Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija solna soba

solna soba

Pozdravljeni

Prosila bi Vas za strokovno mnenje. Moja 8 letna hčerka ima hudo obliko astme in atopijski dermatitis. Zanima me, če je obiskovanje solne sobe koristno za takšno zdravstveno stanje.

Hvala na odgovoru

Lep dan

Ne vem, tovrstno zdravljenje ni del uradno medicinskega zdravljenja.
http://www.bibaleze.si/clanek/otroske_bolezni/ucinkovite-solne-terapije-tudi-za-otroke.html

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

Za avtorico… mi smo z obema otrokoma hodili v solne sobe (astma, bronhitisi, dermatitis, laringitis…). Vendar nismo zaznali izboljšanja (Nismo šli samo parkrat), sem pa sama zaznala, ko sem bila res hudo prehlajena in se mi nos ni odmašil več dni, da se mi je po obisku oz. kot spremljevalki otroka na otroški terapiji, nos odmašil, vendar po 1 uri od obiska sobe je bilo zopet na istem.
Menim, da škodi ne, mogoče bi morali izvajati, res pogosto, večkrat na teden.

Objava čaka odobritev

Za odrasle bolnike s KOPB se obrnite na forum Družinska medicina.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close