Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina SPLETNA TRGOVINA ZOOHIT

SPLETNA TRGOVINA ZOOHIT

Jaz že drugo leto naročam samo pri njih. Cene so bistveno nižje od cen v naših trgovinah, dostavijo v 3-4 delovnih dneh, vedno imajo kako akcijo in odličen varčevalni načrt, ki se res izplača. Jaz kupujem za dva pasja požeruščka in se res pozna. Vsekakor priporočam.

Kaj jim gre res že tako slabo, da se morajo vsake toliko časa reklamirati?

Pri njih naročam že eno leto in do sedaj nobenih problemov.Tudi dostava je hitra , če me ni doma pustijo paket pri sosedih ali me pa prej pokličejo , da prihajajo.

Pri zoohit.si so izredno neodzivni, četudi jim človek piše, ni odgovora (ali pa ta pride znatno prepozno), togi so kot ne vem kaj, na spletni strani imajo zavajajoče info glede časov dostave, vračila potekajo izredno počasi, tako da se bodo že počasi s Tržnim inšpektoratom pogovarjali.. Odsvetujem nakup, so vseeno naše slovenske spletne trgovine veliko bolj uporabniku prijazne – pa še pokličeš lahko in se dogovoriš glede podrobnosti.

Tudi mi izredno zadovoljni z zoohit. Kako je z njihovo (ne)prijaznostjo ne vem, doslej nismo imeli potrebe po kontaktu z njimi, so pa veliko cenejši od ostalih spletnih trgovin, pa še roba veliko hitreje pride. Pri naših smo čakali tudi po dva tedna na dostavo, ker vseh izdelkov ni bilo na zalogi. Ne vidim pa smisla v klicanju, zakaj že? Kakšne podrobnosti? Naročiš kar potrebuješ in počakaš, da dobiš. Ne vem o čem bi se še dogovarjala?

Do zdaj nisem imela še nikakršnih težav. Najdaljši rok dobave je bil 4 delovne dni.

Super trgovina. Če kdo še ni stranka in želi dobiti kodo za 10% popust, naj mi napiše v PM in mu pošljem 🙂

Kako dolgo hodi roba s češkega zoohita v primerjavi z našim?

Ne razumem, zakaj bi naročal/a preko češke strani, roba se tako ali tako odpošilja iz Nemčije.

So veliki prevaranti. Naročam že več let vendar niti enkrat ne povedo, da določene hrane ni na zalogi. Enostavno pošljejo nekaj drugega. Pri zadnjem naročilu so mi poslali preko sto konzerv zajca, ki pa ga moj maček ne je in ga ne naročam. Paket napolnijo povsem po svoje, reklamirati pa nimaš kam.

Pozdravljeni,

Jaz sem danes prvic narocala pri njih, z izbiro opcije placila po povzetju. Ob koncu poszopka mi je javilo, da ni opcije dostave. V Lj., Slo.  Sem jih kontaktirala in so odgovorili, da jim ne deluje logisticni sistem. Napotili so me, da placam preko narocilnice, paypala ali kartice. Na moj odgovir, kdaj bo opcija distabe in naj me o tem obvestiji, so me ponovno napotili na placilo v naprej. Odkrito, s tem niso vzbudili zaupanja.

ZOOHIT ONLINE STORE exceeded my expectations with their diverse product range and seamless shopping experience. Their attention to detail, including the use of safety glass mirrors, demonstrates their commitment to quality and customer safety. I highly recommend ZOOHIT for all your online shopping needs!

Raje podprite slovenske trgovine za male živali! Ni jih malo – vtipkajte v Google trgovina za male živali in podprite domače. Lp

Hej

Mi še nismo člani pa bi imeli teh 10% popusta na prvi nakup.

New Report

Close