Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Spolni odnos, počen kondom in jutranja tabletka

Spolni odnos, počen kondom in jutranja tabletka

To je normalno, če ne bo menstruacije, pa test nosečnosti za vsak slučaj.

S fantom nama je med spolnim odnosom počil kondom, oziroma nisva prepričana ali je počil že med odnosom ali potem, 6 ur kasneje sem vzela norlevo jutranjo tabletko, ponoči sem imela dokaj močne bolečine v trebuhu kakšno uro.. menstruacijo bi morala dobiti jutri, torej 3 dni po tem dogodku, kaj pričakovati?

Nič posebnega, morda bo menstruacija zamujala.

Matjaž

Imam pa problem da trenutno še nimam svojega ginekologa in me je malo strah če bi mi preveč zamujala.. koliko dni bi menstruacija lahko zamujala oziroma kdaj bi se bilo pametno oglasiti pri zdravniku? Seveda pa se za prvi pregled mislim dogovoriti čimprej v vsakem primeru

Ne vem, koliko dni vam bo zamujala (če sploh), običajno ne zamuja, včasih pa tudi kak teden, ampak tudi če je ne bi imeli 2-3 mesece ne bi bilo nič vznemirljivega. Pod pogojem, da niste noseči, ampak za kaj takega v vašem primeru ni dosti možnosti. Ginekologa pa si čim prej izberite, pa ne zaradi tega dogodka, ampak slej ko prej ga boste potrebovali.

Matjaž

New Report

Close