Najdi forum

spolnost z novim

Hm……torej dlake preč ampak nekaj naj jih ostane. Zakaj le nekaj, a ni lažje vse pobrit? Zakaj kljub nehigieničnosti (kot nekatere pišete) puščate še zmeraj nekaj dlak?

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Ah, lažje ja…..ampak če gledaš estetski videz in združiš okus.

Verjetno je podobno kot obrvi, ene si jih pulijo na čist tanko črto, ene jih samo (pre)oblikujemo, ene se jih sploh ne dotikajo….nekatere pa vse pobrijejo in narišejo črtico s svinčnikom.

Ma ja, čist za okus gre po moje…

Ah babe madona ste zakomplicirale.Pa naj ma vsak kakor komu paše in mir.
Kaj bi pa blo če bi bli vsi enaki, če bi imeli vsi iste obleke, vse iste čevlje, vsi kratke lase in vse ostalo.

Tud jest si jo čist pobrijem u nuloooo, oz. mi jo kar moj da se men ni potrebno zvirat in delat kakih čudnih akrobacij, pa to ne počnem zaradi njega, ampak ker to delam že več k 15 let ker mi tko paše, ker mi grejo kocine na živce in me motijo.Amen.

Hehehe femme…….ne pokvari debate no:))))) končno se lahka mal kregamo še o čem drugem kot o vzgoji in vojni zarad preživnin in stikov;))))))

Ah pomlad se bliža pa me mal trga;)Bom kr tih raje.

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Tut totalno na nulo ni čist nič pedofilskega. Zame osebno so bolani tipi, ki uživajo v gošči. In dokler boš ti rekla, da je to pedofilsko – ti bom vsakič povedala, da je bolano da tip obožuje goščavo. V končni fazi pa kakor komu paše. Jst mam včasih na nulo, včasih mi mal zraste, včasih poskušam s kakšno črtico (kar se mi ne posreči vedno)… samo zato, ker je mojmu to kul – jst v tem ne vidim nič poedofilskega.

XENNA: nimaš več majhnih otrok? fino zate. če bi jih imela, bi mislila drugače, ko bi tip zijal v tvojo golo nekaj let staro hčer, ki bi se igrala in sklanjala in bi ti mimogrede omenil, da bi rad, da imaš tako mednožje kot tvoja tamala, ker mu je to tko všeč.

Katarina…. človeka, ki to reče lahko vsaj čez vrata zabrišeš a ne? Večja težava je s tistimi, ki jim je to všeč , pa tega ne povedo. Samo, tem na žalost na čelu ne piše kakšne spolne fantazije jim gredo po glavi.

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

WW: ali pa vse skupaj vzameš za hec, si jo začneš briti na nulo, potem pa ti hči po 15-20 letih pove, da jo je tvoj partner spolno zlorabljal. scenarijev je kolikor hočeš.

jaz sem zato vsakogar, ki je “zatežil” (ampak res zatežil) s totalnim britjem spodaj zelo hitro postavila pred vrata. imam doma dve hčeri in si ne morem privoščit pedofila v hiši. niti potencialnega ne.

katarina: pa si ti ziher, da imaš vse počiščeno v glavi – ker vztrajno povezuješ všečnost obrite partnerju z njegovo željo po majhnih punčkah? Si imela morda v otroštvu slabe izkušnje? Samo tega sigurno nismo krive me niti naši partnerji.

Aja, pa jaz sem imela pobrito tudi, ko sem bila sama….

Imam majhne otroke in verjemi, da partnerju ni všeč pobrita zato, ker bi imel pedofilska nagnjenja. Jaz imam počiščeno po glavi, moj partner pa tudi. In prav tako kot trdiš da so pedofili tisti, ki jim je všeč pobrita ti jaz lahko govorim, da so mi bolani tisti ki rinejo po goščavi in ob tem uživajo. Ne vem zakaj bi bili tvoji predsodki, stereotipi upravičeni – moji pa kr neki.

p.s. a misliš, da se mi2 takšne stvari pogovarjava v pričo otrok?!?! A če pa tvoj reče, da komaj čaka, da zaplava v goščavo (v pričo tvojih otrok) je pa vse kul – sam, da si ne želi obrite?!

