Najdi forum

spolnost z novim

Ja, itak. ;-)))

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

Glej Katarina, očitno itak nima smisla. Jaz si jo pač pobrijem kot mi paše.
Sej bi prlepila link al pa še raje kakšno slikco ( iz neta, ne mojo) da bi ti blo jasno, pa ne bom.
Pa tud razpravljala se o tem več ne bom. Nima smisla.
Sem sam hotla povedat, da veeelliko žensk to počne. Moje prijatelčjice vse po vrsti, moje sodelavke tud večina,…tako da…
Sicer pa kot sem že rekla, kakor kateri paše. Meni ja.

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

eva7: pa kaj ti je. sem ti samo razložila, kaj zame pomeni totalno pobrito mednožje. ne vem al nočeš razumer al res ne razumeš. to kar si napisala ti, NI totalno pobrito. in to bi ti moralo bit jasno.

in taki detajli me na forumu res NE zanimajo. o takih stvareh se pri nas pogovarjamo v živo.

no, vse moje moje prijateljice pa tega ne počnejo. ljudje smo si različni in prav je tako.jaz si nog pozimi tudi ne brijem, pa tega ne obešam na veliki zvon. :))

In kako lahko ob vsej tisti goščavi od partnerja pričakuješ, da te oralno zadovoljuje? Glede na to, da pač nekateri ne marate britja spodaj – upam, da si dlake vsake toliko vsaj postrižete oziroma pristrižete, ker je le-to skrajno higiensko.

To, da imajo moški radi pobrito – jih ne dela pedofile. Oziroma bi v tem primeru bilo 90% moških pedofilov. In temu istemu primerku (ki mu je všeč pobrita) verjetno joške niso všeč al kako? Hmmm….

p.s. Če bi moj rekel, da mu pobrita (na čisto, na črtico, trikotnik karkoli od tega) sploh ni všeč, bi mi bil odkrito povedano, čudak.

xenna: kako mene moj zadovolji se mi zdi, da ni tvoja stvar. naj te pa ne skrbi. me.

in tisto … o pedofilih … si vzela iz konteksta …

In kako lahko ob vsej tisti goščavi od partnerja pričakuješ, da te oralno zadovoljuje? Glede na to, da pač nekateri ne marate britja spodaj – upam, da si dlake vsake toliko vsaj postrižete oziroma pristrižete, ker je le-to skrajno higiensko.

To, da imajo moški radi pobrito – jih ne dela pedofile. Oziroma bi v tem primeru bilo 90% moških pedofilov. In temu istemu primerku (ki mu je všeč pobrita) verjetno joške niso všeč al kako? Hmmm….

p.s. Če bi moj rekel, da mu pobrita (na čisto, na črtico, trikotnik karkoli od tega) sploh ni všeč, bi mi bil odkrito povedano, čudak.[/quote]

Če smo čisto praktični in pustimo različne okuse pri miru, dajemo na vago pol ure britja ženske in par sekund moškega, da odstrani morebitno dlako…morebitno….ni nujno.

“Če smo čisto praktični in pustimo različne okuse pri miru, dajemo na vago pol ure britja ženske in par sekund moškega, da odstrani morebitno dlako…morebitno….ni nujno.”

Ob tem, da ima po ustih dlako se on sigurno počuti strašansko seksi – je katera pomislila na to?

Katarina – meni je vseeno kako te on zadovolji – ampak ob tem, da pač zagovarjaš ne-britje ali pomisliš na to kako se počuti tvoj partner ob tem, da ima po ustih dlake? Pa ne rabiš odgovorit meni – pomisli nanj.

Prav neouksne ste postale. kam se še boste spustile, da boste dokazale soj prav? Pa saj en mroete vse sklepat preko palca. Kaj pa če je Katarininemu fetiš njena poraščenost? Dajte mir no… Vsakemu pač to, kar mu paše. Koliker vem, ni tak lolek, da si ne bi znal izborit tega kar mu paše. Če bi mu torej pasala gladka koža, bi si jo sigurno izboril…

Xena, slabo se počuti, če se mu dlake graužajo, se mu zdi, da je telo zaradi njih nehigienično…

če sprejema dlake kot del svojega telesa, je najmanj kako desetletje od začetka svojega spolnega življenja seksal s takrat nepobritimi puncami, se mu dlake ne graužajo. Vidim, da ko meni zaide kaka dlaka v usta, jo odstranim in gremo dalje…priznam…za trenutek se prekine akcija…pa nič hudega…dlake se mi ne gabijo, na moškem so mi celo všeč povsod…po rokah, trebuščku, prsih, hrbtu, nogah,…da bi imel potem obrita jajčka, celoten predel tam okrog??? neeee…groza…:-))

Če dlake pristrižeš, ne narediš ničesar, ravno tako odpadajo.

xenna: pa kaj ti je? se jaz vtikam v tvoje britje? kako pa je tvojemu, ko ga vse bode in pika in mu je lizanje muka? fak … res si zoprna.

