Najdi forum

Enako pri meni. Otrok star skoraj 10 let, midva dobrih 30, izgovorov malo morje in pol uživaj v življenju. Ja itak! Najdt fukprjatlco, pa bo mir. Druge ni

Odgovor na objavo uporabnika
Unknown486, 10.04.2022 ob 23:12

Imam tezavo za katero ne znam najti resitve. Smo druzina dva otroka, soloobvezna, partnerska veza cca 10 let jaz cez 30 ona malo manj. Ugotavljam, da je najina intima vedno v manjsi obliki, sploh zadnjih nekaj mesecev. Prej je bilo kar normalno cca 2x na teden. Zdaj pa se dogaja mogoce 2x na mesec, kar je razlog ne vem. Trudim se, vedno sem ji v pomoc pri vseh opravilih, jo razvajam, ji dam vedet, da jo imam rad ampak od nje nic od nic. Kot, da se je ta intima za njo kar nekako zakljucila. V osnovi je ze problem, da ji zelo redko pride, lahko se trudim pol ure pa ne bo efekta, z raznimi igrackami, pa se ne nic ne spremeni, sama sicer pravi da se ne zadovoljuje, ker ji do tega ni…. Kako je na stvari ve seveda samo ona. Obcasno ji pri zadovoljevanju pride do neke tocke, na kateri se enostavno ustavi in zakljuci, pravi, da ni dovolj sproscena…

Sicer pa sva velikokrat v postelji, mir v hisi a ona visi na telefonu na raznoraznih socialnih medijih, tudi ce poskusam kaj spodbujat ni razlike, rece utrujena sem karkoli, se obrne in zaspi. Res nevem kaj se dogaja, ze razmisljal ce ima koga, ce bi bilo to bi vsaj vedel na cem sem ampak po vseh scenarijih sodec nima nikogar. Sva se na to temo tudi ze pogovarjala ampak enostavno pravi, da ji do tega vec ni. Ne vem mogoce je pri nas moskih to drugace, ker jaz bi lahko kadarkoli brez tezav…me pa to absolutno ubija, ker tudi se mi zdi, da najina veza se na nek nacin zacne krhat in vec niti nimam obcutka neke ljubezni ne nicesar, zgolj postajava cimra. Prosim za kako relevantno mnenje.

 

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Avtor nisi osamljen primer.

Tudi pri nas je tako.

Zakon 24 let 6 let brez sexa ,brez potrebe,brez energije ,na socialnih omrežjih če ima čas pa visi ves dan,da ne omenim čvekanje in opravljanje po telefonu res noro.

Kaj se danes dogaja z temi ženskami.

Sel sem v akcijo in spoznavam same take ,ki sploh ne vedo kaj bi, bi imele prijatelja al bi imele partnerja.

Še nimajo razčiščeno kaj sploh hočejo….

Zadnjič sem bil z eno 42 letno samohranilko.

Bila je v nekaj mescih na več ko pedesetih zmenkih

A glej ga zlomka nobeden ni dovolj dober zanjo.

Res nore zenske tako in drugače.

Pa kaj se to dogaja zadnje case? Berem tole, sem mislil da sem osamljen primer… ista zgodba, ona nebi, ne zna se pogovarjat, ne ve kaj hoce, ni srecna, ni zadovoljna,… oba malo cez 30, otrok, koncno na svojem, zdaj pa takole… jaz se trudim, delam, pomagam, ukvarjam se z otrokom, ne silim vanjo,…

Pa nic. Sploh ne vem vec kaj naj si mislim?? Ne predstavljam si tako ziveti se 30, 40 let…

ooo tale pa je zdaj bila huda,da so vse druge še slabše

jaz bi rekel takole-kar izžarevaš,to dobiš.

vsaj pri meni je tako in imam čudovito prijateljico,

doma pa pač je tako kot je-bolj ali manj že celo življenje

PRECEJ KILAVO!Lp

Vse si naredil kot je treba. Bravo, postal si samoumeven in se ji ni treba nič več potruditi.

