema, četudi ločenima.

Predolgo sta skupaj pa se te je navelicala, k sta (pre)zgodaj zacela! Lp

Najprej preveri, če te žena ne vara. Sta mlajša in zato tudi ona potrebuje spolnost. Ni res da ji ni do tega. Mogoče pa to dobi drugje, ti pa priden čakaš….Če te ne vara, pa poskusi obuditi njena čustva; večerja, sprehodi, večer v dvoje… Mogoče bo znova našla čustva in željo po spolnosti – s tabo. Če pa tudi to ne bo delovalo, pa se loči. Klinc pa taka žena, ki ji ni do spolnosti s tabo. Pa ne do sexa; do spolnosti kamor spada intima, poljubi, božanje, spolni odnos… Če ji ni do tega, jo kar pozabi ker nima smisla, da jo varaš. Zaradi tebe, ne zaradi nje. Ker je škoda tvojega življenja.

Imam vprašanje ali tvoja partnerica jemlje kontracepcijske tablete? Sliši se mogoče čudno ampak to je v mojem primeru povzročilo razpad zveze. Dejansko so ženski kontracepcijske tablete tako uničile hormonsko ravnovesje, da ji res ni blo do sexa ni čutla potrebe po tem celo migrene je mela pogoste pa to prave ne kot izgovor za izogib sexu. Vedno sem ji bil partner tudi izven spalnice šla sva marsikam si privoščila marsikaj vedno sem pomagal kuhat, prat, pospravlat, čistit pri vseh opravilih in ja šlo mi je blazno na živce, da si polek vsega ne zaslužim enega poštenega sexa večkrat sem se pogovarjal z njo o tem čisto v normalnem tonu pa je rekla, da sploh ne čuti potrebe počutil sem se zavrnjeno, razočarano. Prišlo je tak daleč da sem partnerico zapustil, ko sma prekinla je nehala jemat tabletke trajalo je tak par mesecev pauze ko mi napiše da ji je žal za vse da me zdaj razume da si me spet noro želi in sanjari o meni da so očitno krive tabletke in hormonsko neravnovesje za stalno sušo da mi ne zameri in zdaj bolj razume da tako pač ni šlo več in če bi lahko poskusila ponovno. Sma skupaj spet kar nekaj časa in sexama kot na začetku razmerje pogosto in kvalitetno da je za oba poskrbljeno tut ostale bližine je več intimne ne sexualne in boljše ženske in zveze si nebi mogo želet ker se dopolnjujema v vsem ni moških in ženskih opravil če je onacv službi jaz skuham operem perilo počistim če sem jaz v službi to naredi ona ko sva skupaj opravila opravima skupaj potem si vzameva čas za drug drugega se pogovarjama kakšen je bil najin dan stiskava, smejeva, božama to skoraj vedno vodi tudi v sex če pa ne pa noben od naju ni užaljen ker vsakemu kdaj pa kdaj ni

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Ali tvoja jemlje kontracepcijske tablete? Če jih naj jih preneha mogoče je to krivo da ji ni do spolnosti. Imel sem primer ko je ženska jemala kontracepcijske tabletke in ji je hormone tako zmedlo da ni več čutila potrebe po sexu nobene tudi rekla da je nebi motlo, če par mesecev nebi sexala. Nato je probala z prekinitvijo kontracepcijskih tablet in najina spolnost se je vrnila spet ima željo sexama skor več kot v začetku razmerja.

Če jemlje kontracepcijske tabletke, z možem pa seksa izredno redko, potem bo verjetno čas za odhod. 😉

Oj,
Ne vem kaj naj rečem, moške vse dajete v nič. Jaz sem tudi poročen 15+ let in imam podoben problem. Seks 1x na leto, pa se to ne vsako leto. Je bilo tudi 2 do 3 leta brez. Ko kaj rečeš, je pa vse narobe…
Pa, naj pred svojim pragom pomete… Ha, sem skuhal večkrat kot žena 10:1 v razmerju, pospravil tud. Zlikam si vse sam, ker žena pač ne more. Da bi kdo stopnišče pobrisal… Žena, tašča, hcerka(žena ji ne pusti), nikdar nobena, razen, če mene takrat ni. Al pa počaka na kak drug dan… Dajte no… Ko pa rečem, da me vara, je pa cel hudič…
Jaz je nisem nikoli, kaj sem en bedak…

Ne dišiš ji več.

Ženo razvajaj. Sama beseda, da gresta sexat nas ne vname. Občuduj jo in ji to tudi daj do znanja in s čim tudi preseneti.

New Report

Close