Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost SPET OBUPANA

SPET OBUPANA

Kaj E vitamin spodbuja plodnost? Pri ptičih vem, da ga, ampak pri ljudeh pa prvič slišim!

Bianca!

Nisi me prestrašila. Trenutno sem čisto nakulirana, saj sem nekje na sredini ciklusa. Konec naslednjega tedna bo pa že bolj kriza.
Z mojim možičkom je vse OK, tako, da bodo zgleda zadeve bolj podrobno pregledali pri meni, če čez 3 mesece, ob jemanju Klomifena, še ne bo nič z nosečnostjo.
Jaz imam tak filing, kot, da imam švoh O ali jih pa včasih sploh ni. Do tega sem prišla z merjenjem BT, ki je “skozlana”. Moj osebni ginekolog sicer misli, da ni nič posebnega (po določenih manjših pregledih in pregledu krvi).

Mislim…… JAZ GREM V BORBO !!!!!!!! DO KONCA !!!! Držim pa pesti za vse vas, ki tudi upate !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ŽIVELE BODOČE MAMICE !!!!!

Draga Bianka.
Že nekaj dni prebiram forum in sem se odločila.da tudi sama nekaj napišem.Morda bo tebi inše kateri v tolažbo.
Moj mož je pravtako neploden oz.ima zelo malo normalnih spermijev.Na kliniko hodiva že sedmo leto,pravzaprav sva sedaj po četrtem ICSI postopku.Že peti dan po ET sem dobila M.Moram reči,da sem zelo razočarana in žalostna,saj sem do konca verjela,da tokrat pa bo.Tolažijo nas,da imava enako možnosti kot vsi pri navadnem IVF postopku,vendar sem začela sumit,da temu ni tako.Obiskala sva dr.Reša in bova petič poskušala pri njemu.Čeprav sem v hudi psihični stiski ,se bom prepustila še njemu.Mislim,da bom pol iskala druge alternative.
Upam,da nisem preveč zamorila.
Dostop do interneta imam zaenkra samo v službi,tako da ne bom takoj odgovorila.
Ciao.Katja.

New Report

Close