Najdi forum

Draga Spelin@, sem se ze prejsnji teden oglasila, pa si verjetno spregledala moje sporocilo zate…Zelo mi je bilo hudo, ko sem prebrala tvoj post, saj sem tisti dan tako mocno stiskala pesti zate….Vem, ni besed, s katerimi bi se ti lahko potolazila, lahko ti samo povem, da mislim nate in da mi ni vseeno, saj si mi tako zelo prirasla k srcu. Ko sedaj berem tvoje poste, lahko recem le iskreno sozalje, hudo mi je da se je usoda zopet kruto poigrala …
Vidim, da ste se lahko poslovili od svojega fantka, ter da si bila tako mocna, da si se poslovila od TOmaza. Verjamem, da si mocna osebnost, in da se bos cez nekaj casa veselila nove pikice. Zelim ti, da pogumno korakas naprej, vedi, da je tvoj angrlcek vedno ob tebi in ve, da si njegova zlata mamica. Verjemi, nikoli te ne bo zapustil in ve, da si in ga se vedno neskoncno ljubis.
To je usoda, ne moremo je izbirati, tudi tvoj fantek cuti, zakaj je tako prislo. Bodi tako pogumna in mocna se naprej, nadaljuj svojo pot z mislijo, da bo se vse dobro. Saj ves, da za dezjem vedno posije soncek – prepricana sem, da bo za tebe sijalo se zelo veliko in mocno sonce…
Srecno!
Nejka

New Report

Close