in ker si tko tečna, ti povem, da jaz in moj UŽIVAVA v svojih telesih takih, kot so. z vsako kocino in s celulitom in odvečnim kilogramom in vonjem in krčno žilo, itd. očitno je moj tiste vrste moški, ki jih dandanes ne delajo več, ker prisega na vse, kar je naravno. in če si jo že pobrijem, si jo definitivno ne tako kot ti, ker ga to moti, mu ni všeč, ne mara tega. ok? zadovoljna?

mi zdaj lahko še enkrat razložiš, zakaj bi se jaz brila? meni je vseeno, moj ima raje naravno, … zaradi tebe potem? al zaradi koga?

pa kocine imajo svojo vlogo ja. niso kar tako “po nesreči” zrasle pred vagino.

xenna: predvidevam, da bi ti mojega celega obrila, ker te kocine tako motijo. ali pa ga ne bi ljubkovala, še božanje bi se ti gnusilo. veš, moj je ves poraščen in to zelo lepo poraščen. je pravi moški, tak, kot sem si ga vedno želela. zato, prosim, izpusti to “pametovanje” o britju, ker -če obrneš sliko – se ti potem vsi moški, ki imajo dlake po prsih – kar je koneckoncev normalno in naravno, in ki so po nogah kosmati – kar je prav tako naravno, gnusijo, so ti bljak.

kr neki ….

A dej no Katarina, zdej pa res mal pretiravaš.
A ti je kje katera mogoče napisala, da se ti obrij ali da obrij svojega moškega?
Napisale smo samo, da me to počnemo, da nam paše in nam je všeč, če ima tudi moški pobrito spodaj. Ljubavni tepih po prsih, roke, noge,…so pa tud naprimer tud men všeč poraščene.
Pa kaj no.

Sicer pa, mislim, da neglede na dlake, ko imaš nekoga rad, se ti ne gnusi a ne? Ups, spet sklepam po sebi.;-)))

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

Pol ure??…hehe, aja sem pozabila, da imaš goščavo.

max.3 minute dnevno porabim za redno vzdrževanje mojega bikini predela.
Bom pa danes zvečer štopala pa ti javim točen čas porabe.

Btw;Pa tudi tale o “…par sekund” mi je zanimiva….čeprav razumljiva…

Pa saj od tu cel kažin…ker jim ne damo prav in ker (očitno) težko razumejo, da to delamo zaradi SEBE.

Torej nima veze…jaz sem meni šik.;-))))

Ti si začela s predsodki o pedofilskih nagnjenjih tistih, ki imajo radi pobrite. Tut men so moške dlake kul (ne sicer v prevelikih količinah) sam vsepovsod drugje kot v ustih. Sicer ni panike tut če so – se stvar ‘odstrani’ in gremo dalje – ampak če imam pa na izbiro dlake ja ali dlake ne – pa ni dileme. Ne zanj – ne zame.

Ja res sem zoprna, ker povem svoje.

“Navedeno:
ujoj

Če smo čisto praktični in pustimo različne okuse pri miru, dajemo na vago pol ure britja ženske in par sekund moškega, da odstrani morebitno dlako…morebitno….ni nujno.”

No razmerje na moji vagi je drugačno….

xenna: pedofilskih nagnjenjih tistih, ki prisegajo na čisto / totalno / na nulo pobrite in samo na to. in to sem rekla, ve pa ste naredile celo črevo iz tega.

čisto pobrita NI pobrita na črtico, trikovnik, zgoraj ja, spodaj ne, itd. za vas je to isto, ampak ni isto, je velika razlika. saj tudi vaše hčere tja do 10 – 11 leta niso imele neporaščene na črtico, ampak so imele popolnoma neporaščene.

Na pet seksov cca mi pride ena dlaka v usta med oralo, brijem se pa pol ure, ker je zame to cel projekt. Je treba v bano vode natočit, da me ne zebe v hrbet, ko ležim not, vidim nič tam spodaj, tako da se kr lep čas brijem, da česa ne zgrešim, dvakrat sem se že fajn urezala z britvico, zato ful pazim….narobe sem napisala, da se pol ure brijem, pol ure mi gre za britje, tako bi morala napisat.

Bom še jaz nekaj vprašala.

Koliko od vas , ki se brijete bi se pobrilo na čisto nulo, vse dlake stran????? In če ne, kaj je razlog da ne?

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Da je to tako hud projekt težko razumem, ampak se bom potrudila.;-))

Torej, sva obe zadovoljne….ti Z, jaz BREZ…;-)

recimo, da mi čisto brez ni tako všeč, sem jo pa že smeknila na nulo, ker se mi je “frizura” pri oblikovanju sfižila…:-))

V glavnem, noben poseben razlog mi ni niti za niti proti…čist po filingu grem vsak večer ali pa vsak drug…in oblikujem kot mi paše.

mi je pa definitivno bolj všeč čisto brez kot popolnoma zaraščeno.

New Report

Close