Najdi forum

Take babe niso ljubice ampak kur_e.

Trojčki…adrenalin brez katerega mnogi ne morejo živeti:(
Niti prevarani:(
Tisti, ki hoče varat bo varal; 100% res; baba taka ali drugačna:(
Če ni priložnosti (kot je ta ), si jo pa naredi:)

..da prilika naredi tatu samo tatu.. drugih NE.

Vsak ima kdaj priliko, ali jo bo izkoristil ali ne, je pa njegova ODLOČITEV.

Itak, da sta kriva oba….. Je pa res, da ni nujno, da bi njen mož pa kdaj drugič odšel s kako drugo!!!!
Pa hudiča, razložite mi to kako obstajajo take ženske, ki silijo v poročene, vezane… Tega enostavno ne razumem?? Spominjam se, ko sem bila sama še ne poročena, vendar v dolgi vezi, me je ‘obletaval’ poročen moški, 2 otroka. Imel je cel kup idej ‘za naju’, pa sem mu povedala, da ga niti poljubit ne bi mogla, ker ko zaprem oči, vidim ženo in 2 otroka!!! Tako da enostavno ne razumem teh žensk!!
Pa je pri možu tudi ena taka sodelavka, ki se je zagledala v sodelavca, kateri je imel punco, jo pustil in sedaj sta bila nekaj let skupaj, pa ji zgleda ni bilo dovolj, sedaj se je ženska zagledala v novega sodelavca, ki je imel dolgo vezo, jo prekinil in sedaj je z njo….
Tega enostavno ne razumem…. Meni nelogično? Mogoče pa sem samo tako konzervativna?

Lahko ti je všeč, a dosegljiv zate ni! Sem na novo zaposlena imam veliko moškega kolektiva, pa mi na kraj pameti ne pade, da bi za poročenimi skakala, se pa hecamo in pogovarjamo, če se zgodi obratno se probaš izogniti, takemu moškemu! Žal je poročen in odločen, katero ljubi!

Samo trenutek!!!

Kaj se pa gremo – kazanje s prstom?

Mene je moja zapustila zarai mojega (prej njenega sodelavca) in koga krivim??? Sebe! Le sebe lahko okrivim za vse skupaj. Če bi jaz bil sposoben svojo zadržati, je drugi ne bi mikal. Zakaj pa tega nisem bil sposoben? Ker sva toliko različna, da bi skupaj slej ko prej začela trpeti (sva imela v preteklosti kar nekaj zelo velikih razdorov, vendar sva jih vedno izgladila in postala močnejša – vendar se je tudi to izteklo).

Torej – moralno zagotovo ni, da če veš, da je nekdo v zvezi, da ga skušaš zapeljati, saj s tem dejansko prodiraš v zvezo. Ja, tisti – oziroma tista – ki nekomu spelje partnerja stran zagotovo nosi velik del krivde. Tudi partner pri vsej tej stvari ni nedolžen, vendar v kolikor ne začne ta partner osvajati tebe, ga pusti pri miru (ker to res pomeni, da ti razdiraš zvezo drugim).

Seveda pa je v končni fazi vsak sam kriv za svojo zvezo. Pravega partnerja spoznati, dobiti in obdržati je prava umetnost in če ti ne uspe, pomeni, da pri je problem v osebi sami in ne v partnerju ali raznih zapeljivcih/zapeljivkah (je pač bila zveza že v štartu slabo izbrana). Toda težko je kaj takega priznati, zlasti pa tedaj, ko traja bolečina.

In kaj bi rada? Zaživela z njim, si istvarila družino z njim, al kaj? Meni se je zgodilo, da me je mož varal s svojo sodelavko!!! Starejšo, nobeno lepotico, ima odraslo hčer, in moža. Izvedela sem in kaj!!!?? Ostala sem, ona je mislila, da bo odšel z njo. Je povedala možu, a moj nas ni hotel zapustiti. Evo in je ostala sama.Moj mož pa bo tudi, če ga bo še kaj biksal. Zdaj je pozoren, skače okrog mene. Ampak naj še enkrat, pa bo ostal sam. Jaz sem ostala z družino, mu dala še eno priložnost, čeprav je zzzeello težko, požrla sem vse zaradi otročkov, vendar vse ima meje.Povem pa ti, da bolečina, ki mi je bila zadana, ta je najhujša in verjemi, postala sem močnejša. Zdaj je kuro sram, gleda v tla. Mojemu sem pa rekla, da sem prav užaljena, da če si je že kakšno našel, bi si našel lepšo, boljšo, vsaj večje joške naj bi imela, ne pa tole. Da ga je lahko sram, ker bi nas tri zamenjal za tako kuro. Pa je bil tiho.
Povem ti samo to, na koncu boš ostala praznih rok ali pa z njim, živela v ljubosumju. Si že pomislila, da bo čez čas začel tebe varati 11??? Poišči si sebi primernega, da nobenega ne prizadaneš, kajti drugače boš ti prizadeta in boš plačala visoko ceno narave.

lp

Gaja

Res je to, če ti kdo spelje partnerja, ga pač nisi zadržal, ali ga znal!!!
A tudi njej se vse vrne nazaj! Včasih se partner vrne k tebi nazaj, ker ni vedel, kaj je imel in ker ni znal cenit tega, kar je imel….situacije so zelo težke, a ocenit in rešit jih moraš sam, nekoga smo pripravljeni vzeti nazaj, nekoga imamo le za en čas, zmeraj se pravi najde in vrne………..

A se greste spet kviz kdo je kriv in kdo ni..po naši zakonodaji so vsi nedolžni:):)
no če pa pogledamo z moralnega vidika,sta kriva oba,ded ki vara ženo in ljubica ,ki sodeluje pri varanju same sebe,ne žene ampak sebe..
tretji krivec pa postane žena,ko ali če privoli v trojček(v smislu vse ti oprostim,kar fejst se mi po glavi pokakaj)in kaj potem lahko pričakuješ,samo to
ker ni zločina,ni krivcev.

Pa dajte no ženske:)))))))

A ta sodelavec pa nima svoje glave in pameti?? Moj je tudi kakšni všeč, pa jaz sem tudi kateremu…pa če človek ima svojo pamet, kaj ti lahko stori zagledana sodelovka?? Te začara? Ugrabi? Posili?

Spoštujte svoje moške malo bolj. Nobena sodelavka vam ga ne more zapeljati, če imata vidva pristen in dober odnos.

Kriv kdor koli že je, ni važno, glupo pa je da bejba sprašuje kaj naj naredi. Vsak pri zdravi pameti ve da NIČ.

Sledi svojim sanjam…

New Report

Close