Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Smešna vprašanja za družinski kviz

Smešna vprašanja za družinski kviz

Nekaj post-ov nižje mi je 123 dal(a) idejo za popestritev zabave. Šli se bomo kviz oz. domačega Milionarja. Na vroči stolček bomo posadili slavljenko. Ne gre toliko za pravilnost odgovorov, ampak bolj za zabavanje ob vprašanjih in odgovorih. Danes že cel dan tuhtam smešna vprašanja in smešne odgovore, a mi počasi zmanjkuje idej. Žal ni kakšnih smešnih družinskih dogodkov, ki bi se jih zapomnili in nič drugega smešnega, specifičnega za družino.

A prispevate še vi kakšno hecno vprašanje (odgovore si je potem lažje zmisliti)?

saj to je grozljivo. Se mi je zdelo, kako lahko ti bom odgovorila, pa naenkrat nisem vedela nič več. Ne vem, mogoče ima kdo v družini kakšno specifično osebno lastnost, da lahko vprašaš kaj glede tega. Ali mogoče kdo smrči in podobno ? Ne vem, obljubim, če se bom kaj spomnila, ti napišem. Pa veliko sreče in lepo praznovanje

A ne kako zafrknjeno si je kaj spomniti, čeprav na prvi pogled zgeda čisto enostavno? Ja, smrčanje smo že obdelali, ha, ha, se bom probala spomniti še kakšno drugo lastnost. Pa hvala – piši, če se boš kaj spomnila.

Kaj pa mogoče, da dopolni razne pregovore?
– Ni vsak ……., ki se ti smeje (prijatelj)
– Vsaka …. ima svoj strup (kača)
– Kdor nima ……, ima noge (pameti)

Ali odgovori na vprašanje?
– Kdo v sili muhe žre? (hudič)
– Kdo prej melje? (kdor prej pride)

če imaš čas, pojdi jutri v knjižnico po knjigo “Kaj veš in znaš” – Jože Stabej, verjetno pa imajo tudi še kaj podobnega

3 vrane sedijo na veji lovec eno ustrel kuk ih ostane

19

Zakaj ptice letijo na JUG?

Gdo ve naj odgovori

hh

hoho , ne ostane nobena ker ob poku vse odletijo. =)

hvala ok

llllll

New Report

Close