Najdi forum

Sončne elektrarne

Večino nas je ravno kakovost prepričala … Bi bilo res smiselno, da se oglašujejo na mrtvem forumu? Na spletu so javno dostopni podatki o dohodkih in odhodkih in je razvidno, da imajo sami po sebi dovolj prometa.

P.S. Pod takšnimi objavami se pa ne oglašaš? https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=98&t=11235205
[/quote]

Jao, spet se začenja ta debata. Nam so zmontirali toplotno še preden sem sploh vedel za ta forum: Sem za njih izvedel zgolj od ust do ust. To je še najboljša promocija. Takšnim ljudem ne moreš nič dopovedati, zato se zamanj trudiš.

Jao, spet se začenja ta debata. Nam so zmontirali toplotno še preden sem sploh vedel za ta forum: Sem za njih izvedel zgolj od ust do ust. To je še najboljša promocija. Takšnim ljudem ne moreš nič dopovedati, zato se zamanj trudiš.
[/quote]

Jaz pravim – kakor komu ustreza. Mi imamo vse od njih in še nismo naleteli na probleme, ampak če se drugi odločijo za druge izvajalce del, naj se. Res ni potrebno biti Sherlock, da prideš do ugotovitve, da ti nesramneži delajo za konkurenco in zato tako grdo pišejo. Se obnašajo kot, da jim zadovoljstvo ljudi pokvari dan.

Hahahaa….očitno je res kriza….celotna ekipa se ponovno oglaša in reklamira očitno ne dovolj kvalitetno podjetje termošop.

Jaz se ravno zaradi tega razloga ne bi upal z njimi iti posla.

Objava čaka odobritev

New Report

Close