Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? splošni zdravnik

splošni zdravnik

Pred kratkim sem se preselila v Celje, kjer bi si želela izbrati splošnega zdravnika.
Ali mogoče kdo ve za kakšnega dobrega zdravnika ali zdravnico, ki bi me bil pripravljen sprejeti, saj so povečini že vsi zasedeni.

Hvala v naprej !

Draga Karolina

Jaz poznam ginekologijo v bolnišnici v nulo, ker sem včasih živela tam. Jaz ti svetujem, da si izberi ginekologa dr. Simoniti Filip. Res čudoviti je prijazen te razume itd. Če slučajno je prezaseden potem ti priporočam dr. Weber on je tudi predstojnik oddelka res enkraten je. Ali pa je ginekologinja dr. Sever, resnično ful dobra vedno nasmejana itd. Z to ginekologinjo sva v otroških letih se igrali in, ko sem bila v bolnišnici sva obujale spomine. Res od teh treh ginekologov izberi si enega. Samo ti ne bi svetovala, da bi vzela ginekologa dr. Pirc ful je smotan in tako ošter pogled ima, da te zvije vem pa zato, ker je včasih bil pri viziti. V Celjski ginekologiji sem bila kuhana in pečena tako, da vse poznam ma res v dušo. Verjemi mi, če si boš uredila ginekologa mi prosim piši, lahko tudi na moj mail…….
Želim ti srečo pri iskanju ginekologov

Bodi mi prav lepo pšozdravljena in pozdrav na Štajersko

Doroteja

New Report

Close