Najdi forum

Pozdravljeni

Prosila bi za kakšen vert ali kaj podobnega za izrek sožalja na vizitki. Gre za prijateljevo mamo.
Hvala

Ti verzi se mi zdijo tako neosebni, da je kaj. Raje napiši v obliki kratkega pisemca. Napiši kakšen lep spomin, ki te veže na pokojno in na koncu izrazi sožalje.

Molitev!

O, Bog, daj mi pogum in modrost,
da bom spreminjal stvari, ki jih lahko

in nakloni mi moč,
da bom lahko živel s tistim,
kar ne morem spremeniti!

Ko je meni umrl oče, sploh nisem bila sposobna brati vseh teh vizitk in čeprav vem, da so prišle iz srca…. sem le pogledala kdo piše in vrgla v smeti. Bolj mi je pomenilo to, da me je prijateljica zvlekla v slaščičarno, naročila veliko sladoledno kupo in klepetala z mano o brezveznostih, ali pa da me je človek le objel in bil tiho in ni obremenjeval mojih možganov z govori in izrekanji sožalij in…… Pač sem le čakala da dan čimprej mine.

Tako da moje izkreno sožalje ali kaj čisto kratkega je še najbolje. Raje jo čez par dni pelji na izlet ji bo prav pasalo!

VSI, KI RADI JIH IMAMO, NIKOLI NE UMRJEJO, LE V NAS SE PRESELIJO IN NAPREJ ŽIVIJO…SO IN TU OSTANEJO…

Mislim, da vsakdo sam premore toliko znanja, da napiše nekaj iskrenih misli ob izgubi drage osebe.

Človeško življenje ni kratko,
ker traja, kolikor traja,
ampak zato, ker mine…

Prosim za primeren verz ob izreku sožalja.

New Report

Close