Res je, scenarijev je kolikor češ.
Tudi jaz ob izjavi moškega, da mu je golo full všeč najprej pomislim na hčerko. Vendar jasno izražena želja po golem mednožju omogoča vsaj takojšnjo reakcijo.

Zanimiva bi bila tema kako prepoznati pedofila, na kakšne znake je treba biti pozoren. Ali je bila že odprta takšna tema?

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Lahko pa se dela celo življenje, da obožuje gosto zaraščeno pi*** po 20 letih pa izveš, da je zlorabljal tvojo hči. Glede na tvoje strahove si sploh ne moreš privoščiti imeti moškega pri hiši.

Želja po obriti pi*** ni lastnost pedofila…. A potem tut moški, ki imajo raje majhne joške (po nekaterih anketah jih ima večina raje manjše kot ful velike) – imajo lastnosti pedofila. So bolj pedofilski tisti, ki imajo radi partnerko s kratkimi ali dolgimi lasmi? A dedci, ki hočejo analni seks so pol tut pedri a ne?

Ti kar bodi previdna – nihče ne privošči tvojim hčerkam težav. Vendar ne obsojaj brezveze in ustvarjaj stereotipov, ki so zviti iz trte.

ne, xenna, jaz sigurno nimam počiščeno in najbrž sem imela kup slabih izkušenj v otorštvu. upam, da zdaj ustrezam profilu, ki si si ga ustvarila o meni. 🙂

jaz to pač povezujem skupaj in ja, sem spoznala nekaj takih, ki so – me ne zanima ali za hec ali zares – rekli, da so jim všeč majhne punčke z neporaščenimi lulikami. to je zame povsem dovolj, da sem si ustvarila svoje mnenje o tej zadevi, ki mi ga ne boš spremenila.

lastnost majhnih punčk je, da nimajo kosmatega mednožja, lastnost odraslih žensk pa je, da imajo. pika. o tem se ne mislim več bockat, ker stojim za svojim mnenjem.

mimogrede: stereotip je, da so neznanci nevarni našim otorkom, resnica pa je, da so lastni starši in bližnji sorodniki nevarni otrokom.

preberi si kaj o stereotipih, da ne boš kvasila v prazno.

in tudi glede pedofilov take trditve nisem še slišala, torej je moja in ne more biti stereotipna. ali pa.

Joj, Katarina ti pa res preveč osebno vse vzameš.
Samo govorimo ti, da nam paše met pobrito, pa da ni nekdo zarad tega, ker mu je to pač všeč že kar pedofil.

Tud jaz poznam kar velik krog ljudi, takšnih in drugačnih. Pa mi ni še nikoli nihče ne rekel ne pokazal, da so mu všeč majhne punčke z neporaščenimi lulikami.
Ampak teb se pa res dogajajo nenavadne stvari in zlo nenavadni pogovori. Žal.

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

“preberi si kaj o stereotipih, da ne boš kvasila v prazno” ne skrbi – vem kaj je stereotip – in stereotipi nastanejo zaradi takšnih brezveznih izjav kot ji trenutno daješ ti – da če so moškemu všeč pobrite punce je že ‘prikrit’ pedofil.

In ja – lahko je tvoje mnenje kakršnokoli že – obnašaš se kot da je dejstvo, da so ljubitelji obritih muc (pardon mednožij) pedofili. In dokler trdiš, da so naši partnerji, ki jim je obrita muca všeč pedofili – ti bom tudi jaz vztrajno nabijala, da so bolani tisti tipi, ki imajo radi džunglo (čeprav je eno in drugo stvar osebnega okusa).