In za ženske, ne gre se samo za sex, kar so za vas čustvena pozornost in vse ostale zadeve, je za nas pogosto sex, pač način povezovanja. Ampak ta zgodba je izjemno kompleksna, itak pa smo samo prasci, ki mislimo na sex, na koncu pa tiste, ki ste se popolnoma spremenile po otrocih in ste postale cimre niste nič krive za razpad zakona….

kar nekaj uporabnikov s podobnimi tezavami:/

kako ze pravijo, seks niti ni tako kljucen v zvezi – dokler je ok. kadar pa seksa ni oz ni ok pa to lahko vodi v propad zveze.

potrebno je poiskati glavni vzrok za pomanjkanje intimnosti. lahko je medicinski (npr tabletka), psiholoski (depresija) ali v najslabsem primeru emocijski (varanje).

mogoce ponizen nasvet: odkrit pogovor (s poudarkom na odkrit). naj seks ne bo zacetna in osrednja tema, naj se pogovor razvije, da zacutita neko medsebojno povezavo (moski naj takrat razmislja zgolj z zgornjo glavo). mogoce ne bo slo v prvic. pocasi se dalec pride.

dodatno opazam se eno rdeco nit, ki je lahko tudi rdeci alarm – socialna omrezja. ne morem opisat koliko lahko to psiholosko vpliva na posameznika in njegovo samopodobo. ljudje se nenehno primerjamo med sabo. kar naenkrat so vsi boljsi od nas oz partnerja – tekmujemo s celim svetom – vendar je vse to samo navidezno. ZMANJSAJTE* oz NEHAJTE uporabljati facebook in instagram. bolje se boste pocutili! vec dopamina ostane za partnerja.

 

* kako? za zacetek predlagam, da ikone od socialnih appov date na zadnji zaslon. naslednji korak je lahko izbris aplikacij in uporaba v brskalniku tako, da se za vsako izpisete. naslednja uporaba bo zahtevala ponovni vpis. se naslednji korak pa je, da jih uporabljate samo na racunalniku – nikoli na telefonu. postavljajte si navidezne ovire, da zmanjsate uporabo in garantiram, da se boste pocutili bolje

vse te vaše žene ki vam dajejo izgovore meni dopoldne ko ste v službi dajo vse ostalo 🙂 lepo mi je

zakaj bi ženske mogle DAT?..

V čem je to fora? Če čutiš potrebo, željo po spolnosti jo čutiš, če ne, pač ne. zakaj na silo?! Zakaj dat noge narazen..a bi se moški lepo počutili, če bi se na mestu žene, ki se počuti kot posiljena od moža, bila na tem mestu vaša HČI, da se počuti kot neplačana k…va. Samo da bi bili moški srečni.

Ene ženske očitno rade fu…jo, hvalabogu, super. Drugim pa za to, po več letih z istim nergačem, eno in isto..praznjenje jajc, hvala lepa za rožice! Da bi kam šel na izlet s familijo, ajoj, ali sam s svojo ženko..ne žal ni denarja, pri treh ali več jurjih na mesec..hmm.. Ene želje se lahko izpolnjujejo, druge pa ne. (samo primer).

Zveza in spolnost je obojesmerna. Ne samo dat noge narazen, pa je družina srečna.

Kar mi najprej pade na pamet je,da in eni in drugi več ne znate komunicirat drug z drugim. Verjamem, da po več letih skupnega življenja pride do monotonosti,rutine,začneta se jemati kot nekaj samoumevnega… Še enkrat poudarim,komunikacija. Pa dajte malo obrnit ploščo mogoče… Stopite iz svoje cone udobja,drznite si,pokažite strast…Če je vaš pristop sexu vedno enak,se ne čudite,da je tudi reakcija bolj medla ali je ni…Če pa še po tem ne bo nobene akcije,pa vas vprašam kaj sploh delati z tako osebo, kateri ni do spolnih odnosov z vami.Potem se pa čudimo zakaj kdo vara…A ni zanimiv podatek,da jih največ vara zaradi tega, ker se počutijo žive…

New Report

Close