Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina SPLETNA TRGOVINA ZOOHIT

SPLETNA TRGOVINA ZOOHIT

A kdo pozna to spletno trgovino, sem prebral njihove splošne pogoje itd….pa tam piše da so iz Nemčije, da je tudi sodišče pristojno v Nemčiji (le kdo bi se od nas vozil tja zaradi žakla plesnive hrane…
TRR imajo v naši banki-torej v Sloveniji, nikjer pa nobenega kontakta telefona, naslov je v Nemčiji…
a sploh lahko tako poslujejo, ne moreš jih poklicat na telefon, ne veš od kje v Sloveniji sploh delujejo, ali imajo sploh pristno hrano, lahko imajo samo ponarejeno embalažo??
Sam bog ve !

jaz naročam od njih vse je vredu, to je slovenska podružnica zooplus.de

kaj se sploh sekiraš plačaj s palom in če ne dobiš itak dobiš denar nazaj od pala

Slovenska verzija zooplus.de je, po mojih izkusnjah ni za komplicirati, so vredni zaupanja.

že ampak za Slovenijo je tukaj nekdo ki za njih opravlja distribucijo in mi kupci imamo pravico vedet kje so, kdo so, tel.št…da jih lahko pokličeš…..če je kaj narobe….

jaz jih kontaktiram preko emaiola odgovorijo hitro v slovenščini.

Že nekaj let redna stranka, kupujem direkt na .de, vedno vse ok, če česa ni na zalogi, te obvestijo in vrnejo denar takoj na kreditno kartico oz paypal sami od sebe. Skratka, me SLO trgovine ne vidijo.

jaz kupujem na zoohitu že več kot eno leto. nikoli nobenih težav, dostava je zelo hitra. enkrat sem imela reklamacijo, ko se je v škatli razlilo olje, ki sem ga naročila. naredila sem nekaj fotk in jim poslala mail. že naslednje jutro sem dobila odgovor, da jim naj posredujem številko TRR in denar so mi vrnili v nekaj dneh. tudi cene imajo zelo konkurenčne. edino kar pogrešam so izdelki, ki jih potrebujem za razstave.

Evo še ena njihova zvesta stranka se oglaša, da potrdim, da so super! Že precej let naročujem pri njih, večina na .de,.com, .sk, .cz (načeloma najcenejši, ampak so cene v kronah) in pa po novem iz .si..vedno vse korektno. V vseh teh letih so bile ene konzerve pokvarjene in so brez vprašanj izstavili bon za 10€, tisti 2 konzervi sta bili pa vredni 2€. Meni so res super in slovenci bi se lahko zgledovali po njih!

ko naročaš iz češke a je isti postopek kot iz nemčije ali slovenije.ker vidim da so kar cenejši

Jaz sem pa razočarana nad njimi. Poslali so mi napačno hrano, ki je sploh nisem naročila. Pisala sem jim 3x kam naj jim pošiljko vrnem, pa nihče sploh ne da odgovora. :/

Mi naročamo že več let hrano za 8 psov (2 naša in ostali od prijateljev), morske prašičke in mačke. VEDNO vse ok, vedno dobim popust, vedno pride v 3 dneh. Na češkem je ceneje, ne pa vse. Cenejša je veterinarska varianta hrane. Res cenejša. naroča se enako na vseh podružnicah, od slovenske do nemške……….. Na slo strani NIKOLI ne naročamo, ker je dražje kot na nemški. Res pa je, da moraš na nemški nabrati za 100€ da je brez poštnine, ampak to tako in tako ni problem.

Jaz sem naročil preko njih mačje stranišče ter veliko mačje drevo za brzšenje krempljev. Ker je stranišče bilo spodaj in drevo zgoraj je med transportom (pošiljanjem) stranišče počilo. Poslikal sem napaki in jim poslal mail. Poslali so mi novo stranišče, počeno sem pa lahko obdržal.

Vse super .. Tako da brez skrbi!

Zanima me kako pri njih izpolniš položnico, če je potrebno plačati preko položnice. Kako jo izpolniš v NAMEN PLAČILA (predvidevam da kr BESTELLUNGNUMMER: XXXXXXXXX) in kje vneseš KUNDEN-NR, ker piše da naj bo na plačilnem nalogu-položnici to nekje zapisano. Kako vi to naredite? Hvala lepa v naprej na pomoči.
[img]http://www.dopisni-sah.eu/Joomla/images/temp/poloznica.png[/img]

Pozdravljeni, ali je morda kdo v zadnjih 14ih dnevih naročal ali kontaktiral zoohit? Prvonaročilo so sprejeli, denar vzeli, pa nič dostavili. Za zadnje naročilo pa ni niti sporočila, da so ga prejeli.

Zdravo, jaz v namen napišem št. naročila (dobim ga na mail). V referenco pa SI00 potem mojo kunden nr, pa črtico – in št. naročila.
Do sedajaj nisem imela nikakršnih problemov 🙂

Prvič sem na ZOOHIT naročil 3 dni nazaj. Danes pa sem prejel naročeno. Nobenih problemov…

Pozdrav,

jaz sm ravno danes dobila paket od njih. Pa še “na roko” so mi šli, ker sem imal nakup 99,61€ pa pozabila da čez 100€ lahko koristiš popust….sem jih kontatkriala in so mi kljub temu odobrili popust in vrnili denar preko paypall-a. Jaz pri njih naročam že od leta 2013, naročam izključno pri njih vse in sem izjemno zadovoljna. Je pa čudno, kar praviš, ker imaš vedno tracking pošiljke in točno vidiš kje se nahaja tvoj paket?! To dopiš po mailu. Res pa je, da nisem zadodovljna z DPD distributerjem, ker je včasih izjemno neprijazen, zato sedaj rajši plačam 1€ in izberem drugega distributerja ter dvignem paket na pošti če me ni doma.

Aja pa vsem, k plačujete po položnicah….veliko boljša pot je preko paypall računa…spremljaš lahko vse in tudi brementev gre dol direktno iz kartice, nobeno problemo, nobenih dodatnih stroškov s provizijo pa veliko prej dobiš. jaz sem naročila v torek in danes, soboto že dobila.

Pozdrav,

BI me bil kdo pripravljen povabiti s češke strani Zoohita (so res cenejši), da bi lahko koristila 10% popust za prvo naročilo…
Pošljite mi zs, da vam pošljem mail.

Hvala 🙂

Imajo pa finto,moraš naročiti najmanj za 14 evrov.Jaz naprimer hočem kupiti izdelek za 2 eur (to rabim) in potem bi moral kupiti na silo še nekaj za 12 eur. Hvala za takšno trgovanje.
Predlagam da se začnejo malo pri kitajcih učiti.

New Report

Close