Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Zobna protetika Snap on smile

Snap on smile

Pozdravljeni.

Zanima me, kakšno je vaše mnenje o produktu Snap on smile? Moram reči, da pri določenem delu ljudi izgleda zelo dobro, pri še nekoliko večjem delu ljudi pa preveč umetno. Ali mislite, da bo ta način kdaj prišel popolnoma v veljavo? Verjetno si zobozdravniki tega niti ne želite preveč, saj se s Snap on smileom na relativno poceni način da estetsko preobraziti prav vse zobe.

Hvala za mnenje!

lp

Pozdravljeni.

Pozabila ste napisati odgovor.

lp

Se opravičujem,

lepo izgleda, vendar ste opazili da so vse slike majhne in se jih ne da povečati. Razlog je v tem, da je tale snap iz enega kosa in ko si ga natakneš na zobe, ostanejo vsi podvisi na zobeh nepokriti in je videz od blizu zelo nenaraven. Kar dober videz se da morda doseči pri hipodontijah, kjer so zobje slabo razviti in nimajo izrazitih podvisov, pri večini ljudi pa ne.
Zanimiva rešitev, vendar žal jaz tega pacientu ne bi prodajala. Še vedno pride izdelava vsaj več 100 eur (ocenjujem, da nekje do 1000), če ni ojačanja s kovino. Brez kovine s takim smehljajem ne smete jesti, ker vam razen ob pireju in juhicah poči, pa še cela večerja se zatakne v prazne prostore.

Objava čaka odobritev

Odgovor na objavo uporabnika
snap, 09.11.2012 ob 03:31

Pozdravljeni.

Zanima me, kakšno je vaše mnenje o produktu Snap on smile? Moram reči, da pri določenem delu ljudi izgleda zelo dobro, pri še nekoliko večjem delu ljudi pa preveč umetno. Ali mislite, da bo ta način kdaj prišel popolnoma v veljavo? Verjetno si zobozdravniki tega niti ne želite preveč, saj se s Snap on smileom na relativno poceni način da estetsko preobraziti prav vse zobe.

Hvala za mnenje!

lp

Snap On Smile kako se ta obleka za zobe obnaša v slučaju,

ko so v naravi  MANJKAJOČI  zobje v ustih če je človek enostavno škrbast skoraj brez zob

Potrebno bi bilo tudi o tem kaj doreči z to Snap On Smile preobleko  in prosimo za razlago in Lp

Se opravičujem, a ne razumem vprašanja…

Spoštovani,

sem že odgovorila, kakšno je moje mnenje: Razlog je v tem, da je tale snap iz enega kosa in ko si ga natakneš na zobe, ostanejo vsi podvisi na zobeh nepokriti in je videz od blizu zelo nenaraven. Kar dober videz se da morda doseči pri hipodontijah, kjer so zobje slabo razviti in nimajo izrazitih podvisov, pri večini ljudi pa ne. 

Zanimiva rešitev, vendar žal jaz tega pacientu ne bi prodajala. Še vedno pride izdelava vsaj več 100 eur (ocenjujem, da nekje do 1000), če ni ojačanja s kovino. Brez kovine s takim smehljajem ne smete jesti, ker vam razen ob pireju in juhicah poči, pa še cela večerja se zatakne v prazne prostore.

Zadeva je sigurno uporabna za narediti vtis, če imate kak dogodek in imate v ustih pogoje, opisane zgoraj. Večina ljudi nima tako majhnih zob, da bi jih lahko varno pokrili z dovoljšno debelino materiala, ki bi zdržala uporabo – grizenje.

če pa naredimo, da je izgled res lep, je pa to mock-up, ki je lep ravno zaradi svoje gracilnosti in objame zob tudi v podvisih. Vendar je prav zaradi tega nesnemljiv, lahko ga nosite dan, dva, potem pa se ga pri snetju uniči. Se ga pa enostavno in poceni ponovno naredi. Je pa res, da je to samo za narediti vtis…mock-up delamo kot preizkus estetike in funkcije preden delamo končno delo.

lp Andreja

New Report

Close