Najdi forum

@Marko1976: opeklina bi pri uporabi smrekovega mazila morala izginiti že precej prej kot v desetih dneh. Je bila opeklina zelo huda in obsežna, da je trajalo toliko časa?
V primeru, da se smrekovo mazilo nanese na popolnoma svežo opeklino in se nato prekrije z oblogo, je koža ponovno zdrava že po nekaj urah.

LP

_______

www.smrekovit.si

____________________ Matic Konc www.smrekovit.si/matic-konc mobi.: 040 745 453 email: [email protected]

Ja, opeklina je bila hujša od hude.
Saj poznam učinkovine na opeklinah, ker sem kuhar in redno uporabljam smrekovo mazilo ki je čudež za opekline, sem tudi smrekovitinega pred tem domačim mazilom kupoval in sem bil tudi zadovoljen…ta zdaj se mi zdi da se lepše maže in zanj sem se odločil zdaj ker je v stekleni embalaži in mi jo je frend predlagal naj poskusim. Pač stvar okusa tako kot pri šamponih, mleku in kruhu :):

Važno je, da ste se pozdravili! 🙂
Lp
______
www.smrekovit.si[/url]

____________________ Matic Konc www.smrekovit.si/matic-konc mobi.: 040 745 453 email: [email protected]

Mazilo iz smerkove smole: Kotiček pod srečno zvezdo

Smrekovo mazilo na Kotiček pod srečno zvezdo – smrekovo mazilo. Razložena je tudi uporaba.

Priporočam Smrekomaz: http://www.smrekomaz.eu

Odgovor na objavo uporabnika
Senja , 25.11.2002 ob 11:42

Pozdravljeni !

Ali mogoče kdo ve, kje lahko naročim smrekovo mazilo. Baje ga izdeluje en gospod v Naklem. Če kdo ve njegovo ime in telefonsko število, naj mi, lepo prosim to sporoči.

Za morebitne informacije se najlepše zahvaljujem.

LP
Senja

Oblak, mazilo smrekovt.lp

Odgovor na objavo uporabnika
Maliza, 10.02.2023 ob 16:02

Oblak, mazilo smrekovt.lp

so na fb smrekovit tudi spletna trgovina.lp

Smrekovit.si izdelki od Matica Konca , lahko jih naročite tudi po spletu, uporabljam jih že nekaj let in res pomagajo za različne težave.

New Report

Close