Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! spodnje majice

spodnje majice

Dejte mi prosim povedat kje bi dobila luštne in predvsem poceni spodnje majice. hvala

h&m

v C@A je majica+hlačke 4,5 evra.

u intersparu na Viču

Morda v Mani oz. Metroju.

intimissimi- men so ful luškane, različnih barv, pa še poleti jih lahko nosiš kot navadne majčke- cena mislim da je 6.90 € lp

zate ali za otroke ali za moža?

Tudi jaz bom morala kupiti spodnje majice.

Vedno sem bila zadovoljna z majicami iz katalogov (Neckerman, Quelle). Cenovno ugodni in kvalitetni.
Sedaj pa nimajo več tistih znamk in sem za pokušino naročila komplet treh majic. http://www.neckermann.si/article.aspx?articleid=2670426

Material je super. Lepo se pere, ne razteguje se po širini, ne mečka se v sušilcu – ampak model je čisto zgrešen. Majice so namreč neskončno dolge. Kot zelo kratka kombineža :)))) Nisem majhna in tudi moja tazadnja ni ravno pri ozkih in majčkenih, vendar mi majica sega pod hlebce :))))))
Dejansko je majica še kakšnih 5 – 7 cm daljša, kot je prikazano na sliki.

Sem si natančno ogledala v katalogu, če slučajno piše kje “podaljšan model”, pa ni nikjer najti nobene podobne opombe. Torej se kar bojim kupovati naprej….

Večina perila v Mani ima tako brutalne šive, da ga jaz ne morem nositi, ker me žuli.
Jaz sem lani v H & M kupila kar navadne majice z ozkimi naramnicami, zelo fajn material – na žalost samo dve, ker nisem vedela, kako se bodo obnesle (se malo svetijo). Letos jih pa še nisem videla.

New Report

Close