Najdi forum

sem mati samohranilka,imam 5 let staro punčko,ki te dni preživlja čas z svojim očetom,ki jo je peljal na dopust k njegovim staršem.tisto kar me je danes šokiralo je pa to,da ko sem se danes pogovarjala z hčero,mi je v pogovoru rekla,da ji je ena druga punčka(7 let stara)lizala lulo v sobi njene tete,ki ima stanovanje v višjem nadstropju svojih staršev pri katerih dopustuje moja hči.Ves pogovor je slišala tudi babica,torej mama mojega bivšega.Obe sva se strinjali,jaz seveda v šoku,da to pač ne more biti res.ampak dvom in to velik me črviči.Ali bi mi hčera lagala?mislim da ne.otrok pri tej starosti pove stvari ponavadi tako kot so.ne vem kako naj odreagiram.Ta ta druga punčka je iz urejene družine ampak to ni važno,sprašujem se ali gre za otroško radovednost ali je morda ta punčka spolno zlorabljena?ne vem zmedena in šokirana sem totalno.kaj naj storim?
(to sem kopirala iz drugega foruma,kjer mi nihče ni znal odgovoriti,zato se vljudno obračam na vas ki berete ta forum,prosim svetujte kaj naj naredim)Pa hvala vsakemu,ki si bo vzel čas za odgovor oz.nasvet,ker sem res v stiski.

New Report

Close