“jaz to pač povezujem skupaj in ja, sem spoznala nekaj takih, ki so – me ne zanima ali za hec ali zares – rekli, da so jim všeč majhne punčke z neporaščenimi lulikami. to je zame povsem dovolj, da sem si ustvarila svoje mnenje o tej zadevi, ki mi ga ne boš spremenila. “

No jaz tega nisem še od nobenga slišala. Pa res poznaš kup čudaških ljudi – zamisli se kaj je na tebi, da v svojo bližino privlačiš toliko čudakov in da si celo upajo dajati takšne izjave?!

“ne, xenna, jaz sigurno nimam počiščeno in najbrž sem imela kup slabih izkušenj v otorštvu. upam, da zdaj ustrezam profilu, ki si si ga ustvarila o meni. :)”

In ja s tvojo vrsto posmehovanja marsikaj poveš, ja.

dekleta, če kateri paše, da se brije, njena stvar. In če katera MISLI, da jo bo kakšen moški oboževal samo zaradi tiste črtice, naj si kar misli. Vendar- ne bo za dolgo.
zdi se mi prav zabavno, da nek odnos gradite na črtici.
Kot da je to kaj važno.
Moški, ki ima žensko vsaj mičkeno rad, česa podobnega- pri zdravi pameti-ne bi nikoli predlagal.
Ker bi jo ljubil celostno, ne le njeno črtico.

nekoč so moški preizkušali ženske z drugačnimi fintmai: “če mi ne boš dala, te bom pustil.”
“če mi ne boš prepisala pol kmetije, te ne bom ljubil.”

bedarij-za cel spisek.

od nas, žensk, pa je odvisno, ali smo kure ali želimo obdržati svojo integriteto in osebnost do te mere, da se bomo tudi v odnosu spoštovale in cenile.

MALI OGLAS: šenkam škaf zelja, kilo jabolk in gajbo dobre volje:-)

katarina,

ko sem bil še majhen fantič smo ujeli podgano in po njej tolkli z velikim plohom, kakršne so delavci uporabljali za postavljanje gradbenih odrov. Veliko nas je bilo. izmenjavali smo se, podganca je bila že čist ploščata. Ampak ni izdihnila. Prej so nas zvečer poklicale mame domov.

Zelo redko se oglašam, vas pa redno berem. Imam obrito,včasih čisto, včasih na črtico, ker mi tako paše.
Imam pa samo še eno pripombo. Katarina oprosti, ampak sedaj pa tudi jaz nisem več prepričana, da imaš pod streho vse pošlihtano!

Ena najbolj smešnih diskusij, kar sem jih kdaj brala. Sicer pa podpišem poste eve7 in njenih somišljenikov.

Stephanie in ostale/i, ki vam še vedno ni jasno:
Pa kdo je kje omanjal, da to počnemo zaradi moških?!?
Jaz ne mislim, oz. celo vem, oz. sem trdno prepričana, da me ne bo nihče imel rad sam zarad črtice.
To ali na golo naredim, ker tako želim, ker tako ustreza izključno meni !

Moški ali ženska pa lahko predlagata ali izrazita željo ali pokažeta, povesta ali karkoli že, kaj bi oz. kaj enemu ali drugemu paše, kaj ga rajca, kaj želi,…
Vse ostalo je stvar osebne odločitve enega posameznika. Včasih se pa tudi kaj naredi, da ugodita eden drugemu, seveda prostovoljno.

A ni to zdrava zveza?

Povedat kaj želiš, povedat kaj ti paše in kaj ne,…se pogovarjat! SE POGOVARJAT in zaupat, in povedat svoje strahove, svoje cilje, želje, …pokazat kaj bi,…povedat kaj nebi,…
A ni to prav?!

Ne vem no, očitno sem mal za luno, ker tako razmišljam.

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

New Report